نخست وزیر بوریس جانسون حرکات به عنوان او صحبت می کند در طول یک coronavirus کنفرانس خبری در داخل شماره 10 خیابان داونینگ در 19 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

لئون نیل – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در سراسر کشور مستند اقدامات جمعه گفتن کافه ها و رستوران ها ،

“ما در مجموع گفتن کافه ها و بارها و بارها و رستوران ها به, از امشب به عنوان به زودی به عنوان آنها منطقی می تواند و نه به باز فردا” جانسون گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در coronavirus.

او گفت: takeout خدمات برای این کسب و کار خواهد بود قادر به ادامه.

“ما همچنین گفتن, کلاب شبانه, تئاتر, سینما, سالن های ورزشی و مراکز تفریحی به همان زمانبندی.”

“این مکان که در آن مردم گرد هم می آیند و در واقع تمام هدف از این کسب و کار در بسیاری از موارد است که برای گرد هم آوردن مردم. اما نکته غم انگیز این است که من امروز در حال حاضر حداقل از نظر جسمی ما نیاز به نگه داشتن مردم از هم جدا” جانسون گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا توصیه شد قابل اجرا توسط قانون اگر چه جانسون گفت: صدور مجوز قوانین اجازه می دهد دولت به منظور این کسب و کار به.

نخست وزیر گفت: به تازگی اعلام کرد اقدامات خواهد بود به صورت ماهانه بررسی.

به تاریخ انگلستان گزارش کرده است 3,297 موارد coronavirus از جمله 168 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

استرلینگ رز در اخبار, تجارت تا 1.5% برای رسیدن به $1.1657 جمعه شب به وقت تهران.

‘بی سابقه’ اقدامات

ایستاده در کنار جانسون که روزانه در کنفرانس مطبوعاتی انگلیس وزیر دارایی Rishi Sunak اعلام کرد دولت خواهد پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان که قادر به کار کردن به 2500 پوند در ماه است.

Sunak تشریح اقدامات اضافی به عنوان “بی سابقه” در تاریخ بریتانیا دولت است.

می آید تقریبا 24 ساعت پس از نخست وزیر هشدار داد بیشتر اقدامات محدود کننده ممکن است مورد نیاز در پایتخت با شواهد نشان می دهد آنفولانزا مانند ویروس در حال گسترش سریع تر در لندن است.

در روز پنج شنبه او پیشنهاد انگلستان می تواند به نوبه خود جزر و مد در برابر coronavirus در عرض 12 هفته اگر راست اقدامات گرفته شد.

مدارس در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی خواهد شد تا اطلاع ثانوی از جمعه.

جانسون شهردار سابق لندن بدل شده چشم انداز توقف حمل و نقل عمومی با وجود گمانه زنی ها در مورد سفر ممکن است محدودیت.

دولت انگلیس مورد انتقاد قرار گرفته بودن بیش از حد محتاط با آن رویکرد به شیوع.

به طور جداگانه حمل و نقل برای لندن روز پنجشنبه اعلام کرد که تا 40 Tube ایستگاه های مترو لندن تا به حال بسته به عنوان بخشی از یک جزئی شبکه shutdown.

TfL همچنین گفت: وجود خواهد داشت هیچ شب و که خدمات اتوبوس خواهد بود کاهش می یابد در پایتخت یک شهر حدود 9 میلیون نفر.

کانون شیوع

انگلستان گزارش کرده است ششم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا, پشت, ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه و سوئیس است. سازمان بهداشت جهانی به تازگی اعلام کرد اروپا به عنوان جدید کانون شیوع.

ایتالیا ثبت بالاترین تعداد COVID-19 عفونت در این قاره. آن را نیز ثبت شده مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر در سراسر جهان, سبقت چین — که در آن شیوع آغاز شده در ماه دسامبر.

در اوایل این هفته انگلستان وزیر اقتصاد اعلام کرد که 330 میلیارد پوند ($398 میلیارد دلار) بسته کمک از وام برای کسب و کار و همچنین به عنوان یک کسب و کار نرخ تعطیلات و کمک های مالی.

اصلاح: نسخه قبلی misstated دامنه جانسون اعلام. این مستند در سراسر کشور است.

— CNBC هالی Ellyatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net