نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شده از سنت توماس ” بیمارستان در لندن پس از یک هفته که او را دیدم صرف مدت سه روز در بخش مراقبتهای ويژه. او را بلافاصله نمی تواند بازگشت به کار, اما به جای ادامه خواهد داد بهبودی خود را در Chequers نخست وزیر رسمی کشور محل اقامت با انتشار بیانیه ای گفت:.

“به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار. او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس “برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است” سخنگوی گفت.

انگلستان دارای پنجم-بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر از هر کشوری در جهان در 9,875 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز با 79,885 موارد است. جانسون آزمایش مثبت برای Covid-19 روز 27 مارس ،

جانسون نامزد کری Symonds ستایش پزشکی کارکنان در سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه توصیف “بسیار تاریک” بار در طول هفته گذشته است.

“من نمی توانم تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی کافی است. کارکنان در سنت توماس ” بیمارستان شده اند باور نکردنی است. من هرگز قادر به بازپرداخت شما و من هرگز متوقف خواهد شد ضمن تشکر از شما” او در توییتر نوشت.

“وجود دارد در هفته گذشته بودند که بسیار تاریک است. قلب من می رود به همه کسانی که در شرایط مشابه بیمار نگران در مورد عزیزان خود.”

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>