پرچم چین, آمریکا و حزب کمونیست چین نمایش داده می شود در یک پرچم غرفه در Yiwu بازار عمده فروشی در Yiwu, Zhejiang province, China, مارس 10 2019.

Aly آهنگ | ایسنا

ایالات متحده و چین را با تاخیر یک بررسی از فاز 1 معامله تجارت در ابتدا میله میله برای شنبه منابع آشنا با برنامه های گفته رویترز با استناد به درگیری های برنامه ریزی و نیاز به زمان اجازه می دهد برای بیشتر چینی خرید از صادرات ایالات متحده.

هیچ تاریخ جدید برای اولیه شش ماه بررسی انطباق بین ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و چینی معاون نخست وزیر لیو او توافق شده است, منابع گفت.

مقامات انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی در شنبه شش ماه سالگرد تجارت معامله Feb. 15 ورود به زور به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گسترش در سطح جهان است.

یک منبع آشنا با این مذاکرات گفت: این تاخیر مربوط به کنفرانس سران رهبران حزب کمونیست در شهر ساحلی Beidaihe در چین و شمال شرقی ساحل. به تعویق افتادن را منعکس نمی هر گونه مشکل اساسی با تجارت, معامله, این منبع اضافه کرد: “تاریخ جدید هنوز نهایی نشده است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تکرار نظر او که تجارت معامله شد “خیلی خوب انجام می دهند” اما آیا نمی دیدگاهها برای تاخیر نشست. کاخ سفید با اشاره نمایش داده شد در این مذاکرات به Lighthizer که پاسخ نمی دهند به مهر پرس و جو در مورد برنامه ریزی برای نقد و بررسی.

یکی دیگر از منابع آشنا با برنامه های گفت که مقامات ایالات متحده می خواست زمان بیشتری برای اجازه می دهد چین برای افزایش خرید از ایالات متحده کالاهای مورد توافق در قرارداد به بهبود سیاسی اپتیک از بررسی.

چین-واردات از ایالات متحده مزرعه و تولید کالا و انرژی و خدمات خوبی پشت سر با سرعت مورد نیاز برای دیدار با یک سال اول هدف افزایش دلار و 77 میلیارد دلار بیش از سال 2017 خرید.

اما به عنوان اقتصاد چین به بهبود از یک coronavirus مستند در اوایل این سال خرید افزایش یافته است. روز جمعه وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش فروش 126,000 تن سویا به چین, به مناسبت هشتمین هفته متوالی با فروش به خریداران.

ایالات متحده معامله گران نفت shipbrokers و واردکنندگان نیز به رویترز گفت که چینی دولت-نفتی متعلق به شرکت های آزمایشی رزرو تانکر برای حمل حداقل 20 میلیون بشکه خام ایالات متحده برای ماه اوت و سپتامبر نشان می دهد یک سطح شیب دار تا در انرژی خرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نشان داده اند که آنها راضی هستند و با سرعت از خرید در هفته های اخیر و هیچ برنامه ای برای ترک این تجارت, معامله, که همچنین شامل برخی از افزایش دسترسی برای ایالات متحده شرکت های خدمات مالی در چین تقویت مالکیت معنوی حمایت و حذف برخی از کشاورزی موانع تجاری است.

به تأخیر انداختن نشست حتی به طور خلاصه می تواند اجازه می دهد چین برای تکمیل بیشتر خرید است که کمک خواهد کرد Lighthizer متقاعد کردن تهمت به چوب به مقابله.

نشانه هایی از پذیرش نیز می تواند کمک کند انتقاد از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که در هفته گذشته گفت: این توافق که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام یک پیروزی تاریخی است “شکست.”

“من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمی می ترسم که این پیروزی خود را آویزان در اطراف گردن او اما بیشتر خرید و یک بیت از یک تاخیر خواهد به وضوح به کمک” گفت: مریم, دوست داشتنی, یک عضو ارشد با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

“اما او خود آن را به طوری که آنها در حال رفتن به قرار دادن بهترین صورت آن را,” او گفت: از فاز 1 معامله است.

تجارت توافق پدید آمده است به عنوان تنها منبع از ثبات قابل توجهی در میان فشار در آمریکا-چین ارتباط بیش از coronavirus pandemic, حقوق بشر, سرکوب و آمریکا تحریم علیه شرکت های چینی و نرم افزار تلفن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de