آمریکا و اروپا تقسیم در نشست g20 در مورد نحوه مالیات tech غول مانند Facebook

وزیر دارایی اولاف شولز صحبت می کند به رسانه ها در فوریه 21, 2020 در ریاض, عربستان سعودی. اجلاس G20 از وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران می گیرد در ریاض تحت G20 ریاست جمهوری از عربستان سعودی است.

فلوریان Classic/Photothek via Getty Images

ریاض — G-20 رهبران عربستان سعودی با استفاده از یک نشست در ریاض برای یافتن یک “راه حل فوری” به بین المللی دیجیتال مالیات افشای جهانی چین به مالیات بزرگ شرکت های فن آوری.

“شما نیاز به یک بین المللی سیستم مالیاتی” وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: مخاطبان در سطح بالا با مقامات در روز شنبه.

“شما نمی توانید در یک اقتصاد جهانی مختلف ملی سیستم های مالیاتی است که در تضاد با یکدیگر است. که بد است برای فرد کشور بد برای شرکت های چند ملیتی و آن را فقط کار نمی کند,” او گفت: flanked توسط وزرای امور مالی از عربستان سعودی و هند و آلمان و فرانسه است.

اتحادیه اروپا که ندارد یک تکنولوژی صنعت توجه داشته باشید این است که رهبری یک تلاش جهانی برای تنظیم عمده شرکت فنی. آمریکا در دره سیلیکون تیتان که تسلط بر چشم انداز که از ترس مالیات های جدید و افزایش مقررات می تواند سرکوب نوآوری و یا صدمه دیده است شرکت سود.

“این است که یک کلید سوال سیاسی برای قرن 21” گفت: Bruno Le Maire فرانسه وزیر اقتصاد و دارایی است. “بزرگترین شرکت های جهان بدون حضور فیزیکی در حال ساخت مهم سود در برخی از ایالت ها بدون پرداخت به علت سطح مالیات,” او گفت:.

Le Maire استقبال از پیشرفت در مذاکرات با ایالات متحده و خواست این گروه برای رسیدن به یک اجماع در حداقل مالیات و دیجیتال مالیات قبل از پایان سال است.

“ما شهروندان دیگر نمی تواند قبول پرداخت خود را به علت سطح مالیات در حالی که مهم ترین شرکت ها در جهان در حال فرار مالیات,” او گفت:.

چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه و اسپانیا و اتریش و ایتالیا و انگلیس و مجارستان یا در حال حاضر یک طرح برای یک دیجیتال مالیات و یا در حال کار بر روی یک باعث تماس بیشتر رویکرد چند جانبه برای مقابله با این چالش است.

“این کاملا روشن است که ما نیاز به مالیات یقین” گفت: اولاف شولز, آلمان, وزیر امور مالی. “این یک نشانه روشن است که سیستم ما امروز باید اصلاح شود,” او اضافه شده است.

عدم اطمینان نیز اشاره کرد عمده شرکت فنی.

هر دو Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و الفبای اجرایی سوندار پیچای ساخته شده اند بازدیدکننده داشته است به بروکسل برای شرکت در گفتگوها ابراز نگرانی از مالیات و مقررات در هوش مصنوعی و فن آوری های دیگر که در حال رشد اهمیت به کسب و کار خود را.

ما رسیدن به اجماع در مسائل کلیدی اما چالش ها باقی می ماند

OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی) است که به دنبال مجموعه ای موثر در آن سطح جهانی شرکت های وصول می شود و امید به رسیدن به توافق با شروع ماه جولای با تایید توسط G-20 در پایان سال است.

برخی از تکنولوژی مدیران از جمله زوکربرگ را تایید OECD تلاش. اما پیشرفت متوقف شد با توجه به آخرین لحظه تغییرات خواستار واشنگتن که بسیاری از G-20 مقامات نمایش به عنوان تمایلی به مقابله با این مسئله پیش از آن در انتخابات نوامبر.

“ما مسئله بزرگ با خدمات دیجیتال مالیاتی است که یکی آن را تبعیض آمیز و دو ناخالص مالیات بر فروش که به نظر می رسد بسیاری مانند تعرفه. آن را یک مالیات بر درآمد” Mnuchin گفت.

“خبر خوب این است, من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک اجماع در ستون دو,” او اضافه شده است. “در حل ستون دو ما حل بسیاری از ستون یک” Mnuchin گفت.

“نظامی” ستون ابر “یکی” از OECD پیشنهاد اشاره به re-تخصیص مالیات حقوق که مسائلی از قبیل که در آن مالیات باید پرداخت شود و در چه پایه و اساس.

“رکن دو” با تمرکز بر جهانی anti-پایگاه فرسایش ساز کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از سود تغییر خواهد کرد و اطمینان از حداقل سطح مالیات پرداخت شده توسط شرکت های چند ملیتی.

“من فکر می کنم همه ما می خواهید برای دریافت این انجام می شود تا قبل از پایان سال” Mnuchin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>