استودیو یونیورسال گسترش پارک تعطیلی; ما coronavirus موارد بالا 452,000

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,579,600
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 94,500
  • ما موارد: بیش از 452,500
  • ما مرگ و میر: حداقل 16,100

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:45 pm: CDC گسترش منظور محدود کردن کشتی های کروز از اجازه می دهد مسافران برای پیاده

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه اعلام کرد که گسترش “هیچ بادبان سفارش” مؤثر کشتی های کروز است که آن را در اصل صادر شده در مارس 14. سیاست محدود کشتی های کروز از اجازه می دهد مسافران یا خدمه به پیاده و آنها نمی توانند اجازه خدمه روی یا مگر اینکه گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا را تصویب کرد.

منظور این است که در محل تا وزیر تا وزیر بهداشت و خدمات انسانی’ اعلامیه که coronavirus بهداشت عمومی اورژانس منقضی CDC دایرکتوری پشت رول و یا تغییر سفارش و یا 100 روز از روز سفارش منتشر شده در دفتر ثبت فدرال — هر کدام یکی از کسانی که برای اولین بار اتفاق می افتد. هر کشتی کروز اپراتور باید به گارد ساحلی و CDC یک طرح برای جلوگیری از گسترش coronavirus ظرف هفت روز. “در حال حاضر حدود 100 کشتی های کروز باقی مانده در دریا در سواحل شرق و غرب ساحل و سواحل خلیج فارس با حدود 80,000 خدمه پردازنده” CDC در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این CDC آگاه است از 20 کشتی های کروز در بندر یا لنگرگاه در ایالات متحده شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 عفونت در میان خدمه که باقی می ماند پردازنده.” —اردن Novet

8:16 pm: دلتا می گوید: 35,000 کارگران در نظر گرفتن داوطلبانه و بدون مزد و برگ و هنوز هم به دنبال بیشتر

Delta Air Lines, Inc اجرایی اد Bastian گفت: حدود 35000 نفر از کارگران داوطلب شده بودند تا کنون به صورت داوطلبانه و بدون مزد برگ غیاب این شرکت ارائه شده است در تلاش برای جلوگیری هزینه ها به دلیل coronavirus بحران است.

در یک یادداشت به کارکنان Bastian گفت: این شرکت افزایش مزایای ارائه شده به کارکنان در حالی که در مرخصی و ارائه جدید دراز مدت برگ تا 12 ماه به عنوان آن را همچنان به دنبال بیشتر داوطلبان. —رادیو فردا

7:30 pm: گوگل ایجاد آنلاین بیکاری برنامه با ایالت نیویورک

گوگل و ایجاد یک پورتال نرم افزار برای کمک به دولت از نیویورک مقابله با تاریخی افزایش بیکاری براده. این شرکت گفت که به طور بالقوه می تواند به ارمغان بیاورد خدمات مشابه به کشورهای دیگر.

در همکاری با شرکت هایی از جمله ورایزون و Deloitte, گوگل, توسعه بیمه بیکاری برنامه ای که نیویورک وزارت کار می گوید قابل اعتماد خواهد بود با توجه به پنج شنبه مطبوعاتی. هدف این است که به طور خودکار فرآیند و “به طور چشمگیری کاهش” تعداد نیویورکی که نیاز به کمک از طریق تلفن.

“از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع جدید وزارت امور خارجه, وزارت کار را به بیمه بیکاری پر کردن سیستم مواجه شده بی سابقه ای افزایش حجم با اوج هفته شاهد 16,000 درصد افزایش در تماس های تلفنی و 1600% افزایش ترافیک وب سایت در مقایسه با معمولی هفته” آژانس گفت. —جنیفر الیاس

7:04 pm: سرخوردگی مانت در خیابان اصلی به عنوان کارآفرینان صبر در بانک ها و SBA برای مقدار مورد نیاز بودجه

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک در حال انتظار برای تاسیسات در قالب چک حفاظت از وام های تحت 2.2 تریلیون دلار بسته محرک برگزار کرده اند امید که یک دوم و کوچکتر قالب کمک ممکن است نگه داشتن آنها را شناور در ضمن.

اما به عنوان تقاضا خوشه برای بودجه فدرال جدید راهنمایی و متوقف پرداخت از اداره کسب و کار کوچک در آن اقتصادی آسیب فاجعه وام و پیشرفت کمک های مالی در حال اضافه کردن به سرخوردگی و ترس در خیابان اصلی.

بر خلاف PPP وام را که به مبلغ 10 میلیون صاحبان کسب و کار کوچک می توانید برای درخواست کمک به فاجعه تا 2 میلیون دلار به طور مستقیم از طریق SBA با 10000 $در پیشبرد کمک های مالی در دسترس حتی زودتر. SBA در ابتدا گفت: به اصطلاح EIDL کمک هزینه تا $10,000 خواهد بود در دسترس ساخته شده “در سه روز” از موفق, نرم افزار, اما پس از تغییر زبان به زبان می گویند این پیشرفت ها در دسترس خواهد بود “ظرف چند روز” موفق نرم افزار.

ماساچوست دفتر منطقه SBA روز دوشنبه گفت که پیشرفت های نقدی خواهد بود محدود به 1000 $در هر کارمند تا $10,000, یک شرح مفصل تر از اولیه “تا $10,000” زبان دولت استفاده کرده بودند. اما این بولتن است پس گرفته شده پایین اضافه کردن به سردرگمی در مورد در دسترس بودن و سرعت که با آن این ممکن است از رفتن به کسب و کار. —کیت راجرز, بتسی بهار

6:55 pm: LinkedIn ارائه می دهد برای اتصال پناهجویان با ضروری کسب و کار به صورت رایگان

لینک ساخته شده یک کسب و کار سودآور با پرداخت آن ابزار برای کار استخدام.

در حال حاضر در پی COVID-19 تعطیل swaths گسترده ای از اقتصاد LinkedIn فرار هسته موتور از مدل کسب و کار خود برای کمک به مردم در ارتباط با مشاغل بدون هیچ هزینه. با نرخ بیکاری خونتان به سطح رکورد, لینک, اتصال ضروری کسب و کار — مانند بیمارستان ها — با کارکنان واجد شرایط و داوطلب بدون پرداخت هزینه.

LinkedIn که به دست آورده بود توسط مایکروسافت در سال 2016 در حال گسترش است دیرینه استخدام برای برنامه خوب که با استفاده از LinkedIn کارکنان برای کمک به بهداشت و درمان سازمان ها و حوادث-امداد رسانی غیر انتفاعی موقعیت خود را.

در حال حاضر این شرکت 100 نفر از کارکنان استخدام برای 540 بیمارستان و در حال کار بر روی 260 درخواست از سازمان های مراقبت های بهداشتی و غیر انتفاعی به دنبال پر کردن بیش از 26,000 نقش. —جولیا Boorstin

6:48 pm: آمازون می گوید آن را به زودی می تواند شروع آزمایش برخی از کارگران انبار برای coronavirus

آمازون کارکنان برگزاری یک اعتراض و اعتصاب بیش از شرایط شرکت در استاتن آیلند توزیع تسهیلات در مارس 30, 2020 در شهر نیویورک است. کارگران در تاسیسات که تا به حال کارکنان متعدد تست مثبت برای coronavirus می خواهید به تماس توجه به آنچه آنها می گویند عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

آمازون گفت که این کار در حال توسعه coronavirus آزمون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به محافظت از انبار کارگران که به طور ویژه در معرض این بیماری است.

