انگلستان تنها به طور رسمی خواست ترکیه برای PPE حمل و نقل کمک کند در روز یکشنبه – پس از گفتن انگلیسی ها آن را در راه

بریتانیا تنها یک درخواست رسمی به ترکیه بیش از یک محموله از تجهیزات حفاظت فردی در روز یکشنبه – روز بعد از یک وزیر کابینه اعلام کرد: “بسیار مهم و اضافی حمل و نقل” در حال حاضر رفتن به انگلستان, ترکیه, منابع گفته اند اخبار آسمان.

رابرت Jenrick مسکن وزیر گفت که روزانه در خیابان داونینگ نشست خبری در روز شنبه که 84 تن از چرخ دنده ها از جمله 400,000 ضروری و مورد نیاز بالینی لباس می رسند در بریتانیا از ترکیه روز بعد.

آن موفق به تحقق اما هیچ توضیحی برای تاخیر داده شد.

در واقع دو منبع گفته اند اخبار آسمان که هیچ درخواست رسمی ساخته شده بود به مقامات ترکیه – که نمی شد تهیه, حمل و نقل, اما کمک که به دنبال به دست آوردن آن را به انگلستان – تا روز یکشنبه.

گاوین ویلیامسونبه وزیر آموزش و پرورش گفت: در دولت روزانه جلسه روز یکشنبه که او “امیدوار” تحویل خواهد رسید روز بعد.

که اتفاق نمی افتد ،

یک نیروی هوایی سلطنتی حمل و نقل هواپیما نشسته است بر روی آسفالته در ترکیه در انتظار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پس از خروج از یک هوایی در آکسفوردشایر در روز دوشنبه بعد از ظهر.

بیشتر از Covid-19

به این امید شده بود آن را انتخاب کنید تا اولین قسط از چرخ دنده ها و بازگشت به خانه در اوایل صبح روز سه شنبه.

اما به نظر می رسد پرواز بود به سادگی به “pre-موقعیت” این A400M هواپیما در ترکیه قادر به کشتی اولین قسط از 84 تن از محموله را به عنوان به زودی به عنوان آن آماده است.

این تاخیر باعث خجالت برای دولت است که در حال حاضر تحت فشار قابل توجهی به دلیل کمبود لباس و دیگر دنده محافظ پوشیده شده توسط کارکنان خط مقدم به عنوان آنها در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک منبع دولتی گفت: در جمعه شب که یک تامین کننده تجاری در ترکیه شده بود به انتظارنشسته بودند تا به ارائه مواد بیش از آخر هفته اما چیزی را اشتباه رفت تا مقامات مجبور شدند به درخواست دولت ترکیه برای کمک به.

دوم انگلستان منبع گفت: سرعت ساخت و کاغذ بازی ممکن است باعث به تاخیر می اندازد. یکی دیگر از عوامل می تواند نیاز به بررسی کالاهای دیدار با استانداردهای ایمنی و کیفیت.

robert jenrick
تصویر: در روز شنبه رابرت Jenrick گفت: ترکیه PPE می رسند در روز یکشنبه

در ترکیه در کنار دو منبع گفت یک درخواست رسمی از انگلستان مربوط به PPE محموله ساخته شده بود و نه تا روز یکشنبه و مقامات ترکیه بلافاصله به کمک.

این منابع همچنین نشان داد که تولید کننده کالا محدود برای انگلستان تنها با ارسال یک درخواست به وزارت بهداشت در روز دوشنبه برای اجازه صادرات دنده.

پس از ماه گذشته اجازه چنین است که مورد نیاز برای PPE صادرات است.

“دولت ترکیه مسئول هر گونه تاخیر. ما آماده برای کمک به در هر راه ما می توانیم” یک منبع گفت.

دومین منبع گفت: “وجود دارد هرگز یک مشکل از مقامات ترکیه. بر خلاف همه مجوز صادر شده است بسیار سریع است.”

این منبع افزود: “این مسخره است که فکر کنیم یک کشور در هفته گذشته بود که به بریتانیا اهدا و این هفته آن است که جلوگیری از (صادرات PPE).”

آنکارا با استعداد 250,000 قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی – 14 تن – به بریتانیا بیش از آخر هفته عید پاک.

با یک سفر رفت و برگشت در حدود 12 ساعت RAF هواپیما که پرواز به ترکیه می رسد در انگلستان در اوایل صبح روز سه شنبه اگر آن را قادر به بار کردن راست دور.

اما که به نظر می رسد بعید است. به جای آن می تواند صبر کنید آسفالته.

دوم هواپیمای نظامی برنامه ریزی شده است برای پرواز به ترکیه در اوایل روز سه شنبه برای کمک به بازگرداندن PPE و یک سوم می تواند سفر بعد صبح با توجه به دفاع منبع.

آن زمان می تواند لغزش و یا تعداد پروازها کاهش می یابد بسته به چه مقدار می تواند نصب شده بر روی هواپیما.

رئیس اجرایی بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون که نشان دهنده سازمان ها در سراسر, بهداشت و درمان گفت: تاخیر در حمل و نقل از ترکیه “باعث می شود یک وضعیت دشوار بدتر”.

Niall دیکسون گفت: “آن شده اند که بهتر بود دولت ساخته نشده است این خبر در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>