نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در خیابان داونینگ به عنوان او را از بازگشت به کار پس از بهبودی از Covid-19 در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در لندن, انگلستان.

Chris J Ratcliffe | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون نشان داد که پزشکان آماده به اعلام مرگ او را به عنوان او مبارزه coronavirus پایان در بخش مراقبت های ماه گذشته.

جانسون گفت که او داده شد “لیتر و لیتر اکسیژن” را به نگه داشتن او را زنده به او بازگو زندگی خود را-یا-تجربه مرگ با ویروس.

“این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند” نخست وزیر که تنها چند روز پیش اعلام کرد که از تولد پسر خود را با شریک کری Symonds گفت: در یک عاطفی مصاحبه به بریتانیا خورشید در روز یکشنبه روزنامه. “آنها تا به حال یک استراتژی است.”

Johnson, 55, گفت: او آگاه بودند وجود دارد برنامه های احتمالی در محل پس از او اول غربی رهبر در بیمارستان بستری شود برای COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود. وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab تا به حال به deputize برای ساعت و هدایت و پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر در حالی که او در بیمارستان است.

“پزشکان تا به حال همه نوع ترتیبات برای چه کاری انجام دهید اگر همه چیز رفت به شدت اشتباه است و” جانسون گفت.

او اعتراف کرد او در ابتدا خار جدیت از این وضعیت زمانی که او آزمایش مثبت برای این ویروس در اواخر ماه مارس گفت که او “در انکار” نگه داشته و مشغول به کار است. اما او خدا را شکر که پزشکان خود را “مجبور” او را به رفتن به بیمارستان است.

هنگامی که سلامت خود را بیشتر رو به وخامت گذاشته Johnson منتقل شد به بخش مراقبت های تکان دهنده ملت در میان یک مستند.

“بد لحظه ای رسید که آن را 50-50 که آیا آنها در حال رفتن به مجبور به قرار دادن یک لوله پایین من نای” جانسون گفت. “این زمانی بود که آن را کمی . . . آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally.”

پس از مصیبت Johnson, اعتباری این کشور خدمات درمانی بیمه خدمات درمانی برای بهبود خود اختصاص یکی از نوزاد پسر به نام دو پزشک که او را درمان کرد.

“من احساس خوش شانس است زیرا بسیاری از مردم رنج می برد بسیار بیشتر از من بود,” او گفت:.

جانسون در حال حاضر بازگشت به خود را به طور منظم وظایف در 10 خیابان داونینگ است و یک بار دیگر در کنترل این کشور را در واکنش به شیوع است که ادعا کرده 28,131 زندگی در انگلستان از روز شنبه — مرگ و میر که فقط کمی پایین تر از در سخت-آمار ایتالیا.

او انتظار می رود به فاش کردن طرح خود را برای چگونه ملت را به تدریج خروج از مستند و راه اندازی مجدد اقتصاد خود را اواخر این هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de