Unnamed لیگ برتر فوتبال نشان می دهد که او همجنسگرا است

ناشناس لیگ برتر فوتبال نشان داده است: او است گی, در نامه سرگشاده ای اما آماده نیست برای بیرون آمدن publicly.

ستاره باز کرده است تا در مورد عذاب نگه داشتن تمایلات جنسی خود یک راز است و با هدف در نامه ای به مقامات و طرفداران توصیف چگونه او در حال شکل گرفتن یک “گام بزرگ” در آشکار از تمایلات جنسی خود.

در نامه ای که به اشتراک گذاشته شده و اخبار توسط جاستین Fashanu بنیاد بازیکن می نویسد: “من گی هستم. حتی نوشتن که در این نامه یک گام بزرگ برای من است.

“اما تنها اعضای خانواده و یک گروه را انتخاب کنید از دوستان آگاه از تمایلات جنسی من است. من نمی احساس می کنید آماده برای به اشتراک گذاشتن آن با تیم من یا مدیر.”

این بازیکن همچنین در مورد چگونه ورزش خود نیست و در عین حال “آماده برای یک بازیکن به بیرون” و چگونه “بازی خواهد نیاز به ایجاد تغییرات رادیکال” برای اینکه او را به احساس می کنید قادر به فاش کردن هویت خود است.

او در ادامه می گویند: “چگونه آن را احساس می کنید نیاز به زندگی می کنند ؟ روز به روز توان آن را مطلق کابوس. و آن را بر من سلامت روانی بیشتر و بیشتر.

“من احساس می کنم به دام افتاده و ترس من این است که افشای حقیقت در مورد آنچه که من تنها چیز بدتر خواهد شد.”

بیشتر از انگلستان

ناشناخته ستاره است که پشتیبانی شده توسط جاستین Fashanu بنیاد که توسط اداره سابق فوتبالیست خواهر زاده امل.

جاستین Fashanu که برای پرواز بالای باشگاه از اواخر دهه 1970 تا اواسط دهه 1980 بود که اولین فوتبالیست حرفه ای بود و آشکارا همجنسگرا.

Ms Fashanu می گوید هیچ آشکارا همجنسگرا و یا دو جنسی نر حرفه ای بازیکنان فوتبال در این کشور در حال حاضر و این وحی بود “لحظه ای مهم و یک گام مثبت رو به جلو” در مقابله با این موضوع است.

او به اسکای نیوز: “واقعیت این بازیکن می خواستم برای نوشتن یک نامه در مورد این است که یک گام بزرگ رو به جلو است. ما دیده نمی شود چیزی نزدیک به این را در لیگ برتر برای سال.

preview image
مشاهیر نشان دادن حمایت برای Schofield پس از او بیرون می آید به عنوان, گی

“من می دانم که این یک چیز سخت به انجام آن را در نزدیکی غیر ممکن است اما وجود نور در انتهای تونل. امیدوارم بیشتر بازیکنان فوتبال و سایر ورزش ها ستاره می تواند جلو آمده و بعد از این ما خواهید بود وجود دارد به حمایت از آنها.”

جاستین Fashanu برای Mariclare شهرستان و وست هام اما غم انگیز زندگی خود را در زمان پس از متهم شدن به تجاوز جنسی در سال 1998 است.

ناشناس بازیکن انتقاد حرفه ای فوتبالیست انجمن اتحادیه های کارگری برای بازیکنان در رویکرد خود را به مدیر عامل این وضعیت است.

Justin Fashanu was the first professional footballer to be openly gay
تصویر: جاستین Fashanu اولین فوتبالیست حرفه ای بود و آشکارا گی

او گفت: “فوتبالیست حرفه ای انجمن می گویند که آنها آماده هستند برای کمک به یک بازیکن به بیرون می آیند. و آنها گفته اند که آنها ارائه مشاوره و پشتیبانی برای هر کسی که به آن نیاز دارد.

“این نقطه از دست رفته. اگر من نیاز به یک مشاور من می توانید بروید و کتاب را در یک جلسه با یکی هر زمان که من می خواهم.”

در یک پیام مستقیم به مقامات “در حال اجرا بازی”, او گفت:, “چه کسانی که در حال اجرا این بازی باید انجام دهید, آموزش, طرفداران بازیکنان, مدیران, عوامل باشگاه صاحبان – اساسا هر کس که در این بازی.

“اگر من به آن مرحله من می خواهم می خواهم به می دانم که من می تواند پشتیبانی می کند در هر مرحله از سفر من. در حال حاضر من احساس می کنم من خواهد بود.”

دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش را انتخاب کنید جلسه کمیته در 7 جولای سابق انگلستان تیم زنان فوتبالیست Eniola Aluko گفت: مرد فوتبالیست نمی خواهد خطر بیرون آمدن در حوزه عمومی به دلیل ضد همجنس واکنش آنها روبرو خواهد بود.

او گفت: وجود دارد در حال حاضر بازیکنان فوتبال که گفته اند هم تیمی های خود را که آنها همجنسگرا هستند اما افزود: “این مسئله واقعا در حال حاضر این است که ترس از آنچه طرفداران را انجام خواهد داد و در حال رفتن به می گویند, اما من فکر نمی کنم که به عنوان مشروع ترس به عنوان آن استفاده می شود از آنجا که ما در حال زندگی در یک جهان در حال حاضر که در آن بودن چیزی است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است.”

مدیر فوتبال زنان در استون ویلا نیز صحبت در مورد چگونه وجود دارد “تفاوت” بین زن و مرد فوتبالیست در آینده با بیشتر از یک “احترام از نظر تمایلات جنسی” در زنان است بازی.