در یک پست وبلاگ این شرکت گفت: آن را آغاز کرده است ساختمان “افزایشی ظرفیت آزمون” که در نهایت می تواند منجر به “تست منظم از تمام کارکنان از جمله کسانی که در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.”

آمازون گفت: بسیج کارکنان در سراسر شرکت از جمله تحقیقات دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار به شکل یک تیم اختصاص داده شده است که کار بر روی توسعه coronavirus آزمون. این تیم در مراحل اولیه به دست آمده از تجهیزات لازم برای ساخت اولین آزمایشگاه آمازون گفت.

هنگامی که کار در جریان است که امید است “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی” آمازون گفت. “ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در مربوطه قاب زمان, اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیریم با دیگران است.” —آنی پالمر

6:40 pm: Ex-اوباما بودجه رئیس: دولت coronavirus کمک نیاز نظارت برای جلوگیری از واکنش

دولت ایالات متحده وسیع سیاست پاسخ به کروناویروس همه گیر لازم است اما تا بیش از حد مناسب است نظارت از برنامه های جدید باراک اوباما رئیس جمهور سابق بودجه رئیس گفت.

“من فکر می کنم بیشتر و نظارت بهتر در بخشی از آنجا که ما واقعا نیاز به دریافت پول از درب سریع” پیتر Orszag گفت: در CNBC “بسته شدن بل.” “اگر شما لازم نیست که هر گونه نظارت در همه, شما فقط درخواست برای مشکل. وجود خواهد داشت بیشتر تقلب از لازم است.”

Orszag سابق مدیر دفتر مدیریت و بودجه گفت که او فکر نمی کند به درستی اداره نظارت ایجاد خواهد شد ناکارآمدی بوروکراتیک است که آن را سخت تر برای اجرای برنامه های.

“نظارت لزوما مانع سرعت در اینجا” گفت: Orszag در حال حاضر مدیر عامل شرکت مشاوره مالی در Lazard.

“در واقع آنچه که من می خواهم بگویم این است که خطر وجود دارد بیش از حد کمی نظارت به دلیل آن را به تولید بیشتر واکنش زمانی که چیز اشتباه و در نتیجه تضعیف توانایی انجام بیشتر بعد زمانی که ما به آن نیاز دارید,” او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

6:31 pm: JPMorgan در حال حاضر می بیند اقتصاد پیمانکاری 40 درصد در سه ماهه دوم و بیکاری رسیدن به 20%

جی پی مورگان اقتصاددانان صادر حتی بیشتر وخیم هوا در حال حاضر پیش بینی 40% کاهش در این کشور تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ دوم سال و افزایش در ماه آوریل نرخ بیکاری به 20% با 25 میلیون شغل از دست داده است.

در اوایل هوا آنها گفت: سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی خواهد بود پایین 25 درصد.

اقتصاددانان همچنان به دیدن نیمه دوم بازیابی مبتنی بر این فرض است که اختلال از همه گیر محو در ماه ژوئن. آنها توجه داشته باشید که تعداد زیادی از مردم به دنبال بیکاری بالغ بر 16.8 میلیون در فقط سه هفته.

“با این اطلاعات در دست ما فکر میکنیم مارس شغل گزارش نشان می دهد حدود 25 میلیون شغل از دست رفته پس از این نظرسنجی در ماه مارس در هفته و نرخ بیکاری در حدود 20%” آنها نوشت: “با توجه به انتظار ضربه زدن به ساعت کار این سه ماهه ما در حال حاضر به دنبال -40.0% سالانه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 2Q از -25.0% قبلا.” —پتی Domm

5:45 pm: اتحادیه اروپا در مورد مهر و موم معامله در نیم تریلیون یورو coronavirus طرح نجات

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق شده در روز پنج شنبه در نیم تریلیون یورو ارزش حمایت خود را coronavirus-کتک اقتصاد پس از هفته ها کشمکش که در معرض دردناک در بخش بلوک رهبری برای شیب رکود است.

اتحادیه اروپا نیروگاه و آلمان و فرانسه و همچنین قرار دادن پای خود را به پایان اپوزیسیون از هلند بیش از اتصال شرایط اقتصادی به اورژانس اعتباری برای دولت هوازدگی اثرات این بیماری همه گیر و پس از اطمینان برای ایتالیا است که بلوک را نشان می دهد همبستگی. —رویترز

5:39 pm: بانک ها و مراقبت های بهداشتی شرکت را گزارش درآمد اما ویروس به روز رسانی مهم ترین خواهد در هفته پیش رو

بانک های عمده و بهداشت شرکت های خواهد بود که برای اولین بار به نشان می دهد که چگونه اوایل هفته از coronavirus خاموش شدن ناگهانی نهفته سود خود را, چشم انداز نیروی کار و مشتریان.

درآمد نجومی آغاز می شود در هفته های پیش رو با جی پی مورگان ولز فارگو و جانسون و جانسون در میان برای اولین بار به انتشار اولین درآمد سه ماهه, گزارش سه شنبه. اما بازار سهام است که به نظر می رسد مایل به چشم پوشی پیش بینی شده خبر بد برای در حال حاضر. —پتی Domm

5:30 pm: اوپک و متحدان توافق تاریخی 10 میلیون بشکه در روز کاهش تولید

اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ در روز پنج شنبه به توافق تاریخی تولید کاهش آن را به 10 میلیون بشکه در روز نیست به این بیماری همه گیر کوروناویروس تضعیف تقاضا برای نفت خام است. این موافقت نامه به عنوان کشورهای تولید کننده نفت برگزار شد جلسه فوق العاده ای برای بحث در مورد سیاست تولید به دلیل کاهش قیمت نفت است.

این گروه قطع خواهد شد 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن 8 میلیون بشکه در روز از ماه جولای تا پایان سال و 6 میلیون بشکه در روز آغاز و در ژانویه سال 2021 و گسترش از طریق آوریل 2022. —Pippa استیونس

5:15 pm: Universal Studios گسترش پارک تعطیلی

نمایی از ورودی یونیورسال استودیو هالیوود بسته در طول Covid 19 بحران, آوریل 2 سال 2020 در شمال هالیوود کالیفرنیا.

والری مکن | خبرگزاری گتی ایماژ

استودیو یونیورسال هالیوود و یونیورسال اورلاندو بسته باقی می ماند از طریق حداقل May 31, با توجه به شرکت در بیانیه ای.

بسته شدن تاثیر می گذارد پارک و Universal CityWalk در هر دو مکان. The Universal Orlando Resort هتل ها نیز به طور موقت به حالت تعلیق عملیات. وجود انعطاف پذیر برنامه برای مهمانان که باید خریداری بلیط برای تاریخ در طول بسته شدن با توجه به شرکت.

