انگلستان شروع یو پی اس را مطرح $825 میلیون نفر در طول ویروس مستند اما کمتر معاملات در حال ساخته شده

چشم لندن این برج ساعت بیگ بن و شهر لندن مالی منطقه دیده می شود از برادوی توسعه سایت در مرکز لندن, بریتانیا, اوت 23, 2017.

هانا مک کی | ایسنا

تحقیقات جدید نشان می دهد انگلیسی, شروع یو پی اس را مطرح £663 میلیون ($825 میلیون) پس از coronavirus مستند آغاز شد و در کشور, مایکروسافت کردن رکود اقتصادی در این فرآیند است.

در مطالعه انجام شده توسط ارائه دهنده فضای کاری Plexal و راه اندازی پایگاه داده Beauhurst متمرکز در بودجه دور بین 23 مارس و آوریل 27, تجزیه و تحلیل حدود 30,000 کسب و کار.

آن را در بر داشت که با شروع یو پی اس مطرح 34 درصد بیشتر از سال جاری نسبت به آنها در همان آخرین دوره سال است. افزایش است که تصور می شود در نتیجه از سرمایه گذاران تخصیص بودجه اضافی برای اطمینان از بقای شروع یو پی اس در نمونه کارها خود را.

یک تعداد انگشت شماری از شروع یو پی اس را افزایش قابل توجهی دور در چند هفته گذشته با شناسه دیجیتال تأیید خدمات Onfido اعلام آن را مطرح کرده بود 100 میلیون دلار از سرمایه گذاران در 15 آوریل.

“اگر چه عدم اطمینان به طور معمول کاهش می دهد سرمایه گذار شور و شوق مناطق وجود دارد که انتظار می رود به خوبی انجام و جذب نامتناسب توجه” Onfido مدیر عامل حسین Kassai گفت CNBC. “تا کنون به نظر می رسد شرکت زیرساخت (پرداخت هویت دسترسی و ارتباطات) و حوزه های مربوط به امنیت و AI به طور گسترده تر.”

“شروع یو پی اس است که اثبات می شود هر دو انعطاف پذیر و حتی بیشتر مربوطه به طور فزاینده ای از راه دور-دسترسی جهانی به احتمال زیاد همچنان به جذب بیشتر سرمایه گذاری. به عنوان به خوبی به عنوان ما 100 میلیون دلار, دور, روشن است که هویت دیده می شود به عنوان داشتن زیرساخت های ارزش با هویت دیگر شرکت ها نیز به خوبی انجام می دهند مانند Okta, ForgeRock و پینگ هویت. این خواهد بود که خدمات اساسی به ما در ایجاد جدید طبیعی “در پی این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

در حالی که تاسیس و شروع یو پی اس در زمان بخش عمده ای از بودجه برخی از £50.2 میلیون رفت و شروع به یو پی اس که تا به حال هرگز مطرح شده قابل توجه دور قبل.

کسانی که با تمرکز بر fintech هوش مصنوعی امنیت و blockchain فن آوری به خصوص جذاب برای سرمایه گذاران با توجه به پژوهش است.

Jan Hammer, شریک و در شاخص سرمایه گذاری CNBC گفت: “ما باور داریم که کارآفرینان را در قلب جهان را بهبود اقتصادی به عنوان آنها پیدا کردن راه هایی برای رسیدگی به تغییرات اساسی در راه جوامع زندگی می کنند و کار می کنند. آن را حیاتی است که آنها می توانند دسترسی به کمک های مالی آنها نیاز به ایده های خود را دریافت کردن زمین.

“شاخص به تازگی اعلام کرد که 2 میلیارد دلار منابع مالی جدید برای حمایت از کارآفرینان نوظهور و ما در ادامه به سرمایه گذاری. بسیاری از سرمایه گذاری های ما سری به عنوان حمایت از شرکت ها هستند که فقط و فقط مصرف کردن و تنها ظهور به عنوان بزرگ جهانی کسب و کار نسبت به قسمت بعد از دهه.”

در حالی که به طور کلی بودجه بود تا در همان زمان در سال گذشته تعداد معاملات به طور گسترده ای به عنوان یک دقیق تر بارومتر اعتماد سرمایه گذاران. در مقایسه با همین زمان در سال گذشته تعداد معاملات پایین است 39 درصد به 114.

در حالی که برخی از شروع یو پی اس شده اند قادر به افزایش سرمایه دیگران واقعا تلاش. تقریبا 1000 کوچک U. K شرکت در حال حاضر در دولت (263) و یا انحلال (707) با توجه به پژوهش است.

وزارت خزانه داری راهنما

دولت انگلیس اعلام کرد £1.25 میلیارد بسته نجات برای شروع یو پی اس در هفته گذشته اما نگرانی وجود دارد بسیاری از شرکت ها و لغزش از طریق ترک.

“اگر ما نمی کنند در حال حاضر برای تحریک بازار و اطمینان از کمک مالی است که به طور گسترده ای توزیع شده و به سرعت ما در معرض خطر از دست نسل از شروع یو پی اس و کارآفرینان” گفت: اندرو Roughan مدیر عامل Plexal, در بیانیه ای.

“ما خواهید بود از نزدیک نظارت مقابله شماره انحلال و اوایل مرحله دور در هفته های آینده و ماه برای ارائه دقیق لنز که از طریق آن به قاضی که آیا حمایت از مکانیسم های در حال کار به عنوان مورد نظر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>