بریتانیا امنیت دسترسی سریع به 90 میلیون دوز از دو COVID-19 واکسن نامزدهای

بریتانیا امن دسترسی سریع به 90 میلیون دوز از دو امیدوار کننده واکسن نامزدها.

پشتیبانی و زیرساخت داده خواهد شد و به Novavax طی فاز 3 کارآزمایی بالینی با طرح های به تولید این واکسن در کشور و به دست آوردن دسترسی به 60 میلیون دوز.

انگلستان نیز با همکاری صندوق جهانی کارآزمایی بالینی با Janssen شرکت های داروسازی جانسون و جانسون که به حساب دیگر 30 میلیون دوز.

اگر واکسن به امن ثابت شده و موثر آنها می تواند تحویل داده شده به انگلستان در اواسط سال آینده.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اولویت خواهد بود با توجه به گروه هایی مانند مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران و کسانی که با شرایط است که آنها را در معرض خطر بالاتر از coronavirus.

با معاملات جدید بریتانیا امن دسترسی به واکسن شش نامزد.

بیشتر از Covid-19

این Novavax واکسن نامزد خواهد شد تست شده با کمک از موسسه ملی تحقیقات بهداشت و برخی از آن خواهد شد در تولید Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی امکانات در Billingham, Stockton-on-Tees.

در ضمن در مرحله بعدی از Janssen واکسن نامزد محاکمه است انتظار می رود برای شروع بعد از این سال را نگاه کنید که آیا دو دوز ارائه حفاظت طولانی مدت در برابر coronavirus.

دولت بریتانیا گفت که آن استقبال این خبر که Janssen این واکسن در دسترس خواهد بود در سراسر جهان در یک not-for-profit اساس در طول بیماری همه گیر.

کیت بینگهام صندلی از دولت واکسن نیروی کار گفت: “ما هر چه زودتر شروع دو دوز مطالعه Janssen واکسن هر چه زودتر ما می دانیم که آیا این واکسن می تواند ارائه با دوام طولانی مدت در برابر COVID-19 عفونت است.

“واکسن است که بر اساس تکنولوژی مورد استفاده در آن به تازگی تایید پیشگیرانه ابولا واکسن طراحی شده برای وادار ایمنی طولانی مدت در افراد بیش از یک سال است.

“آن را نیز تشویق می کنند که Novavax اخیر داده های بالینی خود را نشان می دهد واکسن باعث پاسخ ایمنی بیشتر در بیمارانی که بهبود از این بیماری است.”

پل Stoffels معاون رئیس کمیته اجرایی و افسر ارشد علمی در جانسون و جانسون گفت: “پایان دادن به زمان COVID-19 همه گیر را یک تلاش جهانی و این توافق مهم است به عنوان مثال از اینکه چگونه ما می توانیم شروع به مقابله با این چالش مهم را از طریق تحقیقاتی مشترک.”

استنلی C Erck رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Novavax گفت: “ما در فاز 3 کارآزمایی بالینی در انگلستان خواهد بود یک جزء حیاتی برای ارزیابی اثربخشی ما COVID-19 واکسن که در فاز 1 آزمایش در حال حاضر نشان داده است که آن را به طور کلی به خوبی تحمل می شود و باعث قوی پاسخ آنتی بادی بیشتر از کسانی که دیده می شود در بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 بیماری است.”

می آید تقریبا یک ماه پس از بریتانیا اعلام کرد در اوایل دسترسی به توافق با Valneva, BioNTech و فایزر برای واکسن نامزدهای آنها در حال توسعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>