یو پی اس است eyeing بدون راننده و برقی آینده برای ناوگان خود را به عنوان آن را با تمرکز بر تجارت الکترونیک

United Parcel Service Inc. (یو پی اس) لوگو نمایش داده شده در یک کامیون پارک شده در نیویورک است.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

یو پی اس های چهارشنبه اعلام کرد سرمایه گذاری در برق, کامیون, تست خود رانندگی کامیون و ساخت و ساز جدید “فوق العاده hub” را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای سرمایه گذاری در رشد تجارت الکترونیک است.

یو پی اس که می بیند وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان بخش مهمی از آن پایداری تلاش خواهد خرید 10,000 وسایل نقلیه الکتریکی از انگلستان مبتنی بر راه اندازی و ورود سهام اقلیت در شرکت. جزئیات مالی اعلام نشده است.

وسایل نقلیه را می توان سفارشی برای یو پی اس با یک طراحی مدولار است که این شرکت می گوید اجازه خواهد داد که برای قطعات به استاندارد سازی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری. یو پی اس’ ناوگان در حال حاضر بیش از دو دوجین مدل های مختلف از وسایل نقلیه. تحویل وانت خواهد بود مستقر در شمال امریکا و اروپا است.

“یو پی اس در ادامه به ساخت مجتمع ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی همراه با نوآوری در مقیاس بزرگ ناوگان فناوری شارژ” گفت: Juan Perez, UPS, رئیس اطلاعات و مهندسی افسر. “به عنوان مگا روند مانند رشد جمعیت شهری و مهاجرت و تجارت در ادامه به شتاب ما در تشخیص نیاز به کار با شرکای خود در سراسر جهان برای حل هر دو جاده ازدحام و آلودگی چالش برای مشتریان ما و جوامع ما در خدمت است.”

در سال گذشته فراز و ورود به همکاری در یک محاکمه 35 وسایل نقلیه الکتریکی در لندن و پاریس.

منبع: یو پی اس | ورود

“یو پی اس شده است قوی شریک استراتژیک ورود را ارائه بینش ارزشمندی چگونه برق تحویل کامیون های مورد استفاده در جاده ها و, چگونه می توان آنها را به طور کامل بهینه سازی شده برای رانندگان گفت:” دنیس Sverdlov ورود رئیس اجرایی است.

این دو شرکت همچنین برنامه ریزی برای همکاری در فناوری به کار وسایل نقلیه خودکار در یو پی اس امکانات.

برنشتاین تحلیلگر J. David ورنون گفت: یک تغییر الکتریکی باید در دراز مدت بهره مند شوند.

“الکتریکی در حال رفتن به اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در هزینه سوخت و به طور قابل توجهی کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری” گفت: ورنون.

در اوایل این ماه هیوندای و کیا موتورز اعلام $110 میلیون سرمایه گذاری در ورود و شرکت توسعه خودروهای برقی طراحی شده برای تحویل برای خودروسازان.

ورود بالا رقیب است که ایالات متحده بر اساس Rivian که با همکاری آمازون و فورد. E-commerce غول سرمایه گذاری 700 میلیون دلار در Rivian است که قصد دارد به ارائه آمازون با بیش از 100,000 برقی تحویل وانت در 2021. فورد با سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در Rivian و شرکت های شریک جدید برای ساخت باتری الکتریکی وسایل نقلیه.

در ضمن یو پی اس گفت: این تست خود رانندگی ماشین با اجسام حجم با الفبای تابعه Waymo در منطقه ققنوس بیش از شش ماه.

منبع: یو پی اس | Waymo

در ماه فوریه مستقل وانت حمل و نقل خواهد شد بسته از یک فروشگاه یو پی اس به یک UPS مرتب سازی امکانات. یک Waymo مهندس را در خود مختار خودرو برای نظارت بر عملیات حداقل در ابتدا. اگر در این آزمون موفق است, UPS, گفت:, آن می تواند گسترش این آزمون به بیشتر فروشگاه ها و وسایل نقلیه.

“یو پی اس است که به بررسی خودکار و خودمختار فن آوری به منظور افزایش عملیات شبکه گفت:” اسکات قیمت یو پی اس, رئیس استراتژی و تحول افسر. “گرفتن بسته به ما sortation تسهیلات هر چه زودتر و بیشتر در حالی که همچنین ایجاد فرصت برای بعد رها آف برای روز بعد سرویس می توانید اضافه کردن ارزش بسیار زیادی برای مشتریان ما است.”

آزمون در تلاش است برای تعیین اگر خودمختار تحویل را بهبود می بخشد بهره وری و یا خدمات به مشتریان است.

رقیب فدرال اکسپرس است که تست خودمختار روبات برای تحویل به خانه و کسب و کار. و یو پی اس دارای نامعلومی سهام خود را به رانندگی کامیون راه اندازی TuSimple است همچنین تست در آریزونا.

علاوه بر این تلاش های یو پی اس است که به دنبال برای اضافه کردن 7 میلیون فوت مربع از مرتب سازی فضا در سطح جهان قبل از سال 2020 فصل تعطیلات.

آن را صرف $1.4 میلیارد دلار در پنسیلوانیا به افزایش ظرفیت خود را به مرتب کردن و کشتی e-commerce بسته در غرب از طریق ایجاد یک سوپر hub در Harrisburg, Pennsylvania. اتوماسیون ارتقاء ساخته خواهد شد به سه نفر دیگر از امکانات در این منطقه به سرعت مرتب سازی و حمل و نقل بسته های بین فیلادلفیا پیتسبورگ نیویورک و بالتیمور و واشنگتن همه با هم این ارتقاء کمک خواهد کرد اضافه کردن بیش از 1700 شغل جدید یو پی اس گفت.

دیگر مرکز گسترش نیز برنامه ریزی شده برای این سال است.

به عنوان بخشی از برنامه سه ساله اعلام کرد در سال 2018 یو پی اس است که با هدف قرار دادن 20 میلیارد دلار در هزینه های سرمایه ای.

فدرال اکسپرس متعهد شده است بیش از $17 میلیارد دلار به هزینه capex بین 2018 و 2020 از جمله حدود 5.9 میلیارد دلار در این سال مالی با توجه به آن 2019 گزارش سالانه. در سال 2018 این شرکت همچنین اعلام کرد که نزدیک به 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای ارتقاء و نوسازی آن دو تا از بزرگترین هاب در ممفیس و ایندیاناپولیس.

“اگر شما فکر می کنم در مورد شرق و میزان جمعیت وجود دارد, آن را می سازد بسیاری از حس. آن زمان را کاهش می دهد در حمل و نقل و بهره وری را بهبود بخشد حاشیه” گفت: ورنون. او گفت که اتوماسیون می تواند اجازه می دهد این شرکت به “پویا تر و پاسخگو به تغییرات در حجم و تغییرات در تقاضا است.”

یو پی اس گزارش درآمد در روز پنج شنبه قبل از زنگ.

این شرکت سهام بازار ارزش 99 میلیارد دلار و سهام افزایش یافته است و نزدیک به 15 درصد بیش از 12 ماه گذشته. در مقابل, فدرال اکسپرس سهام که به ارزش $38.8 میلیارد دلار کاهش یافته است نزدیک به 15 درصد بیش از مدت مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر