ما خطوط هوایی تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین به عنوان coronavirus گسترش

دلتا, ایران و آمریکا روز جمعه اعلام کردند که با توقف خدمات به سرزمین اصلی چین به عنوان گسترش سریع coronavirus و دولت در برابر هشدارهای سفر به این کشور سوار تقاضا برای پرواز وجود دارد.

بزرگ شرکت های بزرگ ایالات متحده از اپل به فورد به کرافت “هاینز” را محدود کرده اند کارکنان خود را به’ چین سفر کسب و کار و یا کوچک پشت عملیات به دلیل شیوع

ایران که دارای بیشترین خدمات را به چین از ایالات متحده شرکت های هواپیمایی گفت: با شروع Feb. 6 آن را به حالت تعلیق پروازها از آن مراکز به پکن و شانگهای و چنگدو تا مارس 28. “تا زمانی که تاریخ ما ادامه خواهد داد به کار را انتخاب کنید و پرواز برای کمک به اطمینان حاصل شود ما ایالات متحده کارکنان و همچنین مشتریان باید گزینه به بازگشت به خانه.” ایران در بیانیه ای گفت. شیکاگو مبتنی بر خطوط هوایی ادامه خواهد داد به کار یک بار در روز San Francisco-هنگ کنگ پرواز. “مثل همیشه ایمنی از مشتریان و کارکنان بالاترین اولویت ما است و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت آن را به عنوان توسعه.”

آمریکا روز جمعه گفت این امر بلافاصله به حالت تعلیق خدمات خود را به سرزمین اصلی چین از طریق مارس 27. آمریکا پرواز به چین از دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی و فرودگاه بین المللی لس آنجلس, اما حامل خود ادامه خواهد داد و به پرواز به هنگ کنگ, سخنگوی گفت.

دلتا گفت: این امر توقف چین خدمات شروع Feb. 6 و از طریق آوریل 30, اما آن را ادامه خواهد داد به کار این سرویس تا پس از آن به “اطمینان مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار است.”

در اوایل این هفته به شرکت های هواپیمایی اعلام کردند که به طور قابل توجهی کاهش در چین سرویس اما تشدید این ویروس آنها را وادار به تعلیق سرویس. وزارت امور خارجه توصیه کرده است در برابر سفر به چین و مجاز عروق کرونر از کارکنان در آن دفتر دیپلماتیک وجود دارد را ترک کنند.

سهام روز جمعه در پی افزایش تاثیر coronavirus با هواپیمایی پایین تر به شدت از بازار گسترده تر. در اوایل بعد از ظهر تجاری دلتا خاموش بود 2.2% ایالات پایین بود 3.4%. سهام آمریکا شد 3.3% پایین تر است.

افزایش انزوای چین در دنیای کسب و کار است که تکرار در مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است و بس. خود رئيس جمهور مشخص است شیوع این بیماری تا حد زیادی به عنوان یک مشکل است که “تحت کنترل” در ایالات متحده است. اداره ویلبر راس در ضمن این هفته گفت که coronavirus در واقع می تواند مثبت برای آمریکا تولید و اشتغال به عنوان شرکت های ارزیابی مجدد زنجیره تامین خود را.

برخی از کارکنان شرکت هواپیمایی می گویند آن را آسان تر است اگر ممنوعیت آشکار در چین سفر از دولت آمریکا به دلیل آن را فراهم می کند وضوح بیشتر و باعث می شود برنامه ریزی آسان تر در مقایسه با اغلب تغییر برنامه با توجه به جدید هشدار.

ده ها تن از حامل در سراسر جهان از جمله ایالات متحده (Cathay اقیانوس آرام بریتیش ایرویز و دیگران را کاهش و یا به حالت تعلیق خدمات به چین به دلیل شیوع. دلتا برای اولین بار در ایالات متحده به تعلیق سرویس در دسترس نباشد. شرکت های بزرگ پوشا صنایع از تکنولوژی بسته بندی مواد غذایی را به حالت تعلیق کسب و کار سفر به این کشور به دلیل coronavirus رانندگی کردن تقاضا برای پرواز به چین است.

— CNBC مایکل Calia و فیل LeBeau کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>