ما coronavirus موارد بالا 1 میلیون

یک “مستعد تیم” پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تبدیل یک COVID-19 بیمار بر روی معده اش در استمفورد بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در آوریل 24 سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات.

جان مور | گتی ایماژ

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده به عنوان کشور چنگ زدن با تقریبا یک سوم از تمام جهانی مورد ساخت آن را بدترین شیوع در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بخش بزرگی از ایالات متحده Covid-19 موارد باقی می ماند در ایالت نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در حال حاضر در حال تست در حدود 20000 نفر در روز به این ویروس است و کار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دو برابر این تعداد است.

این ویروس به لمس هر ایالت در ایالات متحده اخلال در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان دولت و رهبران محلی را توقیف غیر ضروری کسب و کار سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر قرار دادن تعداد بی سابقه ای از مردم ، برخی از کشورهای در حال خانههای گلی خالی بازگشایی اما مقامات ایالات متحده هفته گذشته گفت که آنها در حال آماده سازی برای نبرد دو بد ویروس در گردش خون در همان زمان به عنوان coronavirus شیوع اجرا می شود به آنفولانزا در فصل بعدی پاییز و زمستان.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت واشنگتن پست در مصاحبه منتشر شده مارس 21. “و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

مقامات بهداشت و دانشمندان هنوز در حال یادگیری در مورد کوروناویروس که ظهور در ووهان چین تقریبا چهار ماه پیش.

علائم کروناویروس می تواند شامل یک گلو درد و آبریزش بینی و اسهال و تب و یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا حتی مرگ در برخی از موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. CDC گسترش آن در لیست علائم هفته گذشته به عنوان دانشمندان جمع آوری اطلاعات بیشتر در coronavirus و بیماران نشان می دهد “طیف گسترده ای از علائم است.”

CDC در حال حاضر می گوید لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و ناگهانی از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن نیز شاخص های مشترک از coronavirus.

این ویروس می تواند در هر نقطه از دو هفته به مدت هشت هفته از اول شروع علائم قبل از یک بیمار به بیمار به اندازه کافی می میرند که گفت: با استناد به آمار اولیه از چین است. ميانه زمان از اولین نشانه از نشانه های بهبودی برای موارد خفیف است که در حدود دو هفته و بین سه و شش هفته برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری با توجه به این که.

این ویروس نشان داده شده است که شدید به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و بیماری مزمن ریه و بیماری های قلبی با توجه به جهانی بهداشت و مقامات CDC. اکثر کودکان مبتلا به کروناویروس توسعه فقط علائم خفیف و معمولا بهبود می یابند در عرض دو هفته با این حال بعضی از آنها تبدیل به طور جدی بیمار است. سالم و جوان و میانسال که در غیر این صورت موارد خفیف این ویروس گفته می شود در حال مرگ از سکته مغزی است.

دانشمندان در سراسر جهان در حال پیگیری سریع کار برای پیدا کردن یک درمان موثر. وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19 و آمریکا مقامات بهداشتی می گویند ساخت یک واکسن را حداقل 12 تا 18 ماه.

در ضمن فدرال و رهبران دولت در حال استقرار آنتی بادی یا سرولوژی امیدوار است در نتیجه ممکن است کمک به راهنمای زمانی که آنها می توانند بازگشایی اقتصاد است.

نتایج اولیه از تست آنتی بادی در سراسر نیویورک در هفته گذشته نشان داد که 13.9 درصد از ساکنان دولت انجام Covid-19 آنتی بادی ارائه “برای اولین بار درست عکس فوری” از چگونه بسیاری از مردم آلوده شده با این ویروس در سراسر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>