بریتانیا می گوید آن را به بان کی مون چین Huawei از شبکه های 5G در عمده U-turn

آرم شرکت چینی هواوی در اصلی خود انگلستان ادارات در خواندن غرب لندن در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 است.

دانیل Leal-Olivas | خبرگزاری گتی ایماژ

انگلستان اعلام کرده است که آن را به بان کی مون Huawei از آن 5G شبکه های قابل توجهی U-نوبه خود توسط دولت است که می تواند به طور قابل توجهی دندانه روابط با چین در حالی که مماشات آمریکا

صحبت کردن در مجلس در روز سه شنبه, u. k. وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: شبکه تلفن همراه اپراتورها در این کشور خواهد بود مجبور به توقف خرید تجهیزات از Huawei تا پایان سال است. آنها نیز نیاز خواهد بود برای نوار کردن Huawei دنده از زیرساخت های خود را توسط 2027.

این یک عمده معکوس برای انگلیس که در ژانویه به Huawei دسترسی محدود به این کشور نسل بعدی شبکه های تلفن همراه. تحت قبلی دستورالعمل های تلفن همراه اپراتورهای شبکه مورد نیاز برای کاهش سهم Huawei کیت در غیر هسته ای بخش هایی از زیرساخت های خود را به 35 درصد تا 2023.

اما این تصمیم پیچیده بود تحریم های جدید اعمال شده بر روی Huawei ایالات متحده در ماه مه. این محدودیت به معنای شرکت چینی دیگر قادر خواهد بود به منبع کلیدی تراشه تجهیزات از اعتماد آمریکا تامین کنندگان. انگلستان National Cyber Security Center (NCSC) آغاز اضطراری بررسی Huawei مدت کوتاهی پس از ایالات متحده آمریکا محدودیت هایی معرفی شدند.

Dowden گفت: این حرکت را به تاخیر می اندازد و انگلستان rollout از 5G موبایل اینترنت که وعده داده فوق سریع داده ها با سرعت و افزایش ظرفیت شبکه. ممنوعیت خرید جدید Huawei دنده و کاهش چینی فروشنده سهم بازار به صفر توسط 2027 را در نتیجه یک “تجمع تاخیر” تا 3 سال و تا آنجا که هزینه £2 میلیارد دلار ($2.5 میلیارد دلار) به او هشدار داد.

“این شده است تصمیم گیری آسان, اما آن است که یک حق برای انگلستان شبکه های مخابراتی برای امنیت ملی ما و اقتصاد ما هر دو در حال حاضر و در واقع در دراز مدت” Dowden قانونگذاران گفت شنبه.

تصمیم مهم برای Huawei شده ramping تا سرمایه گذاری خود را به انگلستان جدید مرکز تحقیق و توسعه در کمبریج انگلستان و فشار برای توسعه دهندگان در شروع سال به کمک آن ساخت یک جایگزین برای گوگل بازی فروشگاه app. Huawei قطع شد از مجوز نرم افزار Google در سال گذشته با توجه به تجاری آمریکا اقدامات است.

“این تصمیم ناامید کننده است خبر بد برای هر کسی که در انگلستان با تلفن همراه” اد Brewster, سخنگوی Huawei انگلیس گفت. “این تهدید را به حرکت در بریتانیا به دیجیتال خط آهسته فشار تا صورتحساب و تعمیق شکاف دیجیتال.”

Huawei خواست دولت به تجدید نظر در این حرکت اضافه کردن آن “اعتماد به نفس” جدید آمریکا محدودیت “نمی خواهد تحت تاثیر انعطاف پذیری یا امنیت محصولات ما عرضه است.” شرکت “خواهد انجام یک بررسی مفصل” از آنچه این تصمیم به معنی برای کسب و کار خود را در کشور گفت: بروستر.

نگرانی های امنیت ملی

مقامات آمریکایی هشدار داده اند از نگرانی های امنیت ملی در سراسر هواوی برای سال در میان نگرانی که چینی فروشنده تجهیزات می تواند فعال پکن برای جاسوسی بر روی حساس ارتباطات است. Huawei بارها رد این ادعا اصرار آن را مستقل از دولت چین.

با این وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست “پنج چشم” متفقین که شامل استرالیا و نیوزلند و کانادا و انگلیس برای جلوگیری Huawei از خود 5G شبکه به عنوان یک نتیجه. در حالی که استرالیا رفت پیش با بان کی مون در سال 2018 دیگر اعضای اتحاد — به استثنای انگلستان — هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده اقدام است.

