ایران به تعویق انداختن خلبان جدید کلاس میان شیوع کروناویروس

ایالات متحده هواپیمایی بوئینگ 737 مسافربری جت طول می کشد خاموش در سن آنتونیو فرودگاه بین المللی در تگزاس است.

رابرت الکساندر

هواپیمایی متحده است که به تعویق انداختن تاریخ شروع برای برخی از خلبانان جدید این ماه, حامل خلبانان نیروی کار اتحادیه تایید یکشنبه.

یک کلاس از خلبانان که قرار بود برای شروع آموزش این هفته به تعویق افتاده است مردم آشنا با این موضوع گفته بود. تغییر می آید به عنوان جدید coronavirus یا COVID-19, گسترش, باعث, ایالات و رقبای خود را به مقیاس برخی از مسیرهای بین المللی.

آموزش می تواند چندین ماه قبل از خلبانان شروع پرواز برای هواپیمایی به طور منظم و در حالی که کلاس های متفاوت در اندازه آنها می تواند در مجموع حدود دو دوجین خلبانان یکی از مردم گفت:, و اضافه کرد که آن را غیر معمول به آموزش تاریخ شروع جمله کوتاه توجه کنید. مردم صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد برنامه های آموزشی.

ایران نیز با ارائه برخی از خلبانان که پرواز widebody هواپیما استفاده می شود در اقیانوس آرام مسیر یک ماه را در کاهش پرداخت پس از شرکت هواپیمایی قطع برخی از آن آسیا پرواز, با توجه به یادداشت ارسالی جمعه توسط ایالات خلبانان اتحادیه. ایالات اتحاد “کار با اتحادیه ما همکاران به ارائه خلبانان در ارتباط با این تغییرات این فرصت را به طور داوطلبانه خود را تنظیم کوتاه مدت برنامه های که ما انجام می دهیم هر زمان که نیازهای کسب و کار اجازه می دهد:” یک سخنگوی گفت. “حرکت رو به جلو ما ادامه خواهد داد به منظور ارزیابی تاثیر COVID-19 و از نزدیک با کار ما همکاران برای کمک به مدیریت کسب و کار ما به حداقل رساندن عملیاتی و مالی اختلال شیوع.”

شرکت های هواپیمایی باید ramped تا خود خلبان استخدام در سال های اخیر به عنوان آنها در مواجه با افزایش تقاضا و بیشتر خلبانان در نزدیکی فدرال سن بازنشستگی از 65. در اوایل این ماه در ایران اعلام کرد که خرید یک پرواز-آکادمی آموزش است که به نام ایالات Aviate آکادمی برای آموزش آن در آینده خلبانان.

“ما در مسیر را برای باز کردن ایالات Aviate آکادمی بعد از این سال و طرح ما به استخدام بیش از 10 ، 000 خلبانان توسط 2029 بدون تغییر باقی می ماند” ایالات سخنگوی گفت.

خطوط هوایی در اطراف جهان شده اند به ارزیابی مجدد خود را به عنوان مسیرهای جدید کروناویروس گسترش فراتر از چین که در آن بسیاری از بیش از 87,000 موارد گزارش شده است. سری جدید مشاوره های مسافرتی و محدودیت ها و گسترش ویروس خود را به کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و ایتالیا به پایین رانده شده و تقاضا برای آن مقصد.

روز یکشنبه Delta Air Lines گفت: آن را به حالت تعلیق در این هفته خدمات خود را بین نیویورک و میلان تا اوایل ممکن است. حرکت آمد ساعت پس از خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را به حالت تعلیق در آن پرواز از نیویورک و میامی به میلان تا آوریل 25. “آمریکایی در ادامه به نقد و بررسی این هواپیمایی پرواز برنامه به اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان در حال جایگزین خواهد شد و ایجاد اصلاحات اضافی در صورت لزوم” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

ایالات روز جمعه کاهش خدمات خود را در سراسر آسیا. خطوط هوایی دلتا در زمان مشابه مرحله برش آن هفتگی پروازها به مقصد کره جنوبی به 15 هفته از 28. خطوط هوایی ایالات متحده باید همه به حالت تعلیق پروازهای خود را به هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین است.

ایران روز جمعه اعلام کرد این امر به تعویق انداختن آن سرمایه گذار بعد که برنامه ریزی برای پنجشنبه آینده به دلیل آن را “باور ندارد آن عملی است انتظار می رود که این می تواند یک مولد گفتگو با تمرکز بر آن استراتژی دراز مدت در هفته آینده.”

آمریکا شرکت هواپیمایی سهام سقوط بیشتر به شدت از بازار گسترده تر را تار و مار به عنوان سرمایه گذاران مضطرب در مورد گسترده ای در کاهش تقاضای سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>