انگلستان به شدت انتقاد کرد با بارندگی – با سه هفته از بارش باران در 24 ساعت برای برخی از

سه هفته از بارش باران می تواند سقوط در بیش از 24 ساعت در نقاط سیل زده ولز – با هشدارهای سنگین بارندگی نیز در محل در شمال انگلستان.

زرد آب و هوا هشدار را پوشش می دهد یک منطقه بزرگ از ولز به 90mm از بارندگی به دلیل بیش از دوشنبه تا ظهر روز سه شنبه.

این هشدار نشان می دهد سیل به برخی از خانه ها و کسب و کار است که به احتمال زیاد حمل و نقل است به احتمال زیاد مختل و این خطر وجود دارد از اسپری و آب ایستاده در جاده ها.

زرد آب و هوا هشدار دهنده در محل برای شمال انگلستان در روز دوشنبه تا جمعه ناهار از جمله شهرهای لیدز برادفورد ویکفیلد و هادرزفیلد با پیش بینی 50mm باران – کمی کمتر از نیمی از میانگین ماهیانه برای ماه مارس – با توجه به سقوط.

ملاقات در دفتر هواشناس Greg شرکت گیاهان سبز پارس گفت: “از طریق پنج شنبه خواهد بود و آن نسبتا روشن شروع می شود اما ما دیدن باران گسترش از سمت غرب بعد از ظهر.

“سپس ما را ببینید heavy rain حق را از طریق بقیه از دوشنبه شب و به صبح روز سه شنبه.”

متوسط بارندگی در ماه مارس است 117mm در ولزبه معنی بدترین مناطق آسیب دیده می تواند ضربه توسط سه هفته از بارش باران در بیش از 24 ساعت است.

بیشتر از انگلستان

Mr شرکت گیاهان سبز پارس افزود: “این زمین در حال حاضر اشباع شده و با تمام بارش داشته ایم در طول هفته های اخیر این است که به احتمال زیاد منجر به جاری شدن سیل در بیشتر مکان است.”

منابع طبیعی ولز یک سازمان دولتی نداشت شدید سیل هشدارها و هیچ سیل هشدارهای در جای خود در صبح روز دوشنبه.

آژانس تا به حال یک هشدار سیل در محل به معنی جاری شدن سیل است.

ولز شده است به شدت ضربه با جاری شدن سیل در اواخر هفته.

The nursery and bowls club alongside the River Taff north of Cardiff in south Wales. Pic: Gareth Everett/Huw Evans/Shutterstock
تصویر: مهد کودک و کاسه باشگاه در کنار رودخانه Taff بود نیمه مستغرق توسط سیلاب ها در ماه فوریه است. عکس: Gareth اورت/Betterment/شاتر
Prince Charles has met people in flood-hit Wales after periods of heavy rain
تصویر: Pontypridd شده است ضربه های شدید و جاری شدن سیل

پرنس چارلز بازدید جوامع رو به عظیم تعمیر و تمیز کردن عملیات در رهنددا Cynon Taf منطقه در ماه گذشته.

سازمان محیط زیست تا به حال هیچ شدید سیل هشدارهای, 22 سیل هشدارها و 102 جاری شدن سیل هشدار در محل برای انگلستان در صبح روز دوشنبه.

The visit came after three weeks of flooding have devastated towns and communities across the country
‘خائن! ساعت heckled در طول سفر به سیل زده شهر

بوریس جانسون heckled شد زمانی که او بازدید از شهر بودلی در Worcestershire بر روی رودخانه سورن در روز یکشنبه که دیدم برخی از بدترین سیل در این کشور در ماه فوریه است.

نخست وزیر شده است به شدت انتقاد برای عدم مراجعه سیلاب جوامع در طول بحران.

برخی از تماشاچیان فریاد زد “خائن” را به عنوان او در مقابله با سیل.

آقای جانسون گفت: در طول سفر آن را “بیش از حد آسان” برای PM برای “رسیدن به جایی در وسط اضطراری” اما آن است که “چندان آسان نیست رک و پوست کنده برای خدمات اضطراری”.

او گفت: “آنچه آنها باید انجام دهید این است که پس از آن شکستن و طلا فرمان برای پیدا کردن جایی برای مختصر شما همه به جمع آوری. آنها انحراف از کار خود را برای ساعت ها و ساعت.

“آنچه که من انجام شده است پس از سیل شروع است هماهنگی ملی پاسخ بلکه به دنبال آنچه ما می توانیم در ماه های آینده و سال به اطمینان حاصل شود این کشور واقعا آماده است برای مقابله با اثرات جاری شدن سیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>