ایران خودرو اتحادیه کارگران تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در کلمبوس, اوهایو, ایالات متحده در روز سه شنبه 10 مارس سال 2020 است.

متی هچر | بلومبرگ | گتی ایماژ

دیترویت – ایالات خودرو اتحادیه کارگران گفت: حمایت است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن از رئیس جمهور با استناد به یک “حمله به حقوق کارگران برای سازماندهی و دستمزد عادلانه” رئیس جمهور تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این اتحادیه گفت: این تصمیم به تایید بایدن به دلیل تجربه خود را در دولت اوباما در سال 2009 خودرو نجات و “ضد کارگر فدرال انتصاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“در این خطرناک است و شرایط دشوار این کشور نیاز به یک رئیس جمهور که نشان می دهد روشن و پایدار رهبری کمتر حزبی acrimony و تعادل بیشتر به حقوق و حمایت از کار آمریکایی” UAW جمهور روری قمار در بیانیه ای گفت.

تایید توسط UAW که نشان دهنده بیش از 400 ، 000 کارگران یک پیروزی برای بایدن اما نه غیر منتظره. این اتحادیه در طول تاریخ تایید دموکرات ها برای ریاست جمهوری از جمله هیلاری کلینتون در سال 2016 و دو دوره رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

با وجود UAW حمایت کلینتون در چهار سال پیش یقه آبی کارگران از جمله کسانی که در این اتحادیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در برنده شدن در اتاق از جمله تعجب آور پیروزی در این اتحادیه را در ایالت میشیگان. مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه ادامه داد: به مشتری جلب کردن حمایت از خودرو کارگران و دیگر اتحادیه های کارگری به عنوان بسیاری از آنها ابراز حمایت خود امریکا-اول سیاست است. او همچنین برنده حمایت از AFL-CIO اتحادیه فدراسیون برای تجدید نظر ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه است.

تهمت نیز محقق نشد وعده های انتخاباتی از خودرو های تولیدی و مشاغل در بازگشت از مکزیک است. مهمترین تهمت گفت: یک جمعیت در یک تجمع در اوهایو در سال 2017 است که شغل شد “همه به آینده.” دو سال بعد جنرال موتورز تعطیل عظیم آن lore city کارخانه مونتاژ در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد UAW تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>