انگلستان ‘احتمالا رسیدن به’ coronavirus اوج – اما بیش از حد به زودی به سهولت مستند

انگلستان “احتمالا رسیدن به اوج” از آن شیوع کروناویروس اما بیش از هزاران نفر می میرند قبل از توجه به کاهش مستند افسر ارشد پزشکی هشدار داده است.

پروفسور کریس Ersin گفت که در حالی که کاهش در نرخ جدید COVID-19 عفونت شد و یک علامت مثبت, هنوز هم وجود دارد افزایش در تعداد مرگ و میر.

یکی دیگر از 761 بيماران مبتلا به کروناویروس تایید شد به فوت در انگلستان بيمارستان روز چهارشنبه اما تاخیر در گزارش با توجه به آخر هفته عید پاک به معنی افزایش می دهد می تواند بیشتر در طول چند روز آینده.

More than 12,000 coronavirus patients have died in UK hospitals
تصویر: بیش از 12000 coronavirus بیماران فوت کرده اند در بیمارستان های انگلستان

در سخنرانی خود در دولت اخبار روزانه توجیهی در خیابان داونینگ استاد Ersin گفت: “نظر ما این است که احتمالا رسیدن به قله به طور کلی.”

وی افزود: “ما همه فکر می کنم که این پهن کردن اما متاسفانه ما فکر می کنم که تعداد مرگ و میر را ادامه خواهد داد برای مدتی کوتاه از جایی که ما در حال حاضر است.

“در این لحظه ما هنوز در نقطه ای که ما می توانیم با اطمینان و خیال راحت این است که در حال حاضر گذشته اوج و ما می توانید شروع به فکر کردن بسیار زیاد در مورد مراحل بعدی.”

Chief Medical Officer Professor Chris Whitty arrives in Downing Street, London, as Prime Minister Boris Johnson remains in hospital following his admission on Sunday with continuing coronavirus symptoms. PA Photo. Picture date: Tuesday April 7, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Stefan Rousseau/PA Wire
تصویر: پروفسور کریس Ersin انتظار افزایش مرگ و میر در روزهای آینده

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از Covid-19

تعداد مرگ و میر گزارش شده توسط وزارت بهداشت شده اند در زیر 800 به مدت چهار روز در حال اجرا اما دولت آمار و ارقام – که تنها برای حساب و میر در بیمارستان – تمایل به سنبله نسبت به پایان هفته.

جداگانه آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس نیز پیشنهاد کرده اند که انگلستان را درست coronavirus تلفات بسیار بالاتر از بیمارستان آمار و ارقام نشان می دهد.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه نشان داد که 10 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان و ولز در طول هفته پایان 3 مارس اتفاق رخ نداد در بیمارستان با بیش از نیمی از کسانی که اتفاق می افتد در مراقبت از خانه.

وزیر بهداشت مت Hancock چندین تعهدات در مورد مراقبت از خانه در طول چهار جلسه از جمله این که از بستگان نزدیک خواهد شد مجاز به دیدن مرگ عزیزان “هر کجا که ممکن است”.

اما در موضوع این مستند او تکرار استاد Ersin نظرات که آن را بیش از حد به زودی به در نظر گرفتن تغییر محدودیت و اشاره کرد که این اقدامات خواهد بود رسما تمدید شده در روز پنج شنبه.

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: باید ها و نبایدها

این مستند پیشی گرفته است اصلی سه هفته زمانبندی گذاشته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون در ماه گذشته; با این حال آقای Hancock گفت: لغو اقدامات خیلی زود در معرض خطر به هدر رفتن آن تلاش.

او گفت: “این فداکاری مشترک شروع به کار می کنند اما ما نمی خواهد بلند این اقدامات تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputising برای آقای جانسون و وزرای دیگر در حال انتظار برای ثبت این پسوند پس از دریافت مشاوره از مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

معاون مشاور علمی خانم آنجلا مک لین گفت: مستند ظاهر شده اند به خصوص موثر در پایتخت با تعداد بیمارستان موارد در لندن به ظاهر در حال سقوط سریع تر از بقیه از انگلستان است.

“ما واقعا انتظار در همه جا به همان است که دقیقا با آنچه که ما در حال دیدن” او گفت:.

“شاید یکی از دلایل تعداد زیادی از مردم در تخت بیمارستان در لندن به نظر می رسد به سقوط سریع تر است شاید به دلیل موارد افزایش سریعتر مردم در پاسخ به اوایل بیت از مشاوره در مورد ماندن کمی سریع تر است.”

Social Distancing
اجتماعی فاصله توضیح داد

کارشناسان خارج خیابان داونینگ نیز با بیان برخی از خوش بینی در مورد آخرین آمار و ارقام

پروفسور جیمز مشاهیر, از دانشگاه آکسفورد گفت: “ارائه شده تاخیر با توجه به آخر هفته عید پاک اند و نه تحریف شده این آمار و ارقام پس از آن امروز تعداد اعلام شده مرگ و میر بیمارستان گرفته شده با آخرین هفته از داده ها نشان می دهد که این اندازه گیری از این بیماری همه گیر در واقع ممکن است به اوج خود رسید.

“اگر درست است هر حس امداد باید خو توسط این واقعیت است که ما می بینیم صدها نفر از مرگ و میر بیمارستان اعلام کرد هر روز برای برخی از زمان جلوتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>