انگلستان مردد خارج از اتحادیه اروپا coronavirus واکسن طرح توزیع بیش از نگرانی های

انگلستان به رد دعوت به شرکت در اتحادیه اروپا coronavirus واکسن برنامه به دلیل نگرانی بیش از تاخیر در گرفتن دوز به کشور است.

وزرای درک می شود نگران در مورد مجاز بودن یک صندلی در طرح راهبری و محروم بودن از فرایند تصمیم گیری.

کلمبوس منابع پیشنهادی اتحادیه اروپا می تواند به درمان ترجیحی برای کشورهای عضو که آن را به واکسن تخصیص.

A chemical technical assistant in a coronavirus testing cantre in Munich
تصویر: یک ماده شیمیایی ویژگی های دستیار در یک coronavirus مرکز آزمون در مونیخ

همان منابع همچنین گفت: اتحادیه اروپا در ابتدا خواستار بریتانیا رها کردن پشتیبانی خود را برای تولید واکسن در این کشور مانند محاکمات در حال حاضر در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج.

اما اتحادیه اروپا منبع گفت: در روز جمعه که ادعا شد “درست نیست و گمراه کننده” و اضافه کرد که اتحادیه اروپا خواهد شد “همیشه ترویج همه بدان معنی است که می تواند در پیدا کردن سریع و تولید موفق واکسن”.

این منبع همچنین رد اتهامات که انگلستان خواهد بود تبعیض و گفت دوزهای خواهد بود “توزیع با توجه به جمعیت”.

شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی که بریتانیا است برای رد این دعوت اما منابع دولت اصرار داشت این تصمیم عملی است نه سیاسی.

بیشتر از Covid-19

An employee works at the Stabilitech laboratory in Burgess Hill south east England, on May 15, 2020 where scientists are trying to develop an oral vaccine for the COVID-19 illness. - The scientists at Stabilitech are one of the teams attempting to develop a vaccine for COVID-19. Ingested in a capsule into the gut, Stabilitech's potential oral vaccine aims to prompt an immune response in mucosal cells in the respiratory system and elsewhere in the body. The firm believes that will be more effecti
تصویر: یک کارمند در یک آزمایشگاه در انگلستان که در آن دانشمندان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن خوراکی برای COVID-19

می آید ماه پس از انگلستان از دست رفته مهلت برای شرکت در یک کشور اتحادیه اروپا یک طرح پس از آنچه دولت به نام “ارتباطات مخلوط کردن”.

لیبرال دموکرات سلامت, سخنگوی منیر ویلسون گفت: حرکت بود “unforgiveable.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“بحران متوقف نمی شود در هر ملی مرز. آن زمان نخست وزیر شروع به نشان دادن رهبری, از جمله به طور کامل شرکت در تمام اتحادیه اروپا در تلاش برای امن بحرانی تجهیزات پزشکی و واکسن,” او گفت:.

نخست وزیر معاون سخنگوی گفت: “کار شده است که برای تعیین اینکه آیا بریتانیا می تواند بخشی در این طرح هر شرکت باید در جهت منافع انگلستان”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>