اعضای هیات پوشیدن لباس محافظ, سازمان دیده بان به عنوان یک هواپیمای حامل 32 مغولی شهروندان خود را برای تخلیه از چین در شهر ووهان می رسد در اولانباتور پایتخت مغولستان در فوریه 1 سال 2020 است.

Byambasuren Byamba-ochir | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دیزنی, Tesla, بی شماری از شرکت های هواپیمایی و دیگر شرکت های جهانی با قابل رد پا در چین در حال تعلیق عملیات به طور موقت بستن کارخانه ها و سازماندهی محدودیت های مسافرتی را به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس که از خط خارج بازرگانی در چین و فرستاده بازارهای جهانی در حال چرخش است.

عفونت های ناشی از ویروس ها سر به فلک کشید این هفته با شکوه 11,000 به عنوان جمعه و بیش از تعداد کل عفونت از نه ماه شیوع سارس در کمتر از یک ماه. سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد پنومونی-مانند ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی روز پنج شنبه با استناد به نگرانی که شیوع همچنان به گسترش به کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی. مقامات ایالات متحده به دنبال کت و شلوار در جمعه تحمیل اجباری قرنطينه به شهروندان ایالات متحده که به تازگی از سفر به استان هوبی, کانون شیوع.

دولت های محلی در چین را تمدید اجباری کارخانه خاموش شدن ناگهانی برای سال جدید قمری از Jan. 31 Feb. 9 تأثیر شرکت های ایالات متحده از خارج به تسلا. تحلیلگران شروع به ترش در شرکت با قرار گرفتن در معرض به چین فشار برخی از سهام. کشت از شرکت های این هفته هشدار داد که سرمایه گذاران به عنوان تاثیر این ویروس همچنان به گسترش و موسسات پاسخ آن را تهدید به اخلال بخش از سفر و خرده فروشی به تکنولوژی است که نگاه به بازار چین برای تقاضای مصرف کننده و یا ارزان تر تولید در چین است.

بسیاری از هزینه های اقتصادی از شیوع “است مربوط به ویروس” گفت: مدیر عامل جهان, سفر و گردشگری شورای گلوریا چه گوارا, چه کسی وزیر گردشگری مکزیک در طول H1N1 شیوع. “این مربوط به وحشت” و می توان آن را بین ده ماه و 19 سال برای گردشگری و گذراندن در یک منطقه به طور کامل بهبود می یابند از محلی شیوع.

بسیاری از پیامدهای شیوع مانند این ها ناشی از سوء مدیریت و عدم ارتباط و پاچه پاسخ Guevara گفت. او با اشاره به شیوع سارس در سال 2003 به عنوان یک مثال و گفت: این هزینه اقتصاد جهانی بین $40 میلیارد و 60 میلیارد دلار و هزینه های چین 2.8 میلیون شغل است.

“مدیریت بحران بسیار مهم است. آنها باید به طور فعال و شفاف است. آنها نیاز به همکاری نزدیک با بخش خصوصی و ما نیاز به وحشت نمی,” او گفت: بین المللی, مقامات بهداشتی. “آنها نیاز به شامل گسترش ویروس و ما به طور کامل حمایت کند اما در همان زمان ما نیاز به اندازه گیری های لازم برای محافظت از این بخش است.”

هر شرکت است که در پاسخ به این وضعیت در راه خود را دارد: تعلیق عملیات محدود کردن کارمند, سفر, لغو تعطیلات جشن ها و بیشتر. در اینجا این است که چگونه برخی از شرکت ها پاسخ داده اند تا کنون:

شرکت های هواپیمایی

دلتا هواپیما نشستن روی آسفالته در جان اف کندی فرودگاه (JFK) در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

بخش هواپیمایی است که احساس تاثیر فوری coronavirus. تقاضا برای سفر به چین کاهش یافت که این ویروس گسترش می یابد. بسیاری از شرکت های هواپیمایی کاهش خدمات به چین پیش از آن در هفته اما پس از وزارت امور خارجه قرار داده شده یک “سفر نیست” هشدار چین روز شنبه, خطوط هوایی شروع به قطع خدمات به طور کامل به چین است.

