نخست وزیر بوریس جانسون در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم را بدتر می کند

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده بیش از این دوره از ساعت شنبه, با توجه به بیانیه ای از دولت است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab را به طور موقت به بیش از نخست وزیر وظایف در حالی که جانسون است که در بیمارستان بستری دولت گفت.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” سخنگوی گفت.

“PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او که در آن لازم است” سخنگوی اضافه شده است. “PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری است.”

جانسون آگاه بود که منتقل شد به بخش ICU حدود 7 p. m. به وقت تهران (3 p. m. ET). جانسون تیم پزشکی تصمیم به حرکت او را به آن واحد به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد او نیاز به تهویه.

اعضای رسانه های خبری جمع آوری خارج از سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

TOLGA AKMEN | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Johnson, 55, اعلام کرد, در مارس 27 که او قراردادی به این بیماری بود و تجربه “علائم خفیف” از جمله “یک متوسط و مداوم سرفه.”

ده روز بعد جانسون وارد بیمارستان “برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس” با توجه به صدای جیر جیر صبح روز دوشنبه از حساب رسمی خود.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن” جانسون گفت: در صدای جیر جیر.

جانسون تشخیص او را برای اولین بار عمده دولتی رهبر شناخته شده اند که قرارداد این بیماری است. اما او نه تنها

در مجموع 5,373 انگلیسی ها کشته شده اند و تست مثبت برای coronavirus انگلستان وزارت بهداشت و علوم گفت: تا 439 از روز قبل.

آن گفت که از 208,837 مردم آزمایش 51,608 باید آزمایش مثبت برای ویروس.

دو روز قبل از جانسون نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus سلطنتی بریتانیا خانوار اعلام کرد که شاهزاده چارلز 71 ساله و وارث تاج و تخت بود قرارداد این بیماری است.

انگلستان شده بود متهم توسط کارشناسان پاسخ بیش از حد به آرامی به این بیماری همه گیر. جانسون تحمیل یک مجموعه از سراسر کشور مستند اقدامات در 20 مارس پس از دیگر کشورهای اروپایی در حال حاضر گرفته شده اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش سریع این بیماری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او دو بار آزمایش منفی برای COVID-19 شده ارائه شده عبارت از حمایت جانسون در جلسات مطبوعاتی در ویروس.

کاخ سفید را در نظر جانسون اخیر توسعه است.

— CNBC کاترینا اسقف کمک به این گزارش.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>