ما آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین آمار سرعت در پیچ و تاب,’ می تواند نشان می دهد در هفته که آیا آن را با این نسخهها کار در coronavirus

یک بطری Prasco آزمایشگاه هیدروکسی کلروکین سولفات چیده شده است به صورت یک عکس در کویینز شهر نیویورک آمریکا در روز سه شنبه 7 آوریل سال 2020 است.

کریستوفر Occhicone | بلومبرگ | گتی ایماژ

محققان در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان علم خواهد اجازه می دهد برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در محدود کردن Covid-19 همه گیر است موثر در مبارزه با کروناویروس.

بهداشت فدرال تنظیم کننده سریع-پیگیری مصوبات برای coronavirus تحقیقات دانشمندان اجازه می دهد در سراسر کشور به پرش از طریق ماه از نوار قرمز در درمان های بالقوه و واکسن برای ویروس مرگبار است. در مارس 24, محققان در NYU Langone راه اندازی یکی از بزرگترین کشور هیدروکسی کلروکین مطالعات و ثبت نام خود را برای اولین بار بیمار 10 روز بعد. این یکی از بیش از یک دوجین مطالعات رسمی در ایالات متحده به دنبال درمان برای CV-19 با توجه به ClinicalTrials.gov.

این دارو است که به کار ثابت در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید اما نه Covid-19. یک تعداد انگشت شماری از مطالعات بر روی استفاده از آن در coronavirus بیماران منتشر شده در فرانسه و چین مطرح شده است و امیدواریم که این دارو ممکن است کمک به مبارزه با ویروس.

نیویورک مطالعات

مطالعه در NYU Langone یکی از دو حال اجرا توسط ایالت نیویورک است. این یک کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین است هر گونه بهتر از دارونما در پیشگیری از Covid-19. شرکت-led با دانشگاه واشنگتن در مطالعه بالینی با هدف آزمون 2,000 بزرگسالان شده اند که در تماس نزدیک با تایید coronavirus بیماران, اما نمی, نمایش هیچ نشانه ای برای دیدن اگر این دارو می تواند به کاهش شانس ابتلا به عفونت است.

اورژانس کارگران چرخ یک بیمار از NYU Langone سلامت بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 13 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

“ما در حال تلاش برای حرکت در سرعت پیچ و تاب” دکتر آنا Bershteyn استادیار در NYU Langone و در این مطالعه شرکت اصلی محقق گفت: در مصاحبه ای با CNBC. “سریعترین پاسخ را احتمالا می تواند که ما فکر می کنم در دو ماه.”

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, در همکاری با دانشگاه آلبانی در حال انجام یک اصطلاح مشاهدهای مطالعه که محققان امید می تواند برای ریختن به برخی از بینش به مواد مخدر بالقوه اثربخشی در یک ماده از هفته احتمالا قبل از ممکن است. مطالعات مشاهده ای در نظر گرفته نمی به عنوان قطعی به عنوان کارآزمایی های کنترل شده تصادفی از آنجا که پزشکان تجویز انواع داروهای دیگر برای درمان عفونت. کمتر رسمی روند اما می تواند عملکرد سریع تر نتایج و کمک به روند تصویب برخی از درمان.

محققان آلبانی

نیویورک مقامات در حال ارائه ده ها تن از بیمارستان ها در سراسر کشور با دوز از دارو است که پزشکان می توانند با استفاده از به عنوان بخشی از درمان بیمار. در بازگشت از بيمارستان را با ارائه مدارک پزشکی به دولت, که خواهد شد و سپس تجزیه و تحلیل توسط آلبانی محققان.

“استفاده از این مطالعه آن است بهنگام” به گفته دیوید Holtgrave دین در دانشگاه آلبانی در دانشکده بهداشت عمومی و یک محقق کار با دولت است. او گفت: محققان قادر خواهد بود برای پیگیری که چگونه پزشکان تجویز دارو و نظارت بر اینکه آیا آن کوتاه بیمارستان کمک می کند تا بیماران جلوگیری از مراقبت های ویژه و یا هواکش و بهبود نرخ مرگ و میر.

