تعهد آمریکا به خلیج فارس متحدان’ امنیت ‘در همه تغییر” با وجود Patriot سیستم خروج ایران فرستاده می گوید

برایان قلاب (L) نماینده خاص ایالات متحده امریکا در ایران تبدیل به یک عضو از عربستان نیروهای نظامی در یک پایگاه ارتش در اين شهر واقع میباشند جنوب پایتخت عربستان ریاض در تاریخ 21 ژوئن 2019.

FAYEZ NURELDINE | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دبی, امارات متحده عربی — واشنگتن تعهد به امنیت خود در خلیج فارس متحدان بدون تغییر است به رغم آنچه به نظر می رسد یک تغییر در نیروی استقرار در منطقه ویژه ایالات متحده و نماینده ایران برایان قلاب CNBC گفت.

“ماموریت ما این است که نه در همه تغییر کرده است. ما در حال ایستاده با شرکای ما و متحدان ما در منطقه است. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از منافع آمریکا” قلاب گفته CNBC هدلی قمار در یک مصاحبه اختصاصی جمعه.

نظرات آمده در پشت خبر که پنتاگون از بین بردن دو پاتریوت ضد موشکی باتری از عربستان سعودی همراه با تعدادی از پرسنل نظامی مستقر سال گذشته در پی حملات در منطقه است که ریاض و واشنگتن مقصر در ایران. حرکت است دیده می شود به عنوان یک پوسته پوسته شدن را در سال گذشته بزرگ نظامی ساخت طراحی شده برای جلوگیری از ایران.

قلاب مورد مناقشه این پیشنهاد که این به معنای ایالات متحده دیگر مشاهده آن دشمن دیرین ایران به عنوان یک تهدید.

“نه این به آن معنا نیست که ایران دیگر یک تهدید” قلاب گفت. “ما نیروهای نظامی در سطوح بالا و پایین بسته به شرایط اما ماموریت مجموعه همان است. ماموریت ما این است که نه در همه تغییر کرده است. ما در حال ایستاده با شرکای ما و متحدان ما در منطقه است. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از منافع آمریکا باشد.”

یک ماهواره نظامی به نام نور راه اندازی شده است به مدار ایران سپاه پاسداران سپاه در اصفهان, مارس 22 سال 2020 است.

WANA | Sepah اخبار از طریق رادیو فردا

میان ایران و بحران اقتصادی — بدترین در جمهوری اسلامی 41-سال سابقه — و شیوع کروناویروس که از آن ساخته شده منطقه ای کانون این بیماری بسیاری از مقامات ایالات متحده بر این باورند که رژیم در حال حاضر در پشت پا است.

قلاب تاکید کرد آنچه که او را دیدم به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مهمی در بازگرداندن “معتبر نظامی بازدارنده به عمل در دفاع از آن چیزی است که از دست داده شده است” یادآور ژانویه قتل از بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی.

“بازدارندگی است چیزی که آسان به از دست دادن” او گفت:. “اما حفظ آن است … یک سیاست شما می خواهم که برای پیاده سازی هر روز و ما قصد داریم به ادامه همکاری با عربستان سعودی در Emiratis همه شرکای ما در منطقه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرستاده است برخی از 14,000 اضافی نیروهای نظامی به منطقه خلیج فارس از ماه مه سال گذشته در پاسخ به به طور چشمگیری افزایش تنش ها با ایران است. ایالات متحده ایران را متهم انجام چند خرابکاری حملات خارجی نفتکش در آبهای خلیج فارس در سال گذشته و دقت حملات سعودی آرامکو نفت امکانات در ماه سپتامبر حملات دولت در تهران را رد می کند. در سال گذشته نیز شاهد تجمع نیروی دریایی ایالات متحده عروق و گشت در اطراف تنگه هرمز حیاتی مجرا برای 30 ٪ از جهان seaborne نفت است.

