تا یک سوم از انگلیسی ها ‘استفاده نمی coronavirus واکسن’

یک سوم از انگلیسی ها گفته اند که آنها یا مطمئن نیستید و یا قطعا نمی خواهد با استفاده از یک واکسن برای coronavirus یک نظرسنجی نشان داده است.

بررسی های انجام شده از طرف مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) مصادف با انتشار یک گزارش توسط همان گروه به گسترش ضد واکسن اطلاعات غلط آنلاین.

این نظرسنجی نشان داد که اعضای عمومی که با تکیه بر رسانه های اجتماعی بیشتر از سیستم عامل های سنتی برای اطلاعات کمتر به احتمال زیاد به می گویند که آنها را واکسینه کنید.

این بررسی به صحبت کرد 1,663 نفر در بریتانیا با 6% گفت: آنها قطعا نمی واکسینه کنید.

اما بیشتر از 10% گفتند که “احتمالا نه” در حالی که یکی دیگر از 15 درصد گفت: آنها نمی دانستند گرفتن تعداد کسانی که ممکن است دریافت واکسن در برابر بیماری کشنده تا تقریبا یک سوم از افراد مورد بررسی.

در مجموع 69 درصد احتمال زیاد به استفاده از یک واکسن پس از 38 درصد گفت: آنها “قطعا” خواهد بود و یکی دیگر از 31 درصد اعلام کرد و آنها را “احتمالا” خواهد بود.

با دانشمندان پیش بینی می شود که بیش از سه چهارم از جمعیت نیاز به واکسینه شود به منظور موفقیت در سرکوب coronavirusاین یافته ها می تواند نشان دهنده یک تهدید به توانایی شامل COVID-19.

بیشتر از انگلستان

CCDH گفت: نتایج نظر سنجی آمده میان افزایش چشمگیر محبوبیت ضد واکسن صفحات رسانه های اجتماعی و کانال های با 7.7 میلیون بیشتر کاربران رسانه های اجتماعی پس از اين حساب پس از شیوع کروناویروس.

این گروه تحقیقاتی نظرسنجی انجام شده توسط YouGov بین 24 و 25 ژوئن

انگلستان خود را از دست داده سرخک وضعیت در سال گذشته با توجه به تجربه سقوط در تعدادی از پدر و مادر اطمینان فرزندان خود را واکسینه شدند.

نخست وزیر بوریس جانسون در آن زمان گفت که بریتانیا شد “ناگهان رفتن در جهت اشتباه” و این که “مردم شده اند گوش دادن به خرافات خرافات در اینترنت که ضد vax مسائل”.

در آن گزارش جدید با عنوان Anti-Vax صنعت CCDH نشان می دهد کل زیر برای ضد vax طرفداران و گروه حاضر است تا به 57 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده و انگلستان است.

آن را مورد تجزیه و تحلیل بیش از 400 ضد vax Facebook گروه ها و صفحات یوتیوب کانال های Twitter و Instagram حساب.

این مطالعه نشان داد آنها انتشار نادرست تئوری های توطئه از جمله این که شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت کرده و در coronavirus همه گیر است که واکسن باعث COVID-19 و آزمون برای coronavirus واکسن باعث شده بود زنان برای تبدیل نابارور.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

CCDH گفت: تحقیقات نشان داد که رسانه های اجتماعی شرکت ها را انتخاب کرده و به اتخاذ سیاست های ملایم بر ضد واکسن محتوا با Facebook, Twitter, YouTube و امیدوار کننده تنها به کاهش سهولت که با آن کاربران می توانند پیدا کردن محتوا اما امتناع از حذف صفحات و یا گروه های که ترویج آن است.

عمران احمد, مدیر اجرایی CCDH گفت: “امید ما برای بازگشت به زندگی عادی بر عهده دانشمندان در حال توسعه موفق واکسن برای کوروناویروس.

“اما رسانه های اجتماعی شرکت های غیر مسئولانه تصمیم به ادامه انتشار anti-واکسن تبلیغات به معنی یک واکسن ممکن است موثر حاوی ویروس است.”

تایلند آغاز آزمایش واکسن در میمون ها

جو Stevens کار سایه وزیر فرهنگ گفت: “این نظرسنجی می گذارد لخت چقدر خطرناک دروغ آنلاین می باشد.

“گسترش سریع اطلاعات غلط در مورد واکسن می تواند به معنای واقعی کلمه یک سوال مرگ و زندگی است.

“رسانه های اجتماعی شرکت ها باید اطمینان حاصل شود این محتوا است از هیچ جایی در سیستم عامل خود و وزرا باید بیشتر به ترویج مزایای واکسن و ضد مضر و خطرناک اسطوره که آنها را احاطه کرده قبل از coronavirus واکسن در دسترس می شود.”

یک Facebook سخنگوی گفت: “ما در حال کار برای جلوگیری مضر اطلاعات غلط از گسترش بر روی سیستم عامل و حذف صدها هزار قطعه از COVID-19-مرتبط با اطلاعات غلط.

“ما کاهش واکسن اطلاعات غلط در اخبار ما آن را نشان نمی دهد در نتایج جستجو و یا آن را به شما توصیه در Facebook یا Instagram, ما اجازه نمی دهد آن را در تبلیغات و ما اتصال مردم با اطلاعات معتبر از به رسمیت شناخته شده کارشناسان بهداشت و درمان.”

یک سخنگوی دولت افزود: “علم روشن است – واکسن صرفه جویی در زندگی می کند به همین دلیل است که ما پیشرو جهانی در تلاش برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن.

“واکسن اطلاعات غلط به هر شکل کاملا غیر قابل قبول است و همه مسئولیت ها به دنبال بیمه خدمات درمانی و مشاوره, به طوری که آنها باید اطلاعات صحیح را انتخاب حق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>