 • هوایی کانادا روز چهارشنبه گفت این است که تعلیق همه پروازها به مقصد پکن و شانگهای از Jan. 30 بهمن. 29.
 • بریتیش ایرویز, KLM, خطوط هوایی Cathay Pacific, Finnair, Turkish Airlines, Air France, هوا, سئول, EgyptAir, Lion Air, اتریش ایرلاین کنیا ایرویز Vietjet و لوفت هانزا نیز کاهش می یابد و یا کاملا قطع خدمات به چین است.

سرگرمی

مردم با پوشیدن ماسک محافظ نشستن با یک مینی ماوس بالون در داخل از خروج از سالن در غرب كولون ایستگاه که توسط MTR Corp. در هنگ کنگ, چین روز سه شنبه آذر. 28 سال 2020.

جاستین چانه | بلومبرگ | گتی ایماژ

به طور مشابه, به خطوط هوایی, سرگرمی, شرکت ها با عرضه در چین در پاسخ به شیوع بیماری به تعلیق سرویس. دیزنی بسته شده است هر دو شانگهای توچال و پارک در هنگ کنگ است. در ضمن خطوط کروز با کشتی ها در چین در حال توقف خدمات و استرداد مشتریان. در اینجا نحوه عمده سرگرمی شرکت در چین در پاسخ:

 • دیزنی خود را بسته شانگهای دیزنی توچال در Jan. 25 و آن باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. این شرکت اضافه شده در روز یکشنبه که آن را به طور موقت نزدیک آن هنگ کنگ دیزنی لند پارک.
 • MGM استراحتگاه گفت: این مقیاس به جشن سال نو چینی در ماکائو رفت و آمد مکرر این آخر هفته گذشته.
 • رویال کارائیب اعلام کرد تعلیق سه برنامه ریزی سفرهای طریق Feb. 8 آن تنها کشتی home-ported در چین است. این شرکت گفت که انتظار وقوع به خود صدمه دیده 2020 نتایج مالی و 10 سنت در هر سهم. اگر محدودیت های مسافرتی در چین ادامه مارس گذشته این شرکت گفت: این می تواند هزینه خط کروز یکی دیگر از 10 سنت در هر سهم.

Tech

شرکت های فن آوری در این هفته هشدار داد سهامداران خود را در سه ماهه کنفرانس تلفنی در مورد چگونه coronavirus ممکن است تاثیر خود را پایین خط به شروع سال. تولید تسلا جدید شانگهای کارخانه کمک کرده است افزایش سهام در طول چند ماه گذشته. کارخانه تسلا گفت: سهامداران این هفته بسته باقی خواهد ماند در میان شیوع. در اینجا چگونه دیگر شرکت های فن آوری در پاسخ:

 • تسلا CFO ژاک Kirkhorn گفت: این شرکت در سه ماهه سرمایه گذار تماس روز شنبه که آن کارخانه جدید در شانگهای بسته باقی خواهد ماند اضافی هفته به هفته-and-a-half با توجه به محدودیت دولت ناشی از کوروناویروس. “این ممکن است کمی تاثیر سود برای سه ماهه است اما محدود به عنوان سود سهم از مدل 3 شانگهای همچنان در مراحل اولیه,” او گفت:.
 • مایکروسافت گفت: کارکنان باید “لغو تمام غیر ضروری سفر کسب و کار” و این که کارکنان در چین باید کار از خانه تا فوریه. 9.
 • مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: این شرکت محدود کارمند سفر در چین است. این شرکت بسته شده و همه از آن شرکت ها و دفاتر و فروشگاه ها و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق فوریه 9. اپل “برخی از تامین کنندگان” در ووهان منطقه طبخ گفت: سرمایه گذاران در اپل فصلنامه کنفرانس و اضافه شده است که حداقل برخی از امکانات ساخت آن در جای دیگر در چین بسته باقی خواهد ماند تا فوریه. 10. اپل مجموعه غیر منتظره ای بزرگ هدایت محدوده برای سه ماهه آینده که کوک گفت نشان دهنده شیوع کروناویروس و “عدم قطعیت که در اطراف.”