‘افزایش بار-های’ دفاع از متحدان خلیج فارس

برخی از رئيس جمهور را گرفته اند و با انتقاد از میزان ایالات متحده آمریکا نیروی انسانی و پول مالیات دهندگان فرستاده شده به دفاع از عربستان سعودی است. که انتقاد به رشد بلندتر در میان یک بحران در بازار نفت که عربستان سعودی به طور موقت خود را بریده بریده قیمت نفت که تقاضا برای این کالا شد خرد coronavirus یک حرکت است که ضربه شدید به شیل ایالات متحده میباشد.

پرسید که آیا مالیات دهندگان ایالات متحده ادامه خواهد داد به پذیرفتن بار سنگین هزینه دفاع از متحدان خلیج فارس به خصوص در میان بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ, قلاب, با تاکید بر تلاشهای دولت نسبت بار-به اشتراک گذاری.

“آنچه رئیس جمهور در تلاش است تا انجام دهید این است که به افزایش بار-به اشتراک گذاری” دیپلمات است. “رئیس جمهور درخواست کرده است بیشتر از شرکا و متحدان ما به طوری که امریکا ندارد به انجام این سهم کار می کنند. و ما بسیار موفق بوده است.” قلاب با اشاره به بین المللی امنیت دریایی ساخت یک کنسرسیوم از کشورها به رهبری آمریکا تشکیل شده در سال گذشته برای نظارت بر منطقه ای آب در خلیج فارس و اطمینان از آزادی ناوبری.

“ما باید یک ائتلاف با هم که ما فکر می کنم تا یک کار خوب انجام داده اخلال و بازداری ایران دریایی تجاوز. ما تعدادی از طرح های در منطقه است که ما قصد داریم به ادامه کار است.”

نیروی وضعیت ‘بالا و پایین می رود’

قلاب همچنین تاکید کرد که دولت تصمیم به تجدید سازمان ملل تحریم تسلیحاتی ایران تنظیم به پایان می رسد در ماه اکتبر. ایران در ماه گذشته راه اندازی اولین ماهواره نظامی به فضا و در حالی که وزارت امور خارجه تایید نشده که آیا آن را در عملیات, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo را محکوم کرد راه اندازی.

روز جمعه در گفتگو با قلاب همزمان با دو سال سالگرد عقب نشینی ایالات متحده از سال 2015 ایران و شروع مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” علیه ایران. با توجه به تشدید حملات و نیروی ذکراست پس از آن بسیاری از انتقاد از آن را به عنوان تنها داشتن جسارت ایران به عمل کردن به شدت بیشتر است. قلاب را انکار می کند که ادعای حفظ که برای حمایت از متحدان و بازدارندگی در برابر تهران هستند و در اوج تمام وقت — با وجود حذف از سیستم های پاتریوت و یک گزارش نیروهای نظامی کاهش.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی انجام ناامن و غیر حرفه ای اقدامات علیه کشتی های نظامی ایالات متحده با عبور از کشتی کمان و sterns در محدوده نزدیک در حالی که عامل بین المللی در آبهای شمال خلیج فارس.

“سربازان سطوح و ما نیروی استقرار نوع بالا و پایین می رود که این شرایط حکم” قلاب گفت. “اما ما همیشه متعهد به امنیت دیپلمات های آمریکایی, سربازان آمریکایی و همچنین به حمایت از شرکا و متحدان ما در منطقه است. بیش از گذشته تقریبا سال دیده اید ما حرکت نیروهای نظامی و همچنین تجهیزات در سراسر منطقه است. اما ماموریت تغییر نمی کند.”

چندین موشک حملات ایران-حمایت عراق از شبه نظامیان را هدف نیروهای آمریکایی در عراق پس از ژانویه قتل سلیمانی و در ماه آوریل ایالات متحده نیروی دریایی ایران را متهم پاسداران از انجام “اذیت و آزار” روش های از کشتی خود را با 11 ایران gunboats.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اخبار چند روز بعد در توییتر نوشته: “من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>