انگلستان PM بوریس جانسون است که در روحیه خوبی به عنوان او کار می کند در این بیمارستان وجود coronavirus

یک فایل عکس مورخ در 18 مارس سال 2020 نشان می دهد نخست وزیر بوریس جانسون ترک شماره 10 خیابان داونینگ لندن.

ری Tang | Anadolu Agency via Getty Images

نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان با “مداوم” علائم کروناویروس دولت گفت: اما همچنان به رهبری تلاش خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دومینیک Raab انگلستان برای اولین بار وزیر امور خارجه گفت: نخست وزیر تا به حال یک “راحت شب” در بیمارستان “همچنان به رهبری دولت است.”

“این یک گام احتیاطی چرا که او همچنان به مداوم coronavirus, علائم 10 روز اول بعد از داشتن آزمایش مثبت برای ویروس” او به خبرنگاران گفت: در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

پیش از آن در روز جانسون گفت: در یک صدای جیر جیر که او را به بیمارستان برای “routine tests” را به عنوان او هنوز هم در حال تجربه علائم کروناویروس.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و امن نگه داشتن همه” او هنوز توییتی.

نخست وزیر شده بود در خود انزوا در تخت خود را درب بعدی را به 10 خیابان داونینگ قبل از بستری به سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

در دوم جیر جانسون تشکر از خدمات بهداشت ملی و خواست استرالیایی به ماندن در خانه. انگلستان شده است و این مستند برای بیش از دو هفته است.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا” نخست وزیر اضافه شده است.

“ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

صحبت کردن بعد دوشنبه Raab است که در انگلستان وزیر امور خارجه افزود: “من می توانم اطمینان دادن به مردم است که دولت باقی مانده ایران در یک اولویت مهم است که به شکست coronavirus و این ملت را از طریق چالش های پیش رو است.”

توضیحات نخست وزیر علائم به عنوان “ماندگار” روز یکشنبه بود که یک تغییر مشخص از “خفیف” است که تا به حال استفاده شده است که برای توصیف علائم خود را تا آن زمان.

Raab اصرار داشت که جانسون ادامه خواهد داد به رهبری دولت را از بیمارستان با وجود بیماری خود را. Raab است که به طور موثر جانسون عملا معاون و انتظار می رود که به مرحله به عنوان سرپرست رهبر اگر Johnson قادر به کار کردن است.

“او در ادامه به پزشکان مشاوره در مورد آنچه به انجام,” او گفت:. “ما یک تیم است که … این است که در دریچه گاز کامل و مطمئن جهت خود را و دستورالعمل های خود را در حال اجرا و به دنبال از طریق.”

در انگلستان 48,451 مردم آلوده شده اند در حالی که 4,943 که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا است که در میان کسانی که قرارداد این بیماری است.

در مجموع 5,373 استرالیایی کشته شده در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus انگلستان وزارت بهداشت و علوم گفت: تا 439 از روز قبل.

آن گفت که از 208,837 مردم آزمایش 51,608 باید آزمایش مثبت برای ویروس.

ملکه الیزابت دوم, Charles’ مادر خطاب به ملت در یک اتفاق نادر در تلویزیون سخنرانی روز یکشنبه خواستار COVID-19 همه گیر یک “مختلف” نوع چالش است.

“در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد. ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

“ما دوباره دیدار خواهد کرد,” او اضافه شده در مرجع به انگلیسی آهنگ مشهور ساخته شده توسط ورا لین در طول جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>