تعهدات £3 میلیارد دلار به اقتصاد سبزتر اما گروه های زیست محیطی می گویند این کافی نیست

ثانیه متی Howarth [flatworldsedge] | لحظه | گتی ایماژ

انگلستان وزیر دارایی پرده برداری کرده است برنامه ای برای £3 میلیارد دلار (3.8 میلیارد دلار) “سرمایه گذاری سبز” بسته است که تلاش برای افزایش بهره وری انرژی ساختمان و کمک به ایجاد شغل اما گروه های زیست محیطی انتقاد از دولت برای عدم مطابقت با تعهدات همتایان اروپایی خود را.

Rishi Sunak از اعلام در گسترده اقتصادی بیانیه به انگلستان مجلس است که با تمرکز بر ارائه پشتیبانی به اقتصاد وضعیتی وخیم از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این است برای رفتن به یک سبز, بهبود, با نگرانی برای محیط زیست ما در قلب آن” Sunak است که نقش خود را به عنوان صدراعظم از خزانه پس مارس روز چهارشنبه گفت:.

به عنوان بخشی از برنامه های خود را به وزیر اعلام £2 میلیارد “خانه سبز گرانت” را قادر خواهد ساخت که صاحبخانه و صاحب خانه برای درخواست کوپن به بهبود بهره وری انرژی خانه های خود.

“این کمک های مالی را پوشش حداقل دو سوم از هزینه تا 5000 پوند به ازای هر خانوار و خانواده های کم درآمد می کنیم و حتی بیشتر با کوپن پوشش کامل هزینه تا 10000 پوند.”

آن امیدوار است که این طرح را تولید شغل در سطح محلی. پیشرفت می تواند شامل کار بر روی کف و دیوار و زیر شیروانی عایق دولت گفت.

جداگانه 1 میلیارد پوند را به تمرکز بر روی ساخت ساختمان های عمومی مانند بیمارستان ها و مدارس سبزتر در حالی که یک £50 میلیون صندوق خواهد شد “خلبان رویکرد مناسب به decarbonize مسکن اجتماعی است.”

وزیر دارایی گفت که با هم آن را انتظار می رود که این اقدامات خواهد “را بیش از 650,000 خانه بیشتر انرژی کارآمد” و صرفه جویی در خانواده ها به عنوان آنجا که 300 پوند در هر سال در لوایح.

از نظر زیست محیطی تاثیر او افزود که این برنامه را “برش کربن بیش از یک و نیم مگا تن در هر سال” و “حمایت از حدود 140,000 مشاغل سبز.”

ربکا Newsom سر از سیاست در صلح سبز انگلیس گفت که صدراعظم بود “ساخته شده بسیاری از سر و صدا سمت راست در مورد جرقه سبز بازیابی.”

“اما به جای حفر عمیق تر به ارائه این وعده او به نظر می رسد که ازطریق پیک با این کار تنها بخشی از انجام,” او اضافه شده است.

“£3 میلیارد دلار اعلام بهره وری انرژی مهم است اما شروع آن می تواند تنها یک آغاز است و به مراتب بیشتر سبز بازیابی تعهدات در آلمان و فرانسه است.”

“ما باید بیشتر و پایدار سرمایه گذاری در بهره وری انرژی در حمل و نقل و طبیعت از ما کردم امروز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>