نخست وزیر بوریس جانسون ‘ثبات’ و ‘روحیه خوبی در بخش مراقبت های ویژه برای coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون “پایدار” و “ارواح خوب” سه شنبه بود و گرفتن “استاندارد اکسیژن درمانی” در واحد مراقبت های ویژه برای coronavirus, او گفت:.

سخنگوی همچنین گفت: 55 سال نخست وزیر بود و تنفس بدون هر گونه کمک.

“او نه نیاز تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی حمایت های تنفسی” سخنگوی گفت.

خیابان داونینگ تایید کرد که نخست وزیر شده است مبتلا به ذات الریه.

جانسون در بیمارستان بستری شد یکشنبه و بستری در بخش مراقبت های دوشنبه پس از خود بیماری بدتر در طول دوره بعد از ظهر.

جانسون اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. او اعتراف کرد به سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه برای “آزمون” به دلیل “مداوم علائم است.”

Coronavirus حملات تنفسی و می تواند باعث پنومونی. برای بدترین موارد ونتیلاتور مورد نیاز است را به بیش از فرایند تنفس و اجازه می دهد تا سیستم ایمنی بدن به تمرکز بر روی مبارزه با ویروس. اما هواکش حمل خطرات.

وزیر امور خارجه Dominic Raab تعیین شد به بیش از وظایف نخست وزیر “در صورت لزوم” دولت گفت.

رهبران جهان از تجمع گرد

رهبران جهان باید بسیج در سراسر جانسون قصد او بهبود سریع. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده خود را با بهترین آرزوها دوشنبه و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که: “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او را یکی از دوستانم, او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ است.”

جانسون دریافت پشتیبانی از نزدیک به خانه بیش از حد با رهبران اروپایی خود را ارسال بهترین آرزوها.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توییتی گفت: “من ارسال همه حمایت از بوریس جانسون به خانواده اش و به مردم در این لحظه دشوار است. من برای او آرزوی بهبود سریع در این تست زمان است.”

آلمان و سخنگوی دولت توییتی عکس آنگلا مرکل و جانسون و ابراز امید خود را برای بازیابی سریع.

اسپانیایی جمهور پدرو سانچز نیز توییتی بهترین آرزوهای خود را ابراز همبستگی با نخست وزیر گفت: “این روز دشوار است برای کشور ما اما از قدرت و وحدت ما را به پیروزی در این نبرد. یک آغوش برای همه مردم.”

Tweet

پیام های پشتیبانی بیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است. آمریکا است که ثبت بالاترین تعداد عفونت گزارش شده بیش از 368,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 10,989 مرگ و میر.

اسپانیا و ایتالیا بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا با بیش از 130,000 مورد تأیید هر یک از. انگلستان دارای 52,279 مورد تأیید و 5,385 مرگ و میر.

این بیماری همه گیر است تحت الشعاع ژئوپولیتیک دشمنی با enmities گذاشته کنار کشور جمع اوری تمام منابع خود را برای مبارزه با ویروس. انگلستان بود که به معنای مذاکره برای رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا اما به نظر می رسد شده اند به کنار به عنوان دولت تمرکز بر روی این ویروس است.

کمیسیون اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen توییتی خود را برای حمایت از نخست وزیر به عنوان اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier که خود را بازیافت پس از ابتلا به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>