ما محکوم دستگیری از هنگ کنگ دموکراسی فعالان

افسران پلیس اسکورت جیمی لای خارج از خانه خود در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در هنگ کنگ, چین. هنگ کنگ بازداشت 14 نفر در سال گذشته ضد دولت تظاهرات از جمله پان-دموکرات به قانونگذاران.

ورنون یون | NurPhoto | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز شنبه را محکوم کرد هنگ کنگ بازداشت 15 فعالان از جمله کهنه سیاستمداران انتشار یک سرمایه دار خیلی مهم و ارشد آن را توصیف آنها به عنوان “متناقض” با چین و تعهدات بین المللی.

حملات علامت بزرگترین سرکوب جنبش دموکراسی خواهی پس از آغاز تظاهرات ضد دولتی در سراسر این مستعمره سابق بریتانیا در ماه ژوئن سال گذشته است.

“ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد دستگیری طرفدار دمکراسی در هنگ کنگ” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت.

“پکن و نمایندگان آن در هنگ کنگ همچنان به اقدامات مغایر با تعهدات زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که شامل شفافیت حاکمیت قانون و تضمین می کند که دلار هنگ کنگ همچنان به لذت بردن از درجه بالایی از خودمختاری’,” Pompeo گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گذشته امضا و به قانون قانون حمایت از معترضان در هنگ کنگ وجود عصبانی اعتراض از پکن است.

این قانون نیاز وزارت امور خارجه به گواهی حداقل سالانه است که هنگ کنگ به اندازه کافی حفظ استقلال به توجیه مطلوب آمریکا شرایط تجارت است که باید کمک کرد تا آن را حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهانی. این قانون همچنین تهدید تحریم نقض حقوق بشر است.

در بیانیه ای جداگانه ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr به نام بازداشت “آخرین حمله به حاکمیت قانون و آزادی از مردم هنگ کنگ است.”

“این حوادث نشان می دهد که چگونه تضاد ارزش ها از حزب کمونیست چین هستند به کسانی که ما را در به اشتراک گذاری در غرب لیبرال دموکراسی” او اضافه شده گفت: این دستگیری ها و اقدامات دیگر “بار دیگر نشان می دهد که حزب کمونیست چین نمی توان اعتماد کرد.”

در میان افراد بازداشت شده به اتهام غیر قانونی مجمع بودند حزب دموکرات بنیانگذار مارتین لی, 81, چاپ و نشر, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای و 71 و سابق مجلس و وکیل مدافع مارگارت Ng, 72, با توجه به رسانه ای و سیاسی منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>