زمان است که از ذات. این ویروس که ظهور بیش از سه ماه پیش در ووهان چین در حال حاضر آلوده بیش از 600 ، 000 نفر در ایالات متحده به عنوان چهارشنبه قریب به اتفاق ایالات متحده بیمارستان ها و کشش برخی از گذشته خود را حداکثر ظرفیت. در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هفته گذشته اعلام کرد بالاترین روزانه تعداد مرگ و در عین حال گفت: زندگی برای نیویورکی هرگز همان خواهد بود.

تست ایمنی

دانشمندان از جمله موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci هشدار می دهند که آمریکایی ها نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک “حذفی” مواد مخدر فقط رتبهدهی نشده است. “ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci گفته فاکس نیوز در آوریل 3.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, آدرس coronavirus نیروی کار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 24 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

به تصویب سازمان غذا و داروی آمریکا را جمع اوری و برنده تایید برای استفاده گسترده از این دارو نیاز به انجام دقیق آزمایشات بالینی با هزاران نفر از شرکت کنندگان با توجه به آژانس دستورالعمل.

NYU-UW مطالعه خواهد شد ثبت نام حداقل 2000 بیماران سنین 18 تا 80 Bershteyn گفت. محققان متوجه است که مردم بیش از 80 در معرض خطر بالای ابتلا شدید Covid-19 علائم و احتمال بهره مندی از یک درمان بالقوه او گفت:.

“اما در حال حاضر ما هیچ ایده اگر این دارو می کند هر چیزی در همه در زمینه Covid-19” او گفت:. یک مطالعه 150 بيمار در چین سه شنبه منتشر شد نشان داد که این دارو به نظر نمی رسد برای کمک به درمان این ویروس. ولی با تحقیقاتی که شده است نظیر بررسی نشان داد این دارو کمک به کاهش برخی از علائم بالینی ویروس.

عوارض جانبی

هیدروکسی کلروکین که در دسترس است به عنوان یک داروی عمومی است و همچنین تولید شده تحت نام تجاری Plaquenil توسط داروسازی فرانسوی سانوفی می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی. یک مطالعه کوچک در برزیل متوقف شد در این ماه به دلایل ایمنی پس از coronavirus بیماران مصرف کلروکين که هیدروکسی کلروکین مشتق شده است از توسعه آریتمی از جمله برخی که درگذشت.

“از آنجا که جمعیت مسن تمایل دارند که بیشتر مشکلات قلبی ما نمی خواهید برای قرار دادن هر کسی که در راه آسیب است برای مبارزه با مواد مخدر است که ممکن است کار نمی کند” Bershteyn گفت. “اگر به مواد مخدر می رسد به نفع سپس آن را می آید به هر بیمار با وزن خطر در مقابل منافع است.”

ژوئن یا جولای

NYU-UW محققان در حال حرکت است به سرعت به پایان مطالعه در ماه ژوئن یا جولای Bershteyn گفت. نوشتن روش و پروتکل ها و گرفتن تایید از نهادی هیئت بررسی معمولا ماه طول می کشد, اما آنها این کار را در هفته, او گفت:.

مطالعه بسیار “متمرکز” او گفت: به دنبال استفاده از مواد مخدر برای آنچه که به نام preexposure پیشگیری.

“این یک ایده جدید,” او گفت:, و اضافه کرد که ضد ویروسی مواد مخدر کار بسیار خوبی در درمان HIV یک ویروس است که یک بار از فکر به عنوان یک حکم اعدام است. “اگر یک پزشکی کارگر خراشیده می شود توسط یک سوزن از کسی که HIV آنها ارائه خواهد شد داروهای ضد ویروس HIV و اگر کسانی که مواد مخدر آغاز شده کاملا به زودی پس از قرار گرفتن در معرض اغلب آنها را در فرد جلوگیری از آلوده شدن در همه.”

