نخست وزیر بوریس جانسون را به بازگشت به کار دوشنبه پس از coronavirus بازیابی

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون را به بازگشت به کار دوشنبه پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus با توجه به خیابان داونینگ.

جانسون شده است convalescing در Chequers نخست وزیر املاک کشور پس از او از بیمارستان مرخص شد در اوایل این ماه. دومینیک Raab انگلستان وزیر امور خارجه شده بودند برای جانسون در طول غیبت خود را.

جانسون که تست مثبت برای این ویروس در اواخر ماه مارس در ابتدا گفت که او تا به حال علائم خفیف. او در بیمارستان بستری شد در اوایل ماه آوریل و پس از آن قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه به صورت سه روز بعد وضعیت بدتر شده است.

جانسون اولین علنا مورد گزارش شده از یک رهبر جهانی تست مثبت است.

منتقدان را متهم کرد نخست وزیر از اقدام اولیه و زور برای مهار این ویروس به عنوان آن را به سرعت گسترش در سراسر قاره اروپا است. جانسون دستور غیر ضروری کسب و کار به در مارس 23, بیش از یک هفته پس از جمله اقدامات انجام شده در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و آمار مناطق در ایالات متحده آمریکا

انگلستان دارای بیش از 149,000 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 20,381 مرگ و میر. در آوریل 16, بریتانیا گسترده در سراسر کشور مستند اقدامات توسط سه هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>