استودیو یونیورسال هالیوود در اصل بسته, مارس 14 و در ابتدا انتظار برای بازگشایی, مارس 28. —هانا میلر

4:45 Coronavirus موارد در آمریکا تصویب 452,000

4:17 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گزارش افت روزانه در ICU پذیرش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که 150 هتل ها توافق کرده اند که به تخفیف های بزرگ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ورود ساعت های طولانی در بیمارستان در حالی که برخورد با شیوع کروناویروس در اخبار روزانه جلسه در دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا. پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | استخر | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که دولت دیدم 1.9% افت روزانه تعداد بیماران بستری به ICU دیروز که در حال حاضر بالغ بر 1,132 نفر است. Newsom هشدار داد که روزانه رها شد و تنها یک نقطه داده است و نه انعکاسی از یک بیشتر روند اما آن را یک نشانه امیدوار است که تقویت اجتماعی دولت فاصله دستورالعمل.

Newsom گفت: 18,309 نفر آلوده به کروناویروس در کالیفرنیا و 492 نفر کشته شده اند. تعداد کل افراد بستری افزایش 4.1% یک شبه به 2,825. پس از دریافت پرسش که چرا Newsom تصمیم به ارسال هواکش به دیگر نقاط کشور گفت: دولت بیمارستان سیستم است که تنها با استفاده از 31.89 ٪ از تمام آن هواکش در آن سیستم, به معنی حدود 8000 در حال استفاده نیستند. “ما فکر آن را درست به انجام این کار, اما من همچنین می خواهم به شما اجازه می دانم آن را مسئول چیزی که به انجام به عنوان شهروندان آمریکایی از یک و اخلاقی ضروری برای صرفه جویی در زندگی” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. —نوح Higgins-دان

4:05 pm: S&P 500 با جهش بیش از 1 درصد دربندی خود را با بهترین هفته از سال 1974

سهام به شدت افزایش یافت در روز پنج شنبه بسته بندی تا یک هفته از دستاوردهای پس از فدرال رزرو دقیق یک دسته از برنامه های حمایت از اقتصاد در طول خاموش شدن ناگهانی از coronavirus بیماری همه گیر.

S&P 500 به 1.5% به 2,789.82 در حالی که میانگین صنعتی داو جونز پیشرفته 285.80 امتیاز یا 1.2% به 23,719.37. شاخص Nasdaq Composite با بسته 0.8% بالاتر در 8,153.58. بازار سهام ایالات متحده بسته خواهد شد جمعه با توجه به خوب جمعه.

برای هفته های S&P 500 رسید 12.1%. که بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 هنگامی که آن را بسیج بیش از 14٪. نزدک به حال خود بهترین هفته از سال 2009 پریدن 10.6%. داو افزایش یافت و بیش از 12% به صورت یکی از بزرگترین هفتگی دستاوردهای ثبت شده. —فرد ایمبرت

ساعت 4: فولکس واگن اعلام اورژانس furloughs’

فولکس واگن میگوید که آن را به اجرای “موقت اورژانس furloughs” تولید و تعمیر و نگهداری کارکنان در کارخانه خود در تنسی موثر آوریل 11. این شرکت گفت: furloughs هستند انتظار می رود به بیش از چهار هفته خواهد بود که در خط با انتظار جدول زمانی برای دیگر خودروسازان مانند فیات کرایسلر و تسلا برای از سرگیری تولید. “هدف اصلی ما این است که برای حفاظت از سلامت مالی فولکس واگن به نفع تیم ما به عنوان ما به آدرس نوظهور و در حال انجام اثرات COVID-19 شیوع در صنعت ما” تام du Plessis, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فولکس واگن Chattanooga گفت: در آزادی مطبوعات.

حدود 2500 VW کارکنان و پیمانکاران ما نهفته است. غیر furloughed کارکنان ادامه خواهد داد کار از خانه و با استفاده از یک تعطیلات اجباری در روز در هفته آینده.

کارخانه استخدام حدود 3800 نفر, با توجه به وب سایت خود را. یک سخنگوی این شرکت بلافاصله پاسخ برای نظر. VW گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه مزایای مراقبت های بهداشتی و پوشش حق بیمه پرداخت سهم کارفرما و کارمند. کارکنان نیز هنوز خود را دریافت سه ماهه اول پاداش به عنوان به خوبی به عنوان آنها در ماه مارس ماهیانه پاداش این شرکت اعلام کرد. این furloughed کارکنان با توجه به VW واجد شرایط برای دریافت اضافی 600 $در هر هفته در فدرال جبران خسارت از طریق 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه و همچنین به عنوان دولت از مزایای بیکاری. —مایک Wayland

3:25 pm: مطالعه در آلمان نشان می دهد coronavirus ممکن است کشنده همانطور که قبلا فکر می کردم

3 بعد از ظهر: پنس میله بالا کارشناسان بهداشت Fauci و Birx از ظاهر شدن در سی ان ان شبکه می گوید:

معاون رئیس جمهور مایک پنس است محرومیت بالای مقامات بهداشت عمومی از ظاهر شدن در سی ان ان تا شبکه خبر موافقت هوایی کاخ سفید روزانه coronavirus جلسات در تمامیت خود را در سی ان ان گزارش داد در روز پنج شنبه.

سی ان ان اغلب پخش تنها بخشی از جلسات روزانه زندگی بخشی است که به طور معمول به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از بازگشت به اخبار مجریان در طول نیمه دوم جلسه.

تنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید, زبان, سوال از مطبوعات و دعوت از کارشناسان مختلف به آمده تا به تریبون فراموش پنس و دیگر مقامات بالا باید خود را در زمان اختصاص داده شده به پرسش ها و اطلاعیه ها. —کریستینا Wilkie

2:44 pm: نیویورک اولین پاسخ دهندگان توصیف ‘مخرب’ coronavirus موارد به ایست قلبی خواستار افزایش

اداره آتش نشانی نیویورک یا FDNY ثبت نام افزایش سرسام آور در تماس برای ایست قلبی بیماران به عنوان شهر شاهد آن تعداد صعود به بیش از 84,000 موارد شناخته شده به عنوان از صبح روز پنجشنبه با بیش از 4,400 مرگ و میر.

پس از coronavirus آمد به شهرستان FDNY گزارش شده است 50 درصد افزایش روزانه در تماس برای خدمات اضطراری است. اما تعدادی از ایست قلبی تماس بوده است به خصوص گریم.

از 20 مارس تا آوریل 5, آژانس وارد شده به طور متوسط 195 ایست قلبی تماس روزانه با 129 نفر در حال مرگ در هر روز با توجه به آمار ارائه شده به ان بی سی نیوز.

در طول مدت زمان مشابه در سال گذشته FDNY به طور متوسط 65 ایست قلبی تماس در روز و 27 از کسانی که تماس به طور متوسط به پایان رسید در مرگ این آمار نشان می دهد. —NBC News

2:27 pm: نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شده از بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه پس از بستری برای coronavirus درمان است.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت به NBC News. —کوین Breuninger

2:03 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید او که اعتماد به نفس’ در دولت فدرال را از دست داده و coronavirus بحران

1:49 pm: رفته اما نه برای خوب: رستوران سعی کنید به نگه داشتن در تماس با furloughed کارگران

در 115 سال, کلمبیا, رستوران, گروه گل سرسبد محل در تمپا قدیمی ترین رستوران در فلوریدا.