همه گیر چالش های

انجام یک کارآزمایی بالینی در میان این همه گیر می آید با چالش های منحصر به فرد او گفت:. تمام فعل و انفعالات بین محققان و بیماران انجام خواهد شد و عملا به جای در فرد است. بیماران نیز خواسته شده را به بینی سواب و ارسال آنها به آزمایشگاه برای تست برای محافظت از پزشکان از قرار گرفتن در معرض ویروس. محققان همچنین می خواهید مطالعه به عنوان استاندارد به عنوان امکان پذیر است. تمام تست سایت با استفاده از همان مواد و نمونه ها در حال بازگشت به همان آزمایشگاه, او گفت:.

آیا این دارو کار می کند یا نه سوال بعدی خواهد بود “چه چیز دیگری می تواند کار کند ؟” او گفت:.

“حتی اگر هیدروکسی کلروکین معلوم می شود موثر شما همیشه می خواهید به ابزار دیگری به ویژه در برابر ویروس چون ما می دانیم که آنها می تواند به توسعه مقاومت در برابر مواد مخدر,” او گفت:. “بنابراین حتی اگر خیلی خوش شانس باشیم و هیدروکسی کلروکین به خوبی کار می کند ما هنوز هم نیاز به تست بعدی چه دارو می تواند برای این منظور است.”

به موازات مطالعات

در حالی که NYU و UW انجام رسمی مطالعه بالینی دانشگاه آلبانی محققان در حال انجام موازی مطالعه مشاهدهای. آنها در حال بررسی پرونده پزشکی Covid-19 بيمار که از بیمارستان مرخص شده و یا فوت کرده اند برای دیدن آنچه که تجویز شد و آنچه که ممکن است موثر بوده است.

محققان به دنبال خواهد شد که چگونه اغلب مواد مخدر بود تجویز شده توسط پزشکان و این که آیا آن استفاده می شود در ترکیب با داروهای دیگر مانند آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak. آنها را نیز خواهید بود برای تماشای عوارض جانبی و اینکه آیا وجود دارد هر گونه شواهد از مثبت یا منفی نتایج Holtgrave گفت.

“این رفتن به یک زمان کمی برای پیدا کردن آنچه رفتار تجویز پزشکان هستند, مانند,” او گفت:. “آیا آنها تجویز بیشتر از آن یا کمتر از آن است. که ممکن است تغییر کند.”

Holtgrave دستور داد او اولین دسته از سوابق پزشکی دو هفته پیش. قبل از آنها وارد آنها نیاز به ارسال به یک شرکت واسطه و یا پزشکی استخراج شرکت که در آن بیماران به اطلاعات شخصی حذف خواهد شد, او گفت:. او امیدوار است به چند صد نفر شروع به تجزیه و تحلیل خود را.

در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم

“هدف ما این است که در ماه مارس ما باید قادر به حداقل, دو, داده, نظر سنجی, سه, اگر ما به آن نیاز دارند و پس از آن هنوز هم فقط یک بار در هفته آخر مارس به انجام برخی از تجزیه و تحلیل داده ها,” او گفت:.

در حالی که نه به عنوان “دقیق” به عنوان يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده آن است که “به موقع” او گفت:.

“من فکر می کنم ما در حال تلاش برای حرکت به همان سرعتی که ما می تواند احتمالا” او گفت:.

“با توجه به این ضرورت را امتحان کنید و آدرس Covid شما می خواهم به انجام یک طلا-استاندارد کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده با تعداد زیادی از مردم در این مطالعه و از شما می خواهم به انجام می شود تا پایان امروز و تجزیه و تحلیل داده ها امشب و آماده رفتن به,” او گفت:. “و البته این غیر ممکن است به انجام این کار است.”

او گفت: این مهم است به رسمیت شناختن سهم پزشکان و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران در حال انجام در خط مقدم.

“ما فکر می کنیم Covid-19 چنین بسیار جدی برای بهداشت عمومی در چالش” او گفت:. “ما امیدوارم حرکت در اين مطالعه مشاهدهای در راه است که بازدید در این نوع از موقع لازم است که برای دریافت این نوع از پاسخ فقط به عنوان به سرعت به عنوان ما احتمالا می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>