پزشکی کارگر آماده واکسن آنفولانزا برای یک دانش آموز در یک مدرسه در شیان چین در نوامبر 9, 2009.

چین عکس | گتی ایماژ

انگلستان متعهد شده است £20 میلیون دلار (26 میلیون دلار) به صندوق کمک به توسعه یک واکسن جدید کروناویروس که تا کنون منجر به کشته شدن 362 نفر در سراسر جهان.

بودجه را به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) یک سازمان تاسیس در سال 2017 به توسعه واکسن است که می تواند به توقف آینده همه گیر.

“واکسن ما بهترین دفاع در برابر انبوهی از بیماری های کشنده از جمله coronavirus” u. k. وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه.

CEPI یک اتحاد بین المللی از سازمان های دولتی و خصوصی اعلام کرد روز جمعه که آن را در حال همکاری با شرکت دارویی CureVac به کار بر روی یک coronavirus واکسن.

مدیر عامل ریچارد Hatchett روز دوشنبه گفت که این کمک مالی از انگلستان آمد “در یک لحظه بسیار مهم در جهان به عنوان مسابقه برای پاسخ دادن به ظهور یک رمان coronavirus.”

“سریع گسترش جهانی و منحصر به فرد اپیدمیولوژیک فنی virus عمیقا در مورد” او گفت:. “امید ما این است که ما با همکاران ما می توانید تحقیقاتی واکسن از طریق تست بالینی در 16 هفته.”

او اضافه کرد که اولین مرحله از آزمایش های بالینی که ایجاد ایمنی مانند یک واکسن را حدود دو تا چهار ماه است.

“این بسیار بلند پروازانه timeline — در واقع این امر می تواند بی سابقه ای در زمینه واکسن توسعه” Hatchett گفت. “این مهم است که به یاد داشته باشید که حتی اگر ما موفق هستند و می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد — وجود خواهد داشت بیشتر به چالش می کشد به حرکت قبل از ما می توانیم واکسن به طور گسترده تر در دسترس است.”

انگلستان تایید اولین مورد از coronavirus روز جمعه پس از دو تن از اعضای همان خانواده تست مثبت است. آنها تا به حال گزارش شده است اقامت در یک هتل در شهر نیویورک زمانی که آنها بیمار کاهش یافت اما از آنجا منتقل شده به یک بیمارستان تخصصی در نیوکاسل.

یازده انگلیسی ها بودند پرواز بازگشت به انگلستان از ووهان چین شهر در مرکز شیوع کروناویروس در روز یکشنبه. مانند 83 نفر عودت از ووهان به انگلستان روز جمعه آنها را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. استرالیا و فرانسه و آمریکا اعلام کرده اند اقدامات مشابه به قرنطینه کسانی که از بازگشت به کشورهای خود را از چین هوبئی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هفته گذشته گفت که دولت ایالات متحده بود برای ردیابی سریع کار بر روی یک coronavirus واکسن با توجه به شروع فاز یک دادگاه ظرف سه ماه. در مجموع 11 مورد از کروناویروس که تا کنون گزارش شده در ایالات متحده است.

در ضمن آلمان تحقیقات وزیر آنیا Karliczek روز جمعه گفت که او انتظار می رود یک واکسن برای coronavirus به توسعه درون ماه با توجه به انتخاب. آلمان تا کنون هشت مورد تایید در کشور است.

‘بیش از یک سال برای یک واکسن

داروسازان در مسابقه به توسعه یک واکسن اما کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که آن می تواند در حالی که برای آن پاک می شود برای استفاده عمومی است. پس دولت ایالات متحده اعلام آن را به سرعت در مسیر تلاش های متخصصان پزشکی CNBC گفت که کل فرآیند توسعه امن برای استفاده از واکسن معمولا حداقل یک سال.

شرکت های دارویی صرف بیش از یک سال در حال توسعه یک واکسن برای شیوع بیماری سارس در سال 2003 که به کشته شدن تقریبا 800 نفر در سطح جهان است. صحبت کردن با CNBC در هفته گذشته مدیر عامل شرکت نوارتیس Vas Narasimhan گفت که او انتظار آن را “بیش از یک سال” برای پیدا کردن یک واکسن برای کوروناویروس.

در ضمن Johnson & Johnson افسر ارشد علمی Paul Stoffels گفت CNBC او با اعتماد به نفس این شرکت می تواند به توسعه یک واکسن در ماه های آینده — اما مانند Narasimhan هشدار داد آن را می تواند در اطراف یک سال آن را به بازار است.

کشت از دیگر شرکت های دارویی از جمله ویر بیوتکنولوژی مدرن و Inovio دارو نیز پیشنهاد کرده اند که آنها در حال کار بر روی یک coronavirus واکسن.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها است که گاهی اوقات می تواند از حیوانات به انسان و باعث طیف وسیعی از بیماری ها با توجه به این که. این گونه جدید از کروناویروس اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در دسامبر 31.

مقامات چینی روز یکشنبه گفت که این ویروس تا به حال منجر به 361 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین ساخت داخلی آن مرگ و میر بالاتر از شیوع بیماری سارس. فیلیپین گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از چین در روز یکشنبه هنگامی که 44 سال از ووهان گذشت در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de