رستوران جان سالم به در 1918 آنفولانزای همه گیر رکود بزرگ و دو جنگ جهانی. اما در 20 مارس آن را به طور موقت توقیف نه مکان و furloughed 90 درصد از نیروی کار خود را پس از رژیم صهیونیستی. ران Santis بسته دولت را به اتاق ناهار خوری.

“ما باید افرادی که با ما 10, 20, 30 سال, بنابراین ما در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا به حفظ آن دسته از کارکنان که ما اولویت اول” افسر ارشد بازاریابی مایکل مونرو گفت. “ما هر انتظار است که ما قادر خواهید بود به استخدام مردم و بازگشایی شده است.”

خانواده متعلق به شرکت است که در درجه اول با استفاده از HotSchedules رستوران و مهمان نوازی نرم افزار به ماندن در تماس با کارکنان. Furloughed کارگران نیز دریافت غذای رایگان و درآمد حاصل از هر کارت هدیه که فروخته شده اند. —آملیا Lucas

1:33 pm: Pelosi هل نیاز به پول برای کوچکترین کسب و کار ایالات متحده

معاون نانسی پلوسی گفت: othe کشور کوچکترین کسب و کار نیاز به محافظت در برابر نابسامانی از شیوع کروناویروس و تحت فشار قرار دادند به 60 میلیارد دلار به خود اختصاص داده به کسانی که شرکت در بودجه تخصیص.

“وجود دارد یک اختلاف در دسترسی به سرمایه در کشور ما است. ما نمی خواهیم این فاجعه از coronavirus را تشدید کند که اختلاف و یا به ossify آن به تحکیم آن” پلوسی گفت. —رادیو فردا

1:20 pm: چقدر بیکاری می تواند شما را دریافت کنم ؟ این بستگی دارد که دولت خود را

بیمه بیکاری ادعا می کند به طور کلی زمینه با دولت است که در آن کسی کار کرده است.

فرد به طور متوسط دریافت $378 یک هفته در مزایای بیکاری با توجه به ایالات متحده آمریکا وزارت اطلاعات به عنوان پایان سال 2019.

اما این رقم ماسک تنوع گسترده ای در میان متحده است.

می سی سی پی, حداقل سخاوتمندانه دولت پرداخت می شود به طور متوسط $213 یک هفته. ماساچوست ترین سخاوتمندانه پرداخت $555. که به معنی معمولی بیکاری فرد در ماساچوست می شود $1,368 بیش از هر ماه در می سی سی پی. —گرگ Iacurci

1:06 pm: Coronavirus می تواند با فشار یک میلیارد و نیم بیشتر مردم به فقر در سطح جهانی و سازمان ملل متحد هشدار می دهد

Coronavirus همه گیر می تواند در بین 420 میلیون و 580 میلیون بیشتر مردم یا 8 درصد از جمعیت جهان در فقر و مطالعه ای که توسط دانشگاه سازمان ملل متحد پیدا کرده است.

محققان بر اساس محاسبات خود را در افراطی ترین سناریو از 20 ٪ کاهش در درآمد یا مصرف در سراسر جهان است. این نگاه در مردم در حال سقوط به زیر سه بین المللی خط فقر زندگی در کمتر از $1.90, $3.20 یا $5.50 در روز است.

برآورد بالاتر می تواند به این معنی است که نیمی از کل جمعیت جهانی از 7.8 میلیارد نفر می تواند در فقر زندگی می کنند در پایان از همه گیر. وجود دارد 3.4 میلیارد نفر زندگی می کنند در کمتر از $5.50 یک روز در سال 2018 که آخرین رسمی ثبت آمار و ارقام.

حتی بر اساس آن “کم” سناریو از کاهش 5 ٪ در درآمد یا مصرف این می تواند منجر به افزایش فقر جهانی از سال 1990 نویسندگان اظهار داشت: در این مقاله که منتشر شد پنج شنبه. در این مورد محققان پیش بینی است که به عنوان بسیاری از 135 میلیون نفر یا حدود 2 درصد بیشتر از جمعیت جهان می تواند تبدیل به بی بضاعت به عنوان یک نتیجه از COVID-19. —ویکی McKeever

12:52 pm: Coronavirus هل فروشندگان خودرو به آغوش فروش آنلاین مانند تسلا Carvana

در حالی که تسلا و Carvana آنلاین ماشین استفاده می شود فروش شرکت بوده است فروش وسایل نقلیه آنلاین برای سال ایالات متحده خودکار خرده فروشان اساسا استفاده از اینترنت به عنوان یک ابزار برای آوردن مردم به نمایندگی به فروش وسایل نقلیه.

بسیاری را دیدم خرید و فروش آنلاین به عنوان یک تهدید برای نمایشگاه خود را; با این حال coronavirus حال تغییر است. خودروسازان در حال نورد از جدید آنلاین فروش ابزار و یا افزایش زمان برنامه ها به صورت نمایندگی به عنوان آنها مشاهده آنلاین فروش به عنوان یکی از آخرین شانس برای نجات در طول بیماری همه گیر.

فیات کرایسلر برای مثال راه اندازی یک جدید آنلاین برنامه فروش این ماه که اجازه می دهد تا مشتریان به حدی اگر نه به طور کامل از طریق فرایند خرید و فروش آنلاین. به عنوان با Carvana و تسلا را خریداری خودرو می توان به خانه خود را بدون آنها همیشه پله پا در یک نمایندگی. —مایکل Wayland

12:27 pm: راه درست برای استفاده و پاک کردن ماسک خود را در طول همه گیر

هر دو به مشتریان و صندوقداران پوشیدن ماسک صورت در 99 در مرتع پرورش احشام بازار در Quincy, MA در تاریخ 13 مارس سال 2020 است.

استن Grossfeld | بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

مردم باید با پوشیدن پارچه پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مراکز کنترل بیماری گفت.

برای ماسک موثر باشد آنها باید پوشیده شود به درستی. در اینجا راه راست را به استفاده از یک پارچه صورت پوشش در طول COVID-19 همه گیر به علاوه مشکلات رایج است که می تواند شما را تحت تاثیر قرار ایمنی:

  • تمرکز مناسب: پوشش صورت باید بطور دنج قرار گرفتن اما هنوز هم راحت و پوشش خود را تمام و بینی و دهان و گسترش زیر چانه خود را با توجه به CDC.
  • قرار داده و آن را در دقت: سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد که مردم برای اولین بار تمیز کردن دست های خود را قبل از قرار دادن ماسک روی و بررسی کنید که هیچ سوراخ یا اشک در پارچه.
  • Don’t touch ماسک در حالی که با پوشیدن آن: اگر شما باید ماسک خود را به صورت سریع مکی یا خارش مهم برای تمرین خوب بهداشت دست بعد از دست زدن به صورت پوشش.
  • آن را با دقت: فوق العاده مراقب باشید به لمس خود و خود را از چشم و بینی و دهان در هنگام از بین بردن چهره خود را پوشش و دستهای خود را پس از دست زدن به ماسک خود را با توجه به CDC.
  • خود را بشویید ماسک اغلب: با توجه به CDC ماشین لباسشویی ماسک خود را به اندازه کافی برای ضد عفونی کردن خود را پارچه پوشش چهره.
  • حفظ و اجتماعی فاصله: پوشیدن چهره و پوشش این است که فقط یک مرحله اضافی که شما می توانید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما آن را یک جایگزین برای دیگر مهم پیشگیری از اقدامات مانند شستن دستها و اجتماعی فاصله.

