ما می افزاید: بریتانیا و ایرلند به کروناویروس سفر محدودیت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر مسافرت داخلی محدودیت

نخست وزیر بوریس جانسون (R) استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) به سران ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

پیتر Nicholls | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمریکا اضافه خواهد شد انگلستان و ایرلند به جارو محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان دلسردی مردم آمریکا از سفر غیر ضروری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته اعلام کرد که خارجی ها شده اند که در 26 کشور اروپایی بیش از دو هفته نمی تواند اجازه به آمریکا برای 30 روز. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: قوانین خواهد اثر را در نیمه شب دوشنبه.

شرکت های هواپیمایی باید درهم به بریده بریده پرواز در میان همه گیر و بی سابقه ای محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش ویروس را خرد و تقاضا است. حمل و نقل هوایی و حمل و نقل معاف از قوانین است. ممنوعیت جدید برای ورود اتباع خارجی که در انگلستان و ایرلند اثر طول می کشد در نیمه شب دوشنبه.

صحبت در coronavirus جلسه توجیهی در روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر محدودیت های مسافرتی احتمالا در ایالات متحده از مکان های با تعداد زیاد موارد امکان پذیر است.

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی از او پرسیدند که آیا مردم باید سفر در داخل کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت با توجه به مسافرت داخلی محدودیت “از برخی از مناطق,” او گفت: بدون توضیح. “ما در حال همکاری با ایالات متحده و با توجه به محدودیت های دیگر.”

شرکت های هواپیمایی به احتمال زیاد اجرای پرواز برای چند روز اجازه می دهد تا شهروندان برای بازگشت به خانه و پس از آن آغاز خواهد شد لغو, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

روز جمعه یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه انگلستان و ایرلند Delta Air Lines گفت: این امر کاهش ظرفیت بیش از چند ماه آینده با 40 درصد بیشتر در آن تاریخ به عنوان آن را می خواهم به صرفه جویی در پول نقد. همچنین گفت: این امر تسلیم برخی از آن دستور هواپیما و پارک تا 300 از خود هواپیما. آن است که انجماد استخدام و درخواست کارمندان را به مرخصی بدون حقوق. شرکت های هواپیمایی دیگر نیز ساخته عمیق پرواز کاهش و مشابه تغییرات نیروی انسانی به عنوان آنها سعی می کنند برای حفظ شغل.

“سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم و دیده ایم بسیاری در کسب و کار ما” نوشت: مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian در یک توجه داشته باشید به کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها گفت که آنها در حال کار با شرکت های هواپیمایی است اما هنوز روشن نیست که چه نوع از حمایت دولت می تواند ارائه دهد. برخی از اقدامات مانند waiving بلیط مالیات یا فرودگاه می تواند هزینه های محدودی تاثیر اگر تقاضای سفر می افتد بیشتر شدت و یا اگر تهمت و اداره موسسات داخلی, سفر, اقدامات, از آنجا که پول جمع آوری شده است که مصرف کنندگان خرید بلیط.

“ما در بحث با کاخ سفید و کنگره در مورد حمایت از آنها می توانند برای کمک به
ما از طریق این دوره” باستین گفت: در خود توجه داشته باشید. “من خوشبین هستم که ما دریافت خواهد کرد و حمایت خود را. که گفت: فرم و ارزش غیر قابل پیش بینی است و ما نمی توانیم شرکت را در آینده در معرض خطر در انتظار کمک از دولت ما.”

هواپیمایی متحده مدیر عامل اسکار Munoz است که برنامه ریزی شده دست بر کمر به شرکت رئیس جمهور اسکات کربی در ماه مه گفت: “در ملاقات با مقامات ارشد تهمت مقامات دولت و نمایندگان مجلس به “درک سیاست های دولت ممکن است آنها با توجه به توان و به آنها توضیح دهید که تاثیر coronavirus تا به حال در کسب و کار ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>