Rainbow flag (LGBT movement) on military uniform. Integration of homosexuals in the military. Discrimination in army. Collage.
چگونه نگرش به افراد همجنسگرا در ارتش تغییر کرده

کامل نامه زیر است:

به عنوان یک بچه, همه من همیشه می خواستم به یک فوتبالیست.

من علاقه مند به انجام خوبی در مدرسه. به جای انجام تکالیف هر دقیقه یدکی من تا به حال صرف شد با یک توپ.

در پایان آن را پرداخت کردن. اما حتی در حال حاضر من هنوز هم به خرج خودم وقتی که من اجرا کنید و به بازی در هر هفته در مقابل ده ها هزار نفر از مردم است.

اما چیزی وجود دارد که مجموعه من جدا از سایر بازیکنان در لیگ برتر است.

من گی هستم. حتی نوشتن که در این نامه یک گام بزرگ برای من است. اما تنها اعضای خانواده و یک گروه را انتخاب کنید از دوستان آگاه از تمایلات جنسی من است. من نمی احساس می کنید آماده برای به اشتراک گذاشتن آن با تیم من یا مدیر من. که سخت است. من صرف بیشتر از زندگی من با این بچه ها و زمانی که ما گام به گام در زمین ما یک تیم. اما هنوز چیزی در درون من باعث می شود آن را غیر ممکن برای من بود باز با آنها در مورد چگونه من احساس می کنم. من از صمیم قلب امیدوارم که یک روز به زودی من قادر خواهد بود به.

من شناخته شده از من در مورد 19 که من همجنسگرا هستم.

چگونه آن را احساس می کنید نیاز به زندگی می کنند ؟

روز به روز توان آن را مطلق کابوس. و آن را بر من سلامت روانی بیشتر و بیشتر. من احساس به دام افتاده و ترس من این است که افشای حقیقت در مورد آنچه که من تنها چیز بدتر خواهد شد.

بنابراین اگر چه قلب من اغلب به من می گوید که من نیاز به انجام این کار سر من همیشه می گوید همان چیزی که: “چرا خطر آن همه؟”

من به اندازه کافی خوش شانس برای به دست آوردن بسیار خوب دستمزد. من یک ماشین خوب یک کمد پر از لباس طراح و می توانید استطاعت به خرید هر چیزی من می خواهم برای خانواده و دوستان است. اما یک چیزی که من از دست رفته مصاحبت است. من در سن که در آن من خواهد بود در یک رابطه است. اما به خاطر این کار من سطح اعتماد در داشتن یک شریک زندگی بلند مدت می شود بسیار بالا است.

بنابراین در حال حاضر من جلوگیری از روابط در همه. من از صمیم قلب امیدوارم که به زودی به دیدار با کسی که من فکر می کنم من قادر خواهد بود به اعتماد به اندازه کافی. حقیقت این است که من فقط فکر نمی کنم فوتبال آماده است و در عین حال برای یک بازیکن به بیرون می آیند. این بازی نیاز به ایجاد تغییرات رادیکال در جهت برای من به احساس می کنید قادر به ایجاد آن گام.

حرفه ای فوتبالیست انجمن می گویند که آنها آماده هستند برای کمک به یک بازیکن به بیرون می آیند. و آنها گفته اند که آنها ارائه مشاوره و پشتیبانی برای هر کسی که به آن نیاز دارد. این نقطه از دست رفته. اگر من نیاز به یک مشاور من می توانید بروید و کتاب در یک جلسه با یکی هر زمان که من می خواهم. چه کسانی که در حال اجرا این بازی نیاز به انجام است آموزش طرفداران بازیکنان, مدیران, عوامل, باشگاه صاحبان – اساسا هر کس که در این بازی. اگر من به آن مرحله من می خواهم می خواهم به می دانم که من می تواند پشتیبانی می کند در هر مرحله از سفر من. در حال حاضر من احساس می کنم من خواهد بود.

من آرزو می کنم من باید به زندگی من در این راه است. اما واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تعصب در فوتبال است. بی شماری وجود دارد بار من شنیده ام که شعارهای ضد همجنس و نظرات از حامیان کارگردانی در هیچ یک در خاص است.

به طرز عجیبی این واقعا زحمت من در طول مسابقات. من بیش از حد متمرکز ، آن زمانی که من به عقب بر گردیم در هواپیما و یا مربی و من هم فکر می کنم که آن را می شود به من. به عنوان چیز ایستاده طرح من این است که برای انجام بازی به عنوان زمانی که من احساس می کنم قادر به و پس از آن آمد که من بازنشسته شده اند. عالی بود ماه گذشته برای دیدن توماس بیتی بالا بردن دست خود و اعتراف به همجنسگرا بودن. اما این واقعیت که او تا به حال صبر کنید تا زمان بازنشستگی به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن. فوتبالیست هنوز هم ترس بیش از حد به این مرحله در حالی که آنها در حال بازی.

سال گذشته من شده اند با کمک گرفتن از جاستین Fashanu بنیاد نیست حداقل برای مقابله با عوارض این تمام داشتن من سلامت روان. آن سخت است برای قرار دادن به کلمات چقدر این بنیاد کمک کرده است. از آن ساخته شده من احساس حمایت و درک و همچنین به من اعتماد به نفس بیشتر باز و صادقانه با خودم ، بدون که حمایت من واقعا نمی دانم که در آن من می خواهم در حال حاضر. من می دانم که آن را ممکن است به نقطه ای که من پیدا کردن آن غیر ممکن است برای نگه داشتن زندگی یک دروغ است. اگر من انجام طرح من این است که به بازنشستگی زود هنگام و بیرون می آیند. من ممکن است پرتاب دور سال از حرفه ای پر سود. اما شما نمی توانید قرار دادن قیمت در صلح خود را از ذهن است.

و من نمی خواهم به این زندگی برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>