در حالی که فولاد ماسک و N95 ماسک باید ذخیره برای کارکنان بهداشتی درمانی ایده این است که یک پارچه ساده پوشش می تواند به جلوگیری از افراد بدون علامت از گسترش این بیماری در شرایطی که آن را سخت به حفظ فاصله اجتماعی. —Cory Stieg

12:19 pm: تغذیه, آتش سوزی حتی بزرگتر بازوکا برای نجات اقتصاد گسترش آن در لیست خرید شامل اوراق قرضه

فدرال رزرو به طور چشمگیری گسترش تلاش های خود برای نجات اقتصاد حتی با اضافه کردن اوراق قرضه را به لیست دارایی های آن را می توانید خرید به عنوان یک موج از کسب و کار انتظار می رود به مشکل بازمانده از رکود است.

سهام شروع به پریدن کرد عملکرد وزارت خزانه داری افزایش یافت و دلار sagged پس از تغذیه گفت: آن را ارائه $2.3 تریلیون دلار در برنامه هایی که گسترش عملیات خود را برای رسیدن به کوچک و midsized کسب و کار و شهرستانها ایالات متحده و ایالات متحده. قیمت های آتی طلا رسید $51 3% افزایش به $1735 در هر اونس در این دیدگاه که بانک فدرال طرح می تواند ناشی از تورم.

بدهی شرکت های بزرگ ETFs همچنین بسیج. iShares IBoxx $ درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF شد تا 3.2% در حالی که HYG, iShares iBoxx $ بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF رسید 6.8% در بزرگترین حرکت از سال 2008.

فدرال رزرو ارائه جزئیات از برخی از برنامه های آن را در حال حاضر اعلام کرد اما افزود: برخی از آنهایی که جدید و برخی از شگفتی است. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: پس از اعلام این خبر که بانک فدرال بود با هدف تلاش خود را در بخشی از اقتصاد واقعی است که نیاز به کمک و برنامه های دیگر می تواند اضافه شود. —پتی Domm

12:11 pm: نیویورک coronavirus روزانه مرگ و میر می رسد سوم-ضبط مستقیم در 799 Gov. کومو می گوید:

مراسم تشییع جنازه سالن کارگران حرکت بدن از یک سردخانه کامیون در خدمت به عنوان یک سردخانه موقت در بروکلین بیمارستان مرکز به یک نعش کش در محله بروکلین در 8 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

Bryan R. Smith | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالت نیویورک است دست و پنجه نرم کردن با بدترین COVID-19 شیوع در کشور با بیش از 151,000 موارد تایید شده در سراسر کشور و 81,800 در شهر نیویورک به تنهایی — تقریبا به عنوان بسیاری از آنجا که چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —برکلی لاولیس جونیور

12:01 pm: شرکت وال استریت dangled تا 175% بازده به سرمایه گذاران ما با استفاده از برنامه های کمک

نیویورک شرکت سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ثروتمند در روزهای اخیر در یک راه را برای ایجاد بازده از 22 درصد به 175% با استفاده از دولت ایالات متحده برنامه های طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها حفظ شغل خود و افزایش coronavirus زده اقتصاد با توجه به بازاریابی سند دیده می شود خبر داد.

سوالات زیر مطرح شده توسط عصر ایران, Arcadia, سرمایه گذاری شرکای که در حدود 1 میلیارد دلار تحت مدیریت آن گفت: تا به حال قرار داده و برنامه های خود را نگه دارید.

ایده این بود که در “شکل گیری مراحل” و شرکت بود “در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو با این استراتژی با توجه به دلایل که شامل عدم قطعیت در اطراف مقررات” کوکب لوئب مدیر عامل در Arcadia به رویترز گفت در یک ایمیل در روز چهارشنبه. او استادانه درست شده بیشتر است.

شرکت فرستاده بود زمین که اخیرا در این آخر هفته به “تعداد محدودی از سرمایه گذاران پیچیده” با توجه به مواد بازاریابی است که به تاریخ مارس 4 مشخص شده و محرمانه است. در یک ایمیل ارسال یکشنبه و دیده می شود توسط رویترز, لوئب نوشت این بود: “بسیار حساس به زمان فرصت” و تا به حال ارائه شده به بحث در مورد آن با سرمایه گذاران است که در شب و یا در اوایل هفته. —رادیو فردا

11:52 am: شرکت های هواپیمایی باید شروع به شنیدن در مورد بازگشت خود را نجات برنامه های کاربردی توسط جمعه Mnuchin می گوید:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او امیدوار است برای شروع به ارائه “اطلاعات اولیه” به شرکت های هواپیمایی در مورد برنامه های کاربردی خود را برای کمک به دولت شروع جمعه برای کمک به جلوگیری از درد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما امیدواریم که برای رسیدن به بسیاری از خطوط هوایی شروع فردا و بیش از آخر هفته با اطلاعات اولیه,” Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با CNBC.

خطوط هوایی روز جمعه گذشته از جمله دلتا, JetBlue, آمریکا, ایالات و روح و گفت: آنها تا به حال برای اعمال فدرال کمک های اولیه با هدف پوشش حقوق و دستمزد به عنوان دستور توسط دولت. کسانی که کمک های مالی تصویب شد به عنوان بخشی از یک بیش از 2 تریلیون دلار بسته امداد توسط کنگره تصویب اواخر ماه گذشته. این لایحه همچنین ارائه $29 میلیارد دلار وام به مسافری و باری خطوط هوایی اما کمک های مالی گرفته اند به عنوان اولویت اول دولت امید برای نجات شغل و شرکت های هواپیمایی خونریزی پول نقد.

“این است که هدف ما برای اطمینان حاصل کنید که من گفته ام این است که یک کمک مالی اما شرکت های هواپیمایی باید این نقدینگی را به نگه داشتن کارگران خود را در محل. به طوری که چیز بزرگ بعدی ما خواهید بود نورد” Mnuchin گفت. —لورن هرش

11:40 am: CVS و Walgreens باز هستند بیشتر از طریق درایو تست سایت

یک مرد هدایت وسایل نقلیه به عنوان آنها می رسند سریع COVID-19 تست سایت در لوول, MA در مارس 07, 2020. در سهشنبه, آوریل 7 CVS سلامت را راه اندازی عملیات سریع COVID-19 تست سایت در لوول, اولین از نوع خود در دولت است.

F. Craig واکر | بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

هزاران نفر از مردم به زودی قادر خواهد بود به درایو به نزدیکی پارکینگ سواب بینی خود را و پیدا کردن در عرض چند دقیقه اگر آنها coronavirus.

CVS سلامت و Walgreens هر باز یک درایو از طریق تست موقعیت ماه گذشته — اما آنها در حال حاضر افزایش تعداد سایت ها و باز کردن آنها برای عموم مردم. اولین درایو-thrus محدود شد به اولین پاسخ دهندگان.

