بریتانیا تصمیم به ممنوعیت Huawei از 5G شبکه ‘ناامید کننده’

چین سفیر بریتانیا می گوید بریتانیا تصمیم به بلوک Huawei از آن 5G شبکه “ناامید کننده” – اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استقبال حرکت می کند.

دیروز بوریس جانسون نیز ممنوع خرید هر 5G تجهیزات از چینی غول تکنولوژی از پایان این سال است.

محکومیت ممنوعیت لیو Xiaoming در توئیتر خود نوشت: “ناامید کننده و تصمیم اشتباه توسط انگلستان در #Huawei. آن را تبدیل به سوال که آیا بریتانیا می تواند یک باز و عادلانه و غیر تبعیض آمیز محیط کسب و کار برای شرکت های از کشورهای دیگر است.”

President Donald Trump speaks about US relations with China, at the White House
تصویر: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال افزایش فشار بر چین

اما رئیس جمهور ایالات متحده ستایش تصمیم بریتانیا گفت: “ما متقاعد شده بسیاری از کشورها بسیاری از کشورها – و من این را خودم برای بیشتر قسمت ها – استفاده از Huawei چرا که ما فکر می کنم آن را نا امن ریسک امنیتی است.”

“این یک خطر امنیتی و با من صحبت در بسیاری از کشورها از استفاده از آن. اگر آنها می خواهند به انجام کسب و کار با ما نمی توانند از آن استفاده کنند.”

ما در ادامه به افزایش فشار بر چین با آقای ترامپ امضای یک فرمان اجرایی به پایان می رسد که این وضعیت ویژه ای از هنگ کنگ به نقل از “اقدامات ظالمانه” از پکن است.

آقای ترامپ گفت که دستور به معنی “هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات فن آوری های حساس” برای هنگ کنگ است.

بیشتر از جهان

“هنگ کنگ خواهد شد در حال حاضر تحت درمان همان است که در سرزمین اصلی چین,” او گفت:.

رئیس جمهور همچنین امضا تحریم لایحه تصویب شده توسط کنگره آمریکا که می تواند قسمت بزرگي ازانرژي جنبش بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی اجرای بحث برانگیز امنیتی جدید در هنگ کنگ.

Chinese Vice Premier Liu He and U.S. President Donald Trump shake hands after signing "phase one" of the U.S.-China trade agreement during a ceremony in the East Room of the White House
تصویر: چین و آمریکا توافق کردند در مرحله یک قرارداد تجاری در اوایل این سال اما فاز دو می تواند برخی از راه در حال حاضر

حامیان این قانون می گویند لازم است برای آوردن ثبات به کنگ Hong اما منتقدان نگران آن است که مورد استفاده برای درهم شکستن هنگ کنگ سنتی آزادی.

این هفته در هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت که انتخابات مقدماتی برگزار شده توسط pro-دموکراتیک احزاب آخر هفته گذشته که در آن 600 ، 000 نفر تخمین زده می شود رای می تواند نقض جدید امنیت ملی قانون است.

به گزارش رسانه های دولتی چین گفت: دولت آن به شدت مخالف این آخرین ما اقدامات و اعمال خود را با تحریم به ما افراد و اشخاص در پاسخ.

آمریکا و چین روابط خود را غرق به پایین ترین نرخ های جدید اما این هفته شده است وجود دارد سراسیمگی رسمی اقدامات اعلام شده توسط هر دو طرف.

US Secretary of State Mike Pompeo speaks during a press conference at the State Department in Washington, DC, on March 25, 2020. - Foreign ministers of the Group of Seven industrial powers agreed in talks Wednesday that China is waging a "disinformation" campaign about the coronavirus pandemic, Pompeo said
تصویر: مایک Pompeo اعلام کرده است که چین ادعا می کند به دریای چین جنوبی هستند “به طور کامل غیر قانونی’

روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد در یک بیانیه رسمی چین که ادعا می کند به دریای چین جنوبی شد “کاملا غیرقانونی”.

چینی وزارت امور خارجه گفت: ما شد “دردسر” و همچنین اعلام کرد تحریم های آمریکا دفاع پیمانکار لاکهید مارتین است که کمک به ارتقاء تایوان Patriot surface-to-air missile system.

آن را قبلا اعلام تحریم مقامات آمریکایی از جمله سناتور مارکو روبیو و تد کروز در پاسخ به قبلی تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده برای ارشد مقامات چینی به دلیل چین درمان اقلیت ها در سین کیانگ.

تجزیه و تحلیل

تحریم ها در حال پرواز به عقب و جلو در سراسر اقیانوس آرام اما آنها قطعا صدمه چین بیشتر از آمریکا شد.

مارکو روبیو و تد کروز شد بعید به نظر می رسد برنامه ریزی برای تعطیلات تابستان به سین کیانگ اما بسیاری از ثروتمندان چینی دارایی های قابل توجهی در ایالات متحده و به طور معمول فرستادن فرزندان خود در آنجا به تحصیل شد: رئیس جمهور چین را مورد مطالعه در دانشگاه هاروارد.

و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به انگلستان ممنوعیت Huawei نشان می دهد که چگونه همه جانبه آمریکا رویکرد است. دیروز یک Huawei سخنگو گفت که بریتانیا تصمیم بود “درباره ما تجارت و سیاست و امنیت”.

آقای ترامپ افزود: برخی از مواد به آن گفت: “اگر [کشور] می خواهید به انجام کسب و کار با ما, آنها نمی توانید از آن استفاده کنید”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تجارت و امنیت هر چند در حال حاضر دو روی یک سکه هستند. چین خود را اغلب خوشحال شده به تلفیق این دو است.

آقای ترامپ نیز گفت: “متقاعد” سایر کشورها به ممنوعیت Huawei. در حقیقت او cajoled آنها. واشنگتن مدتها لابی دولت بریتانیا رد Huawei یک کمپین است که در لندن با موفقیت مقاومت است.

اما تحریم های جدید آمریکا علیه Huawei تغییر که محاسبه هر دو از لحاظ فنی به عنوان دولت انگلستان اشاره کرد جدید خود را نگرانی های امنیتی بلکه از لحاظ سیاسی: تحریم به انگلیسی, سیاستمداران فرصت دیگری (یا پوشش) برای پاسخ به یک سخت تر نگرش از backbenchers و عمومی در چین در سال 2020 و به موقعیت خود را تغییر دهید.

بریتانیا ممنوعیت هواوی اثبات ما را پایدار قدرت سخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>