ایالات لغو برخی از بارسلونا پرواز waives لغو هزینه به عنوان coronavirus خروج کنگره جهانی موبایل

هواپیمایی متحده هواپیما از جمله بوئینگ 737 MAX 9 مدل هستند در حالی جورج بوش فرودگاه بین قاره ای, هوستون, تگزاس, مارس 18 2019.

لورن الیوت | ایسنا

Coronavirus نیست فقط ضربه زدن به چین سفر می کند. بارسلونا سفر نیز احساس تاثیر.

هواپیمایی متحده روز پنجشنبه گفت: آن را در مقیاس خود پرواز به بارسلونا پس از کنگره جهانی موبایل — بزرگترین در جهان ارتباطات از راه دور نشان می دهد تجارت — لغو شد از آنجا که از virus. این رویداد سالانه که برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه به خود جلب کرد برخی از 100,000 نفر در سال گذشته.

حامل تا به حال ساخته شده است تا خدمات به این رویداد اضافه کردن دو nonstops و با استفاده از بزرگتر هواپیما. آن را بخشی از یک روند در میان شرکت های هواپیمایی به تعقیب مشتریان حاضر به پرداخت قیمت های بالا برای ویژه کنفرانس ها مانند لوازم الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس رویدادهای سیاسی و ورزشی با دیگر سرویس های هدفمند.

ایالات گفت: این امر با ارائه یک هزینه کامل برای مسافران که نمی خواهید به سفر به بارسلونا از آنجا که این مراسم لغو شد و آن را صرف هزینه های لغو.

ایالات اضافه شده بود چهار دور سفرهای بین سان فرانسیسکو و بارسلونا برای این رویداد و آن را لغو دو نفر از آنها — leaving on Feb. 26 Feb. 27 — و استفاده از کوچکتر هواپیما برای دیگران است. آن را نیز با استفاده از کوچکتر هواپیما در مسیرهای از سان فرانسیسکو و نیوآرک به بارسلونا از آن قبلا برنامه ریزی شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>