Walgreens برنامه ای برای باز کردن 15 تست بیشتر سایت ها در سراسر هفت متحده شروع این هفته است. CVS باز کردن دو درایو جدید-thrus روز دوشنبه در آتلانتا و یکی در نزدیکی پراویدنس, رود آیلند. همچنین نقل مکان آن ماساچوست درایو از طریق یک سایت در لوول است که ظرفیت پنج خط.

هر دو نیز با استفاده از یک ابزار جدید: Abbott Laboratories,’ ID در حال حاضر است که می تواند در ارائه نتایج آزمون در دقیقه. —ملیسا Repko

11:22 am: سنا adjourns تا روز دوشنبه پس از دموکرات ها بلوک مک کانل پیشنهاد برای اضافه کردن 250 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک

حزب دموکرات مسدود شده جمهوری و فشار به اتفاق آرا تصویب یک لایحه برای قرار دادن 250 میلیارد دلار بیشتر به یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک ویران coronavirus بیماری همه گیر.

تنها با چند سناتور در کنگره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سعی در تایید این اقدام اتفاق آرا. ایالت و سناتور ” بن کاردین D-Md., اعتراض به درخواست تاخیر انداختن این قانون.

صحبت در طبقه سنا, مجلس نمایندگان آمریکا گفت که او “صحبت کردن در مورد هر گونه تغییر سیاست زبان” طرفین مذاکره در ماه گذشته به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار اورژانس هزینه های بسته. وی دموکرات ها به “بلوک کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر” — ترفند برای کسب و کار کوچک برنامه کمک و بیشتر بودجه اضطراری برای بیمارستانها و دولت, یک پیشنهاد رهبران دموکرات مشخص شده در چهارشنبه. —یعقوب Pramuk

10:30 am: نیویورک شهرستان, شهردار, هشدار coronavirus محدودیت ممکن است نیاز به سفت می گوید از آن زمان به ‘دو’

یک کارگر پستی ارائه پست الکترونیکی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در شهر نیویورک است.

خوزه پرز| Bauer-Griffin | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد که این شهر ممکن است نیاز به سفت اجتماعی آن فاصله محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و جلوگیری از آن را از resurging و گفت آن را برای رفتن به یک “طولانی و دشوار” مارس.

د Blasio گفت: آخرین چیزی که نیویورک می توانید استطاعت است اجازه دهید به این بیماری resurge در حال حاضر که شهر شروع به دیدن شواهد که از گسترش عفونت است شروع به کند. —نوح Higgins-دان برکلی لاولیس جونیور

10:24 am: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای راه اندازی دومین coronavirus نیروی کار متمرکز بر اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک دوم coronavirus نیروی کار است که با تمرکز بر دولت او در پاسخ به ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر, NBC News در گزارش روز شنبه با استناد به یک مقام ارشد دولت رسمی.

دوم نیروی کار را شامل مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع همراه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow NBC گزارش داد.

تهمت می تواند اعلام کند دومین نیروی کار به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. کاخ سفید بلافاصله ارائه اظهار نظر در مورد جدید کمیسیون. واشنگتن پست اولین گزارش در نیروی کار. —کوین Breuninger کریستینا Wilkie

10:20 am: این نقشه نشان می دهد کشورهایی که دچار بزرگترین زیان کار در هفته گذشته با توجه به کروناویروس

یکی دیگر از چشم ظاهر هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده نیز گزارش داد که دوباره چگونه گسترده coronavirus اقتصادی تلفات شده است. ادعای دولت برای مزایای بیکاری بودند بیشتر متمرکز در هاوایی, میشیگان, گرجستان, کنتاکی, نوادا و رود آیلند با ادعای 79, 78, 75, 56 و 51 و 51 در هر 1000 کارگران بود. داده ها برای بیکاری براده از طریق پایان هفته گذشته است.

10:12 am: پاول می گوید: بهبود اقتصادی می تواند ‘قوی’ پس از coronavirus موجود است

رئیس فدرال جروم پاول گفت: جهش اقتصادی پس از coronavirus ناشی از خاموش شدن “را می توان قوی” با وجود رکود اقتصادی.

در عین حال گفت: بانک مرکزی متعهد به انجام آنچه در آن می تواند به حمایت از جریان پول نقد برای کسب و کار و خانواده هر دو از طریق مجموعهای از برنامه های تامین مالی و با نگه داشتن نرخ بهره لنگر نزدیک به صفر.

پاول صحبت کرد در طول یک وبینار برای موسسه بروکینگز همان صبح که فدرال ریزرو اعلام کرد $2.3 تریلیون تامین مالی طرح در جهت کوچک و کسب و کارهای بزرگتر و همچنین خانواده ها و دولت های ایالتی و محلی. —Jeff Cox

10:06 am: وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید ما می تواند برای کسب و کار باز در مه

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او بر این باور بود که ممکن است که ایالات متحده می تواند باز دوباره تا ماه آینده.

“من جیم” Mnuchin گفت: پس از CNBC Jim Cramer خواسته در مورد بازگشایی اقتصاد در مه. وی در طی یک مصاحبه با CNBC “Squawk در خیابان.”

“من فکر می کنم به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور احساس می کند راحت با مسائل پزشکی” Mnuchin اضافه شده است.

Mnuchin گفت که دولت انجام شد “همه چیز لازم است که شرکت های آمریکایی و کارگران آمریکایی می تواند برای کسب و کار باز است و آنها باید این نقدینگی که آنها نیاز به راه اندازی کسب و کار خود را در دولت موقت.” —تاکر و هیگگینس

10:02 am: مورگان استنلی مدیر عامل جیمز گورمن بهبود از coronavirus

جیمز گورمن مدیر اجرایی مورگان استنلی

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

مورگان استنلی مدیر عامل جیمز گورمن بیمار مبتلا به کروناویروس حدود سه هفته پیش و پس از بهبود و پاک شده است توسط پزشکان به گفته یک سخنگوی این شرکت.

اجرایی باقی مانده در شارژ از مورگان استنلی کل زمان او بیمار شده است و کار از خانه به گفته سخنگوی Wesley McDade.

گورمن 61 برای اولین بار است وال استریت مدیر عامل به فاش کرده است که او در آزمایش مثبت برای coronavirus. او اجرا مورگان استنلی یک رهبر در مدیریت ثروت و سهام تجارت از سال 2010. —هیو پسر

9:34 am: داو جهش بیش از 300 امتیاز به عنوان وال استریت سران برای یک هفته از دستاوردهای

سهام شروع به پریدن کرد و پس از فدرال رزرو به جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را حمایت از اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد بیش از 300 امتیاز یا 1.3%. S&P 500 به 1.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.8%. پنجشنبه دستاوردهای قرار داده و عمده متوسط بر روی سرعت برای قوی هفتگی داشت.

فدرال ریزرو اعلام کرد کشت از برنامه ها از جمله وام بشود نسبت به کوچک و متوسط کسب و کار است که در مجموع تا به $2.3 تریلیون. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس

9:28 am: Stanford اپل به انتشار یک برنامه است که متصل به اولین پاسخ دهندگان به درایو-از طریق آزمون

یک برنامه جدید از دانشگاه استنفورد پزشکی ساخته شده با اپل کمک کمک خواهد کرد که اتصال آتش نشانان و افسران پلیس و امدادگران در کالیفرنیا به درایو-از طریق COVID-19 تست اگر آنها در حال نشان دادن علائم کروناویروس.