اما در حالی که این حرکت را دلجویی از ایالات متحده آن است که به احتمال زیاد به خشم چین است. روابط بین لندن و پکن در حال حاضر soured از اواخر با توجه به تنش بیش از چین جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که دولت انگلیس می گوید تضعیف این مستعمره سابق بریتانیا استقلال.

Dowden گفت: مجلس سه شنبه گفت که تحریم های جدید آمریکا به معنای انگلستان “دیگر نمی تواند با اعتماد به نفس از آن خواهد شد قادر به تضمین امنیت آینده Huawei 5G تجهیزات.”

Huawei تعیین شد “با خطر بالا فروشنده” توسط انگلستان در ماه ژانویه است. نخست وزیر بوریس جانسون دولت معتقد بود در آن زمان که آن را می تواند مدیریت خطرات مرتبط با Huawei استثنای شرکت چینی از حساس “هسته” بخش هایی از انگلستان 5G زیرساخت ها است.

اما مقامات امنیتی در حال حاضر می گویند که ایالات متحده محدودیت های معنی Huawei محصولات “به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر امنیت و قابلیت اطمینان به دلیل مشکلات عظیم مهندسی و چالش های پیش رو از آنها” — یعنی که این شرکت را مجبور به پیدا کردن جایگزین تراشه تامین کنندگان قطعات مورد استفاده در شبکه های آن دنده.

شنژن بر اساس Huawei بالا در جهان است تجهیزات مخابراتی ساز. اما از آن شده است در یک زمان ژئوپولیتیک دشمنی میان ایالات متحده و چین است. اخیرا که نبرد به نظر می رسد که تمدید شامل خدمات اینترنت با واشنگتن را تهدید به ممنوعیت چینی متعلق به برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite هفته گذشته است.

Huawei در گزارش خود (حداکثر در نیمه اول با رشد درآمد در هفت سال روز سه شنبه به عنوان شرکت ادامه داد: برای دست و پنجه نرم کردن با تاثیر تحریم های ایالات متحده و جهانی coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت گزارش درآمد حاصل از 454 میلیارد یوان یا $64.23 میلیارد دلار در شش ماه اول سال تا 13.1% از سال قبل است.

صنعت واکنش

روز سه شنبه حرکت به ناچار آمار بریتانیا تلفن همراه حامل. سه کشور برتر شبکه تلفن همراه ارائه دهندگان — BT-متعلق به EE وودافون و سه — در حال حاضر مستقر 5G در زیرساخت های خود را. مدیران در وودافون و BT در هفته گذشته گفت: آن را به مدت حداقل پنج سال به مبادله Huawei ارتباطات کیت را برای یکی دیگر از فروشنده.

اما دولت ساخته شده است که مطمئن شوید که به سعی و دلجویی از اپراتورها با ارتکاب به هفت سال جدول زمانی به صورت تدریجی Huawei کیت. این است که در خط با آنچه که حامل شده بودند برای درخواست پیش از تصمیم گیری است.

“ما توجه دولت خبر امروز مربوط به استفاده از Huawei تجهیزات در انگلستان” BT سخنگوی گفت. “امنیت و انعطاف پذیری از شبکه های ما یک اولویت مطلق برای BT.”

این سخنگو افزود: “در حالی که ما باید آماده برای طیف وسیعی از حالات ما نیاز بیشتر به تجزیه و تحلیل جزئیات و پیامدهای این تصمیم قبل از گرفتن نظر از هزینه های بالقوه و تاثیر است.”

وودافون و سه نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

Huawei اروپا رقبای اریکسون و نوکیا و گفت: آنها ایستاده بود و آماده برای کمک به انگلستان شبکه تلفن همراه ارائه دهندگان جایگزین تجهیزات از این شرکت چینی است.

“اریکسون دارای تکنولوژی و تجربه و زنجیره تامین ظرفیت برای کمک به انجام این کار, و ما آماده همکاری با این اپراتور برای پاسخگویی به جدول زمانی خود را بدون اختلال به مشتریان” یک سخنگوی شرکت سوئدی گفت.

کورمک Whelan نوکیا در انگلیس مدیر عامل شرکت گفت: “ما باید از این ظرفیت و تخصص به جای همه Huawei تجهیزات در انگلستان شبکه های در مقیاس و سرعت آماده به گام تا برای حمایت از اجرای دولت بریتانیا تصمیم با حداقل تاثیر بر مردم با استفاده از شبکه های مشتریان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>