انگلستان به ‘اجتماعی مخل اقدامات’ حداقل تا پایان سال

انگلستان در حال رفتن به مجبور به زندگی با نوعی از “اجتماعی مخل اقدامات” حداقل برای بقیه سال انگلستان افسر ارشد پزشکی گفته است.

صحبت های روزانه دولت coronavirus جلسه روز چهارشنبه کریس Ersin توضیح داد که خروج از این مستند و اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده پس از وقوع مورد نیاز “بسیار موثر واکسن و/یا بسیار موثر مواد مخدر”.

شانس داشتن هر دو تا پایان این سال بود “فوق العاده کوچک” و تا آن زمان انگلستان نیاز به تکیه بر از هم گسیختگی اجتماعی فاصله اقدامات او گفت:.

“این بیماری را نمی توان ریشه کن آن را نمی خواهد ناپدید می شوند.

“در دراز مدت خروج از این است که رفتن به یکی از دو چیز ایده آل.

“یک واکسن وجود دارد و از راه های مختلفی می توان آنها را مستقر… یا بسیار موثر مواد مخدر به طوری که مردم در جلوگیری از مرگ این بیماری حتی اگر آنها آن را گرفتن و یا که می تواند به جلوگیری از این بیماری در افراد در معرض خطر.

“تا زمانی که ما آن احتمال داشتن آن هر زمان در تقویم سال آینده فوق العاده کوچک و من فکر می کنم ما باید واقع بینانه در مورد آن ما در حال رفتن به مجبور به تکیه بر اجتماعی دیگر اقدامات است که البته بسیار اجتماعی مخل به عنوان هر کس پیدا کردن در حال حاضر.

بیشتر از Covid-19

“اما تا زمانی که آن نقطه چیزی است که ما را مجبور به انجام, اما از آن خواهد شد بهترین ترکیبی که حداکثر چشم انداز. اما آن را به زمان طولانی و من فکر می کنم ما نیاز به آگاهی از آن است.”

Plane carrying PPE arrives from Turkey
هواپیمای حامل PPE می رسد از ترکیه

تعداد روزانه مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در انگلستان به “پهن کردن” اما وجود خواهد داشت بدون “سقوط ناگهانی دور” در مورد آقای Ersin گفت.

اما حرکت نزولی در مرگ و میر در کشورهای دیگر شده است نسبتا آهسته و انگلستان باید انتظار همان او اضافه شده است.

“حتی در کشورهایی که خود را شروع اپیدمی منحنی زودتر از انگلستان که هنوز هم به آینده این شیب رو به پایین از نقطه که در آن ما تغییر نسبتا آرام.

“ما باید پیش بینی وضعیت مشابه در انگلستان است. ما نباید انتظار این را به عنوان یک سقوط ناگهانی و دور از موارد است.”

Dominic Raab and Sir Kier Starmer
Starmer پردازد Raab در coronavirus تست

وزیر امور خارجه Dominic Raab که ایستاده است منجر به پاسخ دولت به عنوان بوریس جانسون بازیابی از این ویروس هشدار داد وجود دارد می تواند یک دوم سنبله در موارد و دوم مستند اگر محدودیت آرام هستند در حال حاضر.

او گفت: “ما در حال پیشرفت از طریق اوج این ویروس – اما ما نه از جنگل است.”

می آید پس از نمایندگان مجلس گفته شد انگلستان “در اوج” از شیوع کروناویروس به عنوان تعدادی از انگلستان مرگ و میر بیمارستان رز بالای 18000.

وزیر بهداشت مت, Hancock, ارائه یک به روز رسانی در دولت COVID-19 پاسخ در مجلس عوام از ایشان تشکر انگلیسی عمومی برای خود “ثابت قدم تعهد” در زیر lockdown قوانین.

در اولین نخست وزیر سوالات پس از تبدیل شدن نیروی کار, رهبر, آقا, Keir Starmer دولت را متهم به بودن در پشت منحنی در مستند تست و رانندگی تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مورد نیاز توسط پرستاران و پزشکان است.

در این کنفرانس خبری آقای Ersin اصرار بریتانیا به اندازه کافی PPE در سطح ملی وجود دارد اما ساکنان محلی از کمبود آن می تواند باقی بماند.

The health secretary says the UK's coronavirus peak has been reached
بریتانیا ‘در اوج’ از شیوع کروناویروس – Hancock

پزشکان در خط مقدم باید گفت که آنها به اندازه کافی نیست PPE به خصوص با کمبود محافظ لباس.

آقای Ersin گفت: “ما هنوز به خط.

“در سطح ملی ما زیر آب در هر چیزی که من اطلاع دارم… اما البته ممکن است مسائل محلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>