انگلستان محدودیت های تعیین شده برای بررسی در ویژه ‘مستند اجلاس’

وزیر امور خارجه در حال جمع آوری برای یک “مستند اجلاس” است که انتظار می رود در نتیجه محدودیت در حرکت بودن تمدید تا زمانی که ممکن است در اولین.

پیش از کبرا جلسه به امید پایان دادن به تعطیلی, میخانه ها, رستوران ها و مغازه ها و کسب و کار دیگر تمام شد اما نقش برآب توسط صدراعظم Rishi Sunak و دیگر سیاستمداران ارشد.

برخی از وزرا اعتقاد دارند تصمیم به لغو این ممنوعیت گرفته نخواهد شد و تا زمانی که نخست وزیر بازگشت به کار و به عنوان این می تواند چندین هفته دور, هیچ پایان دادن به COVID-19 مستند در چشم.

A bench is cordoned off in a London park, amid fears that pleasant weather over the Easter weekend could stop people staying at home
تصویر: یک نیمکت محاصره در لندن پارک به انگلیسی ها می خواست به ماندن در خانه

دولت های پزشکی و علمی مشاوران هنوز هم مطمئن نیستید که وجود خواهد داشت یک قله در تعداد زیادی از مردم در حال سقوط بیمار مبتلا به کروناویروسو در تعداد مرگ و میر.

با آخر هفته عید پاک بلندی و افزایش دمای هوا برای روز جمعه و شنبه – کارشناسان نگران آن هستند که عدم حفظ دستورالعمل به ماندن در خانه می تواند به اثبات فاجعه بار است.

آن را تایید کرد روز شنبه یکی دیگر از 938 COVID-19 بیماران فوت کرده اند در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن مجموع به 7,097.

بوریس جانسون در حال حاضر صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه و مستقل در Dominic Raab خواهد صندلی کبرا مذاکرات با حضور وزرای کابینه و رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

بیشتر از Covid-19

در آخرین بهداشت بولتن آقای جانسون وضعیت صادر شده در مدت کوتاهی قبل از 7ساعت در روز چهارشنبه یک شماره 10 سخنگو گفت: “نخست وزیر همچنان به پیشرفت مداوم. او همچنان در بخش مراقبت های ویژه.”

دولت مستند کار ؟

چند ساعت قبل از آن در آخرین خیابان داونینگ coronavirus کنفرانس خبری آقای Sunak گفت: “آخرین اخبار از بیمارستان نخست وزیر همچنان در بخش مراقبت های ویژه که در آن وضعیت او رو به بهبود است.

“من همچنین می توانید به شما بگویم که او شده است و تعامل مثبت با تیم بالینی.”

در کنفرانس خبری دولت معاون مشاور علمی آنجلا مک لین اشاره کرد که مدارس می تواند بازگشایی قبل از مستند محدودیت ها کاسته.

خواسته در مورد بازگشایی مدارس قبل از تابستان او گفت: “وجود دارد کار بسیار جالب را به تمام انواع مختلف از چیزهایی که ما ممکن است انجام این کار در مرحله بعدی است.”

Sadiq Khan says that 14 transport workers have died in London from coronavirus
‘ما در حال ساخت حمل و نقل امن برای کلید کارگر قهرمانان’

زمانی که نخست وزیر اعلام کرد این مستند در سخنرانی تلویزیونی خود را در 23 مارس او ملت گفت: “من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را حفظ خواهد کرد این محدودیت ها به طور مداوم تحت بررسی است. ما را به نگاه دوباره در سه هفته و استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به.”

این دوره سه هفته ای به پایان می رسد در دوشنبه عید پاک و Coronavirus عمل می کنند با عجله از طریق مجلس در ماه گذشته متحده که دولت تا پنجشنبه آینده به نقد و بررسی این مستند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اگر چه وجود خواهد داشت هیچ اعلام رسمی تصمیم پس از کبرا جلسه انتظار می رود که آقای Raab هشدار خواهد به آماده شدن برای یک فرمت از مستند در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری این بعد از ظهر.

ارائه مدارک و شواهد در کبرا جلسه در اثر این مستند تا کنون خواهد بود که انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel.

ارشد روسای پلیس نیز گزارش مستند اجرای و توصیه هایی را در مورد اینکه آیا هر گونه کاهش از محدودیت ممکن است یا – به احتمال زیاد – تشدید محدودیت در حرکت هستند مورد نیاز است.

Hopes of an end to the shutdown of pubs and restaurants were all but dashed by the chancellor
تصویر: به امید پایان دادن به خاموش کردن از بارها و رستوران ها تمام شد اما نقش برآب صدراعظم

دو منجر چهره های سیاسی انتظار می رود که در کبرا جلسه باید به شدت در برابر تماس برای استراحت و یا پایان coronavirus مستند.

ویلز اولین وزیر علامت Drakeford اعلام کرد: “ما نمی خواهد دور انداختن دستاوردهای ما را ساخته اند و زندگی ما را نجات داد و با رها کردن تلاش های ما فقط به عنوان آنها شروع به میوه.”

و شهردار لندن صادق خان گفت: “من فکر می کنم ما هیچ جا در نزدیکی لغو مستند. من صحبت های کارشناسان به طور منظم. ما فکر می کنیم که اوج بدترین بخشی از این ویروس است که هنوز هم احتمالا یک هفته و نیم به دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>