انگلستان حرکت به تاخیر فاز’ در تلاش برای مقابله با کروناویروس گسترش

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد تغییر استراتژی برای مقابله با شیوع کروناویروس در روز پنج شنبه در حال حرکت به تاخیر گسترش ویروس به جای آن شامل.

جانسون گفت: خطرناک ترین دوره برای کشور شد و چند هفته دور گفتن شهروندان است که آنها باید در خانه بمانند و به مدت هفت روز در صورتی که علائم اما خفیف. او گفت: مدارس نمی خواهد بسته شود در این مرحله و دولت با توجه به سوال ممنوعیت از عمده حوادث.

“ما در حال حاضر گرفتن بر روی مرحله بعدی” جانسون گفت. “این در حال حاضر فقط یک تلاش برای مهار این بیماری تا آنجا که ممکن است برای به تاخیر انداختن آن گسترش یافته است.”

می آید در مدت کوتاهی پس از این که گفت: سرعت گسترش ویروس در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر.

جهانی موارد coronavirus بالاتر رفته 127,000 بعد از ظهر پنجشنبه با 4,717 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان است.

انگلستان دارای 10-بیشترین تعداد COVID-19 عفونت در اروپا با 596 موارد و 10 مرگ و میر به تاریخ.

پیش از آن در روز, ایرلند اعلام کرد آن را خواهد دید و مدارس و دانشکده ها و دیگر امکانات عمومی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar گفت: اقدامات خواهد به اجرا در آمده است از 6 بعد از ظهر وقت تهران در پنجشنبه های باقی مانده در محل از طریق به مارس 29.

توده داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر و تجمعات بیش از 500 نفر نیز باید لغو Varadkar گفت.

ایرلند گزارش شده 43 عفونت COVID-19 با یک مرگ.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد قصد دارد به حالت تعلیق در سفر به آمریکا از بسیاری از قاره اروپا در چهار شنبه با معافیت به انگلستان و ایرلند. این سفر به منظور ارسال بازارهای مالی غلت شنبه صبح.

بریتانیا شاخص FTSE 100 تضعیف بیش از 10 درصد در روز پنج شنبه با سفر و اوقات فراغت سهام پایین حدود 13٪.

در مارس 3, جانسون هشدار داد که تا یک پنجم از انگلستان نیروی کار ممکن است بیمار در طول اوج شیوع کروناویروس.

او همچنین هشدار داد که پلیس ممکن است نیاز به اولویت بندی جدی ترین جرائم و تمرکز بر حفظ نظم عمومی اگر این ویروس گسترش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>