سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و جهان است که در مواجهه با یک تهدید بزرگتر از coronavirus

جهان مواجه است “عمیق تر اضطراری” از coronavirus سازمان ملل متحد رئیس جمهور هشدار داد.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است داشتن یک تاثیر جهانی آلودگی هوا اما امید است که بهبود از بحران قرار داده خواهد شد جهان در مسیر به یک سبزتر آینده.

آنلاین مراسم به مناسبت 50 سالگرد روز زمین با پیام های تصویری از پاپ فرانسیس, Al Gore, Elizabeth Warren, Zac Efron, راجر واترز, Josh Lucas و دیو متیوز.

A plastic collector in the shape of a fish on a beach in Tijuana, Mexico
تصویر: یک پلاستیک جمع آوری در شکل یک ماهی در یک ساحل در تیخوانا, مکزیک

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: بهبودی از این بیماری همه گیر باید تبدیل به یک فرصت واقعی برای انجام کارهای درست برای آینده است.

در حالی که تاثیر COVID-19 بود و هر دو “فوری و وحشتناک” و کشورها باید با هم کار کنند برای نجات جان انسان ها و کاهش عواقب ناشی از این بیماری همه گیر او گفت: “دیگر حتی عمیق تر اضطراری – سیاره را آشکار بحران زیست محیطی”.

“تنوع زیستی در کاهش شیب دار. آب و هوا اختلال در حال نزدیک شدن به یک نقطه بدون بازگشت.

“ما باید قاطعانه عمل کند برای محافظت از سیاره ما از هر دو coronavirus و تهدید وجودی از اختلال آب و هوا.”

بیشتر از Covid-19

آلودگی هوا و مه دود سطح به نظر می رسد کاهش یافته است در بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان با توجه به این پایه از هواپیما و سطوح پایین وسیله نقلیه ترافیک در جاده ها.

Mr اشاره به این حادثه تلخ به نام برای مقدار بسیار عظیمی از پول خواهد شد که صرف بازیابی به ارائه مشاغل جدید و کسب و کار از طریق پاک و سبز و گذار.

Staff members of the the Gujarat Science City wearing facemasks stand in front of a planet earth model
تصویر: کارکنان از گجرات شهر علم پوشیدن ماسک صورت ایستاده در مقابل یک سیاره زمین در احمدآباد هند.

که در آن پول مالیات دهندگان را صرف نجات کسب و کار باید آن را به دستیابی به مشاغل سبز و پایدار, رشد, او گفت:, و باید جریان پایدار بخش – پیشنهاد او را نمی خواهند کشور به قید وثیقه از تلاش صنعت نفت.

سوخت یارانه باید پایان یابد و آلوده باید شروع به پرداخت خود را برای آلودگی, او هشدار داد و اضافه کرد سیستم مالی و همه عرصه های سیاست گذاری و زیرساخت های عامل باید در آب و هوا خطرات و فرصت ها.

سبز بهبودی از این بیماری همه گیر شده است حمایت جهانی آب و هوا و بهداشت داد (GCHA) که شامل بهداشت و درمان بریتانیا داد در تغییر آب و هوا که اعضای آن عبارتند از: پزشکی عمده سازمان ها و انجمن ها.

Jeni میلر GCHA مدیر اجرایی گفت: “ما نمی خواهد دیگر در این: تنها یک جهانی سبز بازیابی می تواند به حفظ یک محیط امن و سالم در آینده برای همه است.

“سلامت ما این است که واقعا یک مسئله جهانی: ما باید انتخاب کنید یک مسیر پایدار برای سیاره ما برای جلوگیری از افزایش بحران و حفاظت از زندگی است.”

در انگلستان حزب سبز گفت: “سبز معامله جدید” به مرکزی برای هر پست-coronavirus بازیابی بسته است.

این حزب می خواهد به سرمایه گذاری در ساخت خانه های گرمتر و بیشتر انرژی کارآمد یک انقلاب در این کشور سیستم حمل و نقل سریع و رول از انرژی های تجدید پذیر در سراسر کشور است که در آن می گوید را ایجاد صدها نفر از هزاران نفر از کم کربن شغل.

در جای دیگر در روز زمین خوانندگان در برابر فاضلاب در حال راه اندازی یک جدید دیجیتال ‘ساحل پاک’ کمپین #ReturnToOffender ترغیب عمومی به سند مارک پلاستیکی آلودگی در طول مجاز پیاده روی روزانه و ارسال آنها را در رسانه های اجتماعی برای به چالش کشیدن شرکت ها برای مقابله با پلاستیک مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>