بوریس جانسون هشدار داده شده است او چهره یک “انتخاب بزرگ” بین زیر EU یا US استاندارد – به عنوان دولت نشان می دهد آنچه در آن می خواهد از مذاکرات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزیران خواهد در روز دوشنبه مجموعه ای از آنچه که آنها می خواهند و نمی خواهند در آمریکا و انگلستان, تجارت ایران با, مذاکرات بین دو طرف انتظار می رود برای شروع در این ماه.

دوشنبه را اولین دور از مذاکرات تجارت بین بریتانیا و اتحادیه اروپا مذاکره تیم در بروکسل پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در ماه های ژانویه و ورود به 11 ماه Brexit دوره گذار است.

Smoked salmon
تصویر: PM می گوید انگلستان تجارت ‘اسکاتلندی ماهی قزل آلا برای Stetson کلاه’

تجارت متخصص David Henig انگلستان مدیر مرکز اروپایی اقتصاد سیاسی بین الملل هشدار داد که دولت را به صورت یک تصمیم دشوار است به آن را انجام موازی مذاکرات تجاری با آمریکا و اتحادیه اروپا.

او گفت: اسکای نیوز: “هر دو اتحادیه اروپا و آمریکا می خواهم ما را به اتخاذ مواد غذایی خود را از قوانین ایمنی – ما نمی توانیم اتخاذ هر دو از آنها را به عنوان اتحادیه اروپا اجازه نمی دهد که برخی از ما مواد غذایی در.

“ما در حال رفتن به مجبور به یک انتخاب وجود دارد و بین هر دو آن دو و یا شاید ما اتخاذ خود ما و با آن بروید.

“این یک انتخاب است. ما نیز باید به انتخاب های مختلف نظارتی مناطق که آیا ما با یک رویکرد اتحادیه اروپا و یا یک رویکرد آمریکا.

بیشتر از سیاست

“بیشتر ما با یکی در برابر دیگر موانع تجاری در محل هستند.”

آقای Henig افزود که آمریکا معامله تجاری – هوا منجر به 0.1% افزایش برای اقتصاد بریتانیا – خواهد آمد “جایی نزدیک” به ساخت تا برای ضرر و زیان بالقوه از یک ضعیف تر اتحادیه اروپا تجارت ارتباط از انگلستان در حال حاضر نگه می دارد.

دولت همچنین تجزیه و تحلیل منتشر شده در دوشنبه, می گوید: نتیجه گیری از یک معامله با امریکا را ببینید اقتصاد انگلیس لذت بردن از £3.4 میلیارد دلار افزایش به دلیل £15.3 میلیارد دلار افزایش تجارت بین دو کشور.

نخست وزیر گفت: “ما بهترین مذاکره کنندگان در کسب و کار و البته ما در حال رفتن به درایو سخت مقرون به صرفه برای تقویت انگلیسی میباشد.

“تجارت اسکاتلندی ماهی قزل آلا برای Stetson کلاه ما ارائه خواهد شد قیمت های پایین تر و انتخاب بیشتر برای ما خریداران.

“مهمتر از همه این اطلس تجارت معامله را منعکس منحصر به فرد نزدیکی از ما دو ملت بزرگ.”

منتقدان از پیشنهاد ایران در انگلستان و امریکا اشاره کرد ترس بیمه خدمات درمانی می تواند باز به ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دارو به شرکت های انگلیسی, کشاورزان می تواند صدمه واردات ارزان تر ما مواد غذایی تولید شده به استانداردهای پایین تر.

با این حال دولت گفت: آن اهداف مذاکره را تنظیم کرد که هر گونه توافق آتی باید بیمه خدمات درمانی و حمایت بریتانیا استانداردهای ایمنی مواد غذایی و رفاه حیوانات.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تولید کنندگان سرامیک و ماشین و غذا و نوشیدنی را در میان بزرگترین برندگان از تامین تعرفه-دسترسی رایگان به بازار آمریکا با توجه به دولت است.

معماران و وکلا نیز انتظار می رود بهره مند شوند در حالی که این ادعا اسکاتلند شمال شرق میدلندز بهره مند خواهد شد بسیاری از تجارت آزاد توافق.

ایران را جایگزین بین بریتانیا و ایالات متحده با مذاکرات در حال نظارت کرافورد Falconer, گروه تجارت بین المللی مذاکره کننده ارشد.

پس از انتشار و آمریکا اهداف مذاکره وزرای خواهد شد “به زودی” مجموعه ای از اهداف مذاکره برای توافق با استرالیا و ژاپن و نیوزیلند.

دولت با هدف برای 80 درصد از کل بریتانیا تجارت خارجی را تحت پوشش موافقت نامه های تجارت آزاد سال 2022.

گروه های کسب و کار استقبال باز از ایران با ما.

اما بری Gardiner MP, سایه دولت برای تجارت بین المللی گفت: “این دولت است که به دنبال در هر فرصت به مقاومت در برابر تلاش های خود را به قفل در ما استانداردهای بالا و برای اطمینان قوی برای حمایت از ما بیمه خدمات درمانی.

“خود را به وعده های دروغین بی معنی هستند – آنها گفته اند که آنها نمی فروختن ما استاندارد مواد غذایی در حالی که نشست خبری که کلر و مرغ هورمونی-تغذیه گاو کاملا قابل قبول است.

“همین دلیل است که باید کامل و مناسب بررسی روند این و تمام موافقت نامه های تجاری.”

Brexit دوره گذار است که به پایان خواهد رسید و در 31 دسامبر این سال حفظ وضع موجود از عضویت در اتحادیه اروپا برای انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im