خودرو

تولید کنندگان ماشین گفت: شیوع بیماری به احتمال زیاد نمی خواهد آمار مصرف کنندگان ایالات متحده و یا قابل ملاحظه ای تاثیر عملیات شرکت. اما بزرگترین شرکت های خودرو همه باید قرار گرفتن در معرض در چین آیا آن را از طریق تولید و زنجیره تامین. در اینجا چگونه بزرگترین تولید کنندگان در پاسخ:

 • فیات کرایسلر گفت: آن را محدود کرده است سفر به ووهان و همچنین ده دیگر شهرستانها چینی و افزود که این تعداد می تواند تغییر به عنوان وضعیت تکامل می یابد.
 • جنرال موتورز هفته گذشته گفت: در آن قرار داده شده است به طور موقت محدودیت در سفر به ووهان, که در آن این شرکت با تولید پایه به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری مشترک با چین SAIC موتور.
 • فورد موتور گفت: جمعه آن است که گسترش چینی از تعطیلات سال جدید به مدت دو روز تا فوریه. 2 و درخواست کارکنان در چین به کار از خانه Feb. 3 Feb. 7. این شرکت گفت: این انتظار به سر عادی عملیات در فوریه. 10. در ضمن این شرکت گفت: آن را به حالت تعلیق در تمام کسب و کار سفر به ووهان و درخواست های کارکنان که باید به چین سفر کرده به خود قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت خود را.
 • تویوتا نگه داشتن کارخانه در چین تعطیل تا فوریه. 9, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که آنها “نمی توانم پیش بینی هر گونه ضربه به مصرف کنندگان ایالات متحده.”

خرده فروشی

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید در پکن ژانویه 30 سال 2020 است.

یک کارگر با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط از یک مشتری به عنوان او وارد یک فروشگاه استارباکس به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید در پکن ژانویه 30 سال 2020 است.

فروشگاه در سراسر کشور در حال تعلیق عملیات و گسترش چینی از تعطیلات سال جدید برای کارکنان. سخت ترین ضربه استان منتشر کرده اند توصیه های رسمی برای شرکت در عملیات وجود دارد با برخی خواستار تعلیق عملیات و کاهش ساعت کار در کارخانه ها و فروشگاه ها. در اینجا چگونه صاحبان فروشگاه ها پاسخ:

 • خارج شده است که بیش از 400 مکان های خرده فروشی در سراسر چین گفت: در هفته گذشته این است که زیر توصیه های رسمی اما نمی گویند اگر آن بسته شده است در هر مکان.
 • مک دونالد گفت: آن بسته شده است “چند صد” رستوران در هوبئی استان از کانون شیوع ووهان. مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski گفت: سرمایه گذاران است که در حالی که “چین یک بحرانی بازار برای ما و ما بسیار نگران وضعیت بیش از وجود دارد واقعی آن تاثیر بر روی کسب و کار ما در حال رفتن به نسبتا کوچک است.”
 • استارباکس گفت: آن بسته شده است نزدیک به نیمی از آن چین مکان های خرده فروشی. مدیران گفت: این مکان که هنوز باز دیده می شود فروش پایین آهسته است.
 • Coca-Cola بسته شده است آن چین دفاتر و “تعداد زیادی” از کارخانه ها تعطیل هستند, مدیر عامل شرکت جیمز Quincey گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود برای تعیین کوتاه مدت اقتصادی.

— CNBC آفتابی کیم, Leslie Josephs, امیلیا, لوکاس, Michael Wayland, سارا Whitten, سحر Kopecki و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de