کاربران را به یک نظر سنجی با سوال در مورد علائم خود را. در صورتی که علائم نشان می دهد COVID-19 عفونت, نرم افزار توصیه می کند تست. اولین پاسخ دهندگان می تواند که نتیجه به محل کار خود تماس مسئول بهداشت و درمان به عنوان یک “واحد کنترل عفونت افسر” در داخل برنامه دریافت برنامه ریزی برای اولویت تست در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی سایت.

اولین پاسخ COVID-19 راهنمای نرم افزار است که یکی از چندین تکنولوژی جدید طرح برای اتصال افراد در معرض خطر بالا برای COVID-19 عفونت با تست. —Kif Leswing

9:15 am: جف بزوس باعث می شود سفر به آمازون انبار و فروشگاه مواد غذایی در میان نگرانی های ایمنی کارگر

جف بزوس موسس و مدیر اجرایی Amazon.com Inc. ، صحبت می کند و در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن در روز پنج شنبه, سپتامبر. 19, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس روز چهارشنبه در یک سفر به یک مرکز پاسخگویی آمازون و کل مواد غذایی فروشگاه به عنوان کارگران باید به نام شرکت برای بهتر محافظت از آنها در برابر coronavirus.

این دیدار می آید به عنوان بزوس و آمازون مواجه شده اند انتقاد از انبار کارگران غذاهای کل کارکنان اتحادیه مقامات و قانونگذاران در مورد عدم اقدامات حفاظتی برای کارکنان که به ادامه کار در میان شیوع کروناویروس.

هفته گذشته تمام مواد غذایی کارگران در صحنه سراسر کشور “بیمار” را به تماس برای مرخصی با حقوق برای کارگران در قرنطینه و بهداشت و درمان-مراقبت از پوشش به صورت پاره وقت و فصلی کارگران در میان دیگر خواسته است. سه آمازون انبار در جزیره استاتن دیترویت و ایلینوی نیز راه می رفت در هفته گذشته به تقاضای شرکت نزدیک امکانات خود را پس از آنها گزارش موارد مثبت coronavirus. —آنی پالمر

9:09 am: واغ واغ می گذارد یا furloughs بیش از 2000 کارمند با توجه به کروناویروس

Yelp است تخمگذار کردن 1000 کارکنان و furloughing حدود 1100 بیشتر با توجه به اثرات از COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت ارائه خواهد شد قطع پرداخت به کارکنان گذاشته و همچنین به عنوان بازپرداخت به مدت سه ماه از پوشش بیمه درمانی. Furloughed کارکنان را حفظ می کند بسیاری از مزایای خود را دریافت و از دو هفته از پرداخت های اضافی Yelp گفت. —جسیکا Bursztynsky

9:04 am: فدرال رزرو جلوه جزئیات $2.3 تریلیون دلار در برنامه برای کمک به حمایت از اقتصاد

فدرال رزرو منتشر شد مدتها در انتظار جزئیات مربوط به آن خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام و چندین طرح های دیگر آن است که تعهد به backstop این وضعیتی وخیم اقتصاد ایالات متحده.

تحت مقررات مشخص شده برای اولین بار وام خواهد بود و در راستای کسب و کار با 10,000 کارکنان و کمتر از $2.5 میلیارد دلار درآمد برای 2019. اصل و بهره پرداخت خواهد شد معوق برای یک سال.

فدرال رزرو گفت: این برنامه ها خواهد کل تا $2.3 تریلیون و شامل حقوق و دستمزد برنامه حفاظت و دیگر اقدامات با هدف گرفتن پول برای کسب و کارهای کوچک و تقویت امور مالی شهرداری با 500 میلیارد دلار از برنامه های وام دهی. —Jeff Cox

8:56 am: Ex-FDA رهبر انقلاب ما را به ماندن ایران در مبارزه با کروناویروس می گوید: “هر بخشی از این کشور هنوز هم در معرض خطر

آمریکا در حال حاضر نه coronavirus تست ظرفیت به سهولت اجتماعی فاصله تلاش های سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت.

اگر مقامات بهداشتی “می دانستم که این ویروس پخش شد قسمت های مختلف کشور می تواند اقدامات مختلف و استراحت برخی از این اقدامات بر اساس یک فرض و دانش است که این ویروس واقعا نمی كردن در جامعه خود” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “اما من فکر می کنم در هر بخشی از کشور واقعا در معرض خطر است در حال حاضر. افرادی که می گویند ” خوب این گسترش نه در جامعه ای که احتمالا نمی دانید.”

این استدلال که خاص جوامع و احتمالا متحده می تواند تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را زودتر از دیگران است “برجسته معقول” گفت: Gottlieb یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. یک محیط شهری متراکم است همان یک جامعه روستایی, او گفت:. اما در حال حاضر, او تاکید کرد: “ما نمی دانیم که در خطر است.” —کوین Stankiewicz

8:50 am: بیل گیتس: مدارس را بازگشایی در پاییز اما اقتصاد نمی جادویی بازگشت به راه آن بود

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس گفت: CNBC او فکر می کند که مدارس قادر خواهد بود به سر در پاییز اما اقتصاد ایالات متحده نمی جادویی بازگشت به راه آن بود که قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

دولت ها در سراسر جهان دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه و مقامات منتخب در آریزونا و کالیفرنیا و جورجیا و میشیگان واشنگتن و کشورهای دیگر را بسته مدارس برای بقیه سال تحصیلی. برخی از مدارس را ساخته اند آن را ممکن است برای دانش آموزان به کلاس های از راه دور از طریق اینترنت اما مایکروسافت از بنیانگذاران اشاره کرد که بسیاری از دانش آموزان اصلا به کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت لازم است برای آموزش از راه دور.

“من فکر می کنم مدرسه قادر خواهد بود به سر در پاییز” گیتس در مصاحبه با گفت: بکی سریع است که پخش “Squawk Box” در روز پنج شنبه. “اما من فکر نمی کنم این مدرسه سال می گذرد وجود دارد به گونه قابل توجهی حضور و غیاب. شما می دانید شاید در تابستان مردم به انجام کاری خاص. اما این امر می تواند بسیار سخت به انجام است.” —مت Rosoff اردن Novet

8:39 am: ما هفتگی مدعیان مجموع 6.6 میلیون در مقابل 5 میلیون می رود

بیکاری رول در ادامه به تورم با توجه به کروناویروس shutdown با 6.6 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4, وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

که به ارمغان می آورد در مجموع بیش از سه هفته گذشته به بیش از 16 میلیون نفر است.

جدید ترین عدد نشان دهنده کاهش 261,000 از یک هفته پیش که تجدید نظر توسط 219,000 به حدود 6.9 میلیون.

