انگلستان را احتمالا از دست آن coronavirus تست هدف اذعان وزیر

وزیر اذعان کرده است “محتمل” است که دولت با شکست مواجه خواهد شد برای دیدار با آن هدف از 100,000 روزانه coronavirus آزمون تا پایان این ماه است.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland ساخته پذیرش در مصاحبه ای در آسمان را کی [email protected]صبحانه.

او می گویند او به فکر نقطه عطف خواهد بود ضربه در “چند روز آینده”.

Health Secretary Matt Hancock MP
2 مارس: وزیر بهداشت مجموعه تست هدف

آقای Buckland گفت: کی [email protected]صبحانه: “ما باید نتیجه من فکر می کنم فردا. حتی اگر ما نمی رسید و آن را محتمل است که ما نمی خواهیم در چند روز آینده که آمار هدف.

“ما تا به 52,000 مردم در حال آزمایش این ظرفیت در حال افزایش است.

“من فکر می کنم آن را مناسب برای تنظیم یک هدف بلند پروازانه.

“گاهی اوقات حتی اگر شما نمی ضربه به هدف در موعد مقرر جهت سفر مهم ترین چیز است.”

بیشتر از Covid-19

آخرین ارقام موجود برای روز شنبه نشان می دهد که ظرفیت رسیده 73,400 آزمون با 52,429 از این آزمون استفاده می شود.

آقای Buckland را پذیرش می آید به عنوان بوریس جانسون آماده به میزبان اولین coronavirus کنفرانس خبری پس از نبرد او با COVID-19.

و همچنین در مواجهه با سوال در مورد دولت و مدیریت بحران, از آن خواهد شد خود را در اولین فرصت به صحبت علنی در مورد تبدیل شدن به یک پدر دوباره بعد از خود را نامزد کری Symonds به هنگام تولد به یک پسر.

خود را ظاهر خواهد آمد پس از او یک صندلی در جلسه هیئت دولت برای اولین بار در پنج هفته.

PM انتظار می رود که به داش امید تغییرات عمده مستند به قوانین با هر گونه تغییرات به احتمال زیاد باید صبر کنید تا زمانی که دولت مشاوران علمی پانل, مریم گلی, ارائه شواهد به وزرا در هفته آینده پیش از بعدی مستند نقد و بررسی در 7 مارس.

آشکار ساعت حضور در خیابان داونینگ اخبار کنفرانس یک شماره 10 insider گفت: “او را به یک به روز رسانی در کشور را مبارزه با این بیماری و مراحل ما مصرف آن را شکست.”

این آخرین آمار و ارقام برای انگلستان که در حال حاضر شامل مراقبت از خانه و همچنین بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها نشان می دهد 165,221 موارد و 26,097 مرگ و میر و نشان می دهد که در هشت روز این ماه بیش از 1000 نفر از ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>