دانشگاه برنده 1.1 میلیارد دلار نبرد با اپل و تامین کننده بیش از آی فون اختراعات

اپل و وای فای شرکت تراشه با استفاده از آن برای اپل شده اند دستور داد به پرداخت 1.1 میلیارد دلار (£840.5 m) به یک دانشگاه برای نقض اختراع ثبت شده است.

یک هیئت منصفه صادره حکم به نفع موسسه فناوری کالیفرنیا (Caltech) است که ادعا می کند Broadcom wifi تراشه های مورد استفاده در صدها میلیون نفر از اپل نقض چهار نفر از آن انتقال داده ها اختراع ثبت شده است.

مقدار مربوط به چه مقدار کلتک معتقد است که می تواند مذاکره در حق امتیاز را با این دو شرکت در سال 2010 اگر آنها تا به حال زده مقابله با دانشگاه قبل از قرار دادن تراشه Broadcom به دستگاه های اپل.

اپل گفت که قصد دارد به تجدید نظر در این حکم است اما به نظر بیشتر در این مورد بود که پرونده در دادگاه فدرال در لس آنجلس در سال 2016 در پژوهش دانشگاه.

در دادگاه براده اپل گفت: این اعتقاد در تمام دانشگاه ادعا می کند در برابر آن آمد از استفاده از Broadcom تراشه های در دستگاه های خود تماس خود را “صرفا غیر مستقیم پایین دست حزب”.

Broadcom نظر نیست.

نرم افزار تولید کننده محصولات اصلی اپل تامین کننده حدود یک پنجم از فروش خود را از آی فون ساز در سال 2019 سال مالی.

بیشتر از اپل

هفته گذشته گفت: Broadcom آن را امضا کرده بود در معاملات با اپل برای فروش تا آنجا که $15bn (£11.46 bn) ارزش از تراشه های بیش از سه و نیم سال به غول تکنولوژی.

اپل دستور داده شد به پرداخت Caltech $837.8 m (£643.8 m) و Broadcom به پرداخت $270.2 m (£207.6 m).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر