UnitedHealth را Optum است در پیشرفته مذاکرات برای به دست آوردن کنترل از راه دور ارائه دهنده سلامت روان AbleTo برای حدود $470 میلیون

معامله گران در این پست که در آن UnitedHealth Group معامله در کف بازار بورس نیویورک.

برندان McDermid | ایسنا

UnitedHealth گروه Optum است در پیشرفته مذاکرات برای به دست آوردن مجازی درمانی ارائه دهنده AbleTo برای حدود $470 میلیون به گفته افراد آشنا با این قرارداد در زمانی که پزشکی از راه دور است که بیشتر در تقاضا از همیشه.

معامله خواهد ارزش AbleTo a 12-year-old شرکت مستقر در نیویورک در حدود 10 بار به جلو درآمد گفت: افرادی که خواسته نمی شود به نام به خاطر معامله نشده بسته و شرایط هنوز هم می تواند تغییر کند. Optum این بخش از بیمه گر UnitedHealth فراهم می کند که تکنولوژی را فعال کنید خدمات در حال رشد بوده است از طریق خرید از جمله خرید DaVita گروه پزشکی برای تقریبا 5 میلیارد دلار و بیمار-نظارت شروع به زنده کردن سلامت.

مانند دیگر ارائه دهندگان خدمات از راه دور, خدمات بهداشتی به خصوص در زمینه سلامت روان AbleTo شاهد افزایش تقاضا به مردم در سراسر کشور در مقابله با پزشکی و اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19. AbleTo اصلی خدمات تحت پوشش توسط برخی از شرکت های بیمه و شرکت نیز ارائه می دهد ابزار رایگان از یک لینک در بالای وب سایت خود را با برچسب “مقابله با کروناویروس: منابع ما از تیم بالینی.” لینک کاربران را به یک صفحه پر از راهنمایی ها و ویدئوها برای مدیریت استرس, حمایت از کارکنان و با استفاده از پزشکی از راه دور.

“عدم تطابق بین عرضه و تقاضا برای خدمات بهداشت روانی است عظیم و رو به رشد ساخت مجازی مراقبت از مدل های که در مقیاس یک پیروزی ارزش گزاره” تام Cassels, رئيس جمهور از سنگ بهداشت و درمان سرمایه گذاری شرکت اختصاص داده شده به دیجیتال سلامت. “بدون انگ مرتبط با فرد بازدید از موانع و مراقبت-به دنبال در بخشی از بیماران ممکن است تا نهفته تقاضا برای خدمات رشد است.”

Cassels بود صحبت از بازار گسترده نیست و از این جهت معامله.

نمایندگان از UnitedHealth Optum و AbleTo کاهش یافته است به نظر.

UnitedHealth و AbleTo دانستن هر یک از دیگر. در سال گذشته Optum مبادرت arm ساخته شده و “قابل توجه” سرمایه گذاری استراتژیک در AbleTo پس از شرکت قبلا مطرح شده پول از سرمایه گذاران از جمله Bain Capital سرمایه گذاری و Aetna (در حال حاضر متعلق به CVS) یک UnitedHealth رقیب در سلامت بازار بیمه.

استفان Renfro یک شریک در Optum سرمایه گذاری گفت: در آزادی مطبوعات در آن زمان که “AbleTo در حال تغییر است راه مردم دسترسی و تجربه رفتاری مراقبت های بهداشتی و ما مشتاقانه منتظر به کار با AbleTo به درایو بیشتر راه حل های نوآورانه.”

ارتباط بین شرکت ها است و حتی عمیق تر برای AbleTo مدیر عامل سفر Hofer بود که یک مقام ارشد اجرایی در Optum از سال 2006 تا 2012. Hofer پیوست AbleTo در سال 2018 پس از خدمت به عنوان رئیس جمهور Accordant خدمات بهداشتی و یک واحد از CVS تخصص.

این Optum کسب و کار را پوشش می دهد noninsurance مناطق UnitedHealth از جمله مزایای داروخانه, داده ها, تجزیه و تحلیل, مشاوره, کلینیک و مراکز جراحی و مراقبت در منزل.

UnitedHealth مواجه شده است و پرونده های حقوقی به صورت ناعادلانه درمان مشتریان که نیاز به روان درمانی تحت پوشش. یک قاضی فدرال حکم داد سال گذشته که این شرکت سلامت رفتاری تقسیم تبعیض علیه بیماران نیاز به بهداشت روانی و درمان سوء مصرف مواد.

تماشا کنید: CVS سلامت رئیس David Dorman در coronavirus تست پزشکی از راه دور و بیشتر

tinyurlv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>