بریتانیا خواستار هر کس به ماندن در خانه پس از ثبت روزانه سنبله در coronavirus تلفات

نزدیک به ترک خیابان رجنت لندن, انگلستان در مارس 26 سال 2020 است. با توجه به آخرین روزانه ارقام در مجموع 578 نفر تا کنون کشته در سراسر انگلستان پس از آزمایش مثبت برای covid-19 coronavirus.

دیوید صخره | NurPhoto | گتی ایماژ

دولت انگلیس خواسته است تا هر کس به ماندن در خانه بیش از آخر هفته عید پاک پس از این کشور گزارش داد یک رکورد تعداد زیادی از مردم کشته شده بود به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته.

صحبت های روزانه در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus روز جمعه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روزهای آینده خواهد بود “یکی دیگر از تست ملت را حل و فصل.”

“ما باید همه را به ماندن در خانه” او اضافه شده است.

به وزیر بهداشت گفت: 19,116 آزمايشات انجام شده در سراسر انگلستان در 24 ساعت گذشته با 5,706 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19.

وی افزود 8,958 مردم در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از coronavirus در سراسر کشور افزایش 980 از پنج شنبه.

“ما هرگز فراموش نکنید که در پشت این شماره در پشت هر یک نام و یک دست و یک خانواده است که هرگز همان خواهد شد دوباره” هنکاک گفت.

انگلستان ثبت کرده است پنجم-بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد در اروپا پشت اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان — که همه باید ثبت بیش از 100,000 عفونت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفته شد به استراحت در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز جمعه پس از انتقال از بخش مراقبت ويژه کمتر از 24 ساعت پیش از آن.

جانسون شد اولین دولت رهبر در سراسر جهان مبتلا به coronavirus ماه گذشته پایین آمدن با “علائم خفیف” از جمله درجه حرارت بالا و مداوم سرفه.

55 ساله و رهبر حزب محافظه کار در بیمارستان بستری شد “برخی از آزمایشات روتین” یکشنبه شب قبل از انتقال به ICU بعد از ظهر دوشنبه به عنوان علائم خود را “بدتر شده است.”

“نخست وزیر در یک بخش و در ادامه بهبودی خود را که در مراحل اولیه” سخنگوی خود را روز جمعه به خبرنگاران گفته.

“به من گفته شد او با تکان دادن با تشکر از همه پرستاران و پزشکان او را دیدم به او منتقل شده از بخش مراقبتهای ویژه به بخش. بیمارستان گفت که او بسیار خوب ارواح شب گذشته است.”

خیابان داونینگ همچنین تایید کرد نخست وزیر شده است, قادر به انجام “کوتاه پیاده روی بین دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت است برای کمک به بهبود است.”

دومینیک Rabb انگلستان وزیر امور خارجه این کشور شده است deputizing برای جانسون در غیاب او.

در روز پنج شنبه Raab گفت که خیلی زود به تصمیم گیری زمانی که به پایان مستند به دلیل اقدامات این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اوج شیوع.

دولت انگلیس پیشنهاد کرده است آن را یک ایده بهتر در هفته آینده از اینکه مستند بوده است که موفقیت در کاهش تعداد coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>