مداوم افزایش براده برای بیمه بیکاری تشدید شده است گسترش از کسانی که می توانید فایل ادعا می کنند. مراقبت عمل گسترش این گروه شامل خود اشتغالی و پیمانکاران مستقل. —Jeff Cox

8:12 am: UK رهبر بوریس جانسون ‘همچنان به بهبود’ پس از یک شب سوم در بخش مراقبت های ویژه

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون “در ادامه به, بهبود,” او گفت: پس از گذراندن یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس.

این سخنگو همچنین گفت جانسون تا به حال یک شب خوب است و “در ارواح خوب است.” نخست وزیر که در سنت توماس ” بیمارستان در لندن دریافت کرده است “استاندارد اکسیژن درمان” نشان می دهد که او نه در ونتیلاتور.

قبل از خیابان داونینگ مطبوعاتی وزیر فرهنگ الیور Dowden به بی بی سی گفت که جانسون است که “ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان.” “من فکر می کنم همه چیز بهتر است برای او” Dowden گفت. —هالی Ellyatt

8:06 am: لهستان و فنلاند گسترش محدودیت

لهستان و فنلاند اعلام کرد الحاقات از سراسر کشور محدودیت کشش تعطیلی به ممکن است.

لهستانی مرزهای بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 3 و دولت را گسترش مستند برای مدارس و کسب و کار, لهستان, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت.

کسب و کار باقی می ماند قفل شده است و تا مارس 19 و محدودیت برای مدارس و همچنین راه آهن و حمل و نقل هوایی تمدید خواهد شد برای دو هفته بیشتر, او گفت:. قطب نیز گفته شده خود را برای پوشش دهان و بینی از آینده پنج شنبه زمانی که دولت نیز انتظار می رود به انتشار یک برنامه از “آینده را به یک واقعیت جدید اقتصادی است.”

فنلاند دولت را تایید کرد آن را گسترش بسیاری از محدودیت های آن یک ماه است.

این فرمت تا مارس 13 حد انتظار بوده است. در پایان ماه مارس دولت تمدید ممنوعیت آن در جلسات عمومی از بیش از 10 نفر و تعطیل خدمات عمومی مانند مدارس برای بسیاری از دانش آموزان است.

رستوران ها که بسته شد از آوریل 4 نیز بسته باقی می ماند تا پایان مارس به استثنای غذای آماده فروش است. اما دولت با توجه به لغو محدودیت های غیر ضروری ترافیک به و از Uusimaa منطقه اطراف فنلاند هلسینکی پایتخت. —رویترز با سهم از CNBC

8:04 am: رئیس صندوق بین المللی پول می گوید همه گیر خواهد شد و از بند باز کردن بدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ

این همه گیر و فراگیر در جهان تبدیل خواهد شد رشد اقتصاد جهانی “به شدت منفی” در سال 2020 راه اندازی بدترین بحران از زمان رکود بزرگ دهه 1930 با تنها یک بهبود نسبی دیده می شود در سال 2021 رئیس صندوق بین المللی پول گفت.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva رنگ دور bleaker تصویر از تاثیر اجتماعی و اقتصادی از coronavirus از حتی چند هفته پیش اشاره کرد دولت در حال حاضر انجام اقدامات تسهیلی پولی از $8 تریلیون اما بیشتر خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز است.

او گفت: بحران خواهد رسید بازارهای نوظهور و کشورهای در حال توسعه سخت ترین و گفت: آنها نیاز به صدها میلیارد دلار در کمک های خارجی. —رویترز

7:12 am: سابق FDA رئیس می گوید: ما نمی خواهد که ظرفیت تولید COVID-19 درمانی در مقیاس

ایالات متحده ممکن است یک داروی موثر برای درمان coronavirus با سقوط اما نمی خواهد که ظرفیت تولید به تولید به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت.

“ما ممکن است یک داروی موثر در سقوط,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به ظرفیت تولید آن در مقیاس آن را به میلیون ها نفر از افرادی که ممکن است واجد شرایط برای آن که ممکن است به آن نیاز دارید.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

7:01 am: بیل گیتس می گوید آمریکا می تواند باز بازگشت تا در پایان ماه مه

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس گفت: CNBC آمریکا ممکن است شروع به بازگشایی اقتصاد در پایان ممکن است اما آن را نمی خواهد به طرزی جادویی به بازگشت به راه آن بود که قبل از همه گیر.

“رفتار مردم در شرایط که مایل به مسافرت و یا رفتن به حوادث و یا حتی رفتن به یک رستوران بوده است کاملا تغییر نگرانی در مورد این بیماری” مایکروسافت از بنیانگذاران گفت: در مصاحبه ای با CNBC بکی سریع. “هیچ کس نباید فکر می کنم دولت می تواند موج گرز و ناگهان همه از یک اقتصاد است هر چیزی مانند آن را قبل از این اتفاق افتاده است. که در انتظار یا یک معجزه درمانی است که بیش از 95% درمان, نرخ و یا گسترده استفاده از این واکسن استفاده کنند.”

قبل از واکسن در دسترس است گفت: کشورهایی که تا به حال شیوع قابل توجهی باید بفهمیم که کدام فعالیت ها باید به عقب می آیند. او پیشنهاد کرد که مردم احتمالا می تواند بازگشت به تولید و ساخت و ساز شغل و امیدوارم آموزش و پرورش است. —مت Rosoff اردن Novet

6:15 am: ایران در مرگ و میر افزایش 117 به 4,110

ایران سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: این کشور مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 117 به 4,110 با توجه به انتخاب. تعداد کل عفونت های رسیده 66,220, او گفت:. —هالی Ellyatt

5:40 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش می دهد; مرگ و میر پیشی 15,000

اسپانیا تعداد روزانه coronavirus کاهش مرگ و میر پس از دو روز افزایش می یابد. اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: 683 نفر از این ویروس در 24 ساعت در نظر گرفتن مرگ و میر به 15,238.

تعداد موارد تایید شده در حال حاضر افزایش یافته است به 152,446 از 146,690. —هالی Ellyatt

4:50 am: UK رهبر بوریس جانسون گفت: ‘بهتر’ به عنوان او صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن با داشتن پذیرفته شده به صورت مداوم coronavirus علائم چه بیماری است گفت: به بهبود است.

وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden آخرین انگلستان نماینده مجلس به نظر جانسون وضعیت گفتن بی بی سی پنج شنبه صبح که نخست وزیر است و “ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان” و اضافه کرد “من فکر می کنم همه چیز برای او بهتر است.”

جانسون دریافت “مراقبت های عالی” در سنت توماس ” بیمارستان در لندن جایی که او در حال درمان وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: در دولت روزانه از نشست خبری جمعه بعد از ظهر. —هالی Ellyatt

4:20 am: روسیه به موارد بالا 10,000

یک افسر پلیس در ایبری دروازه در ترک میدان سرخ در طول بیماری همه گیر از رمان coronavirus (COVID-19).

والری Sharifulin

روسیه گزارش کرده است یک رکورد در یک روز افزایش 1,459 جدید کروناویروس موارد ساخت تعداد موارد تایید شده 10,131.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 13 تا 76 ملی coronavirus بحران مرکز پاسخ گفت و اضافه کرد که آن را تا به حال انجام شده 1 میلیون و آزمون. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه به موارد بالا 10,000; ایتالیا راحتی می تواند مستند به زودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>