انگلستان مستند می تواند آرام در هفته می گوید: دولت مشاور

اجتماعی فاصله اقدامات در انگلستان می تواند آرام در عرض چند هفته اگر نشانه هایی وجود دارد coronavirus بیماری همه گیر است که کاهش پیشرو دانشمند و مشاور دولت گفته است.

پروفسور نیل فرگوسن – از امپریال کالج لندن است که ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ گفت: انگلستان اپیدمی شد و انتظار می رود به فلات در هفته آینده به 10 روز اما گفت: مردم رفتار حیاتی بود برای تعیین چه اتفاقی می افتد بعدی.

او گفت BBC Radio 4: “چیزی که مهم برای اولین بار است که به صورت اعداد و پس از آن من امیدوار هستم… در چند هفته زمان ما خواهد بود قادر به حرکت به یک رژیم است که نمی خواهد زندگی عادی اجازه دهید من تاکید است که می تواند تا حدودی آرام تر از لحاظ اجتماعی فاصله و اقتصاد اما با تکیه بیشتر بر روی تست.”

Health Secretary Matt Hancock MP
Hancock: “ماندن در این آخر هفته’

نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت Hancock باید خواست مردم را به “استیک با هدایت” به در خانه ماندن و مقاومت در برابر وسوسه برای شکستن COVID-19 شیوع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین این آخر هفته آفتابی.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مردم مسخره این مستند قوانین پروفسور فرگوسن پاسخ داد: “که ما حرکت می کند به یک کمی بیشتر در سناریوی بدبینانه است.

“ما هنوز هم فکر می کنم همه چیز را فلات اما ما خواهید بود در سطح بسیار بالا از عفونت برای هفته ها و هفته ها به جای دیدن بسیار سریع کاهش به نوع دیده می شود در چین است.”

دولت ramped تا اقدامات علیه coronavirus اپیدمی ماه گذشته پس از گزارش توسط پروفسور فرگوسن تیم پیش بینی می در غیر این صورت باید دیده 250,000 مرگ و میر.

بیشتر از Covid-19

او گفت که او با اعتماد به نفس موفق تست آنتی بادی می تواند در روز و اضافه کرد او “امیدوار” برخی از شدید اجتماعی فاصله اقدامات می تواند جایگزین با دسترسی سریع به تست و تماس با ردیابی در چند هفته زمان – یک بار مورد اعداد پایین تر هستند.

پروفسور فرگوسن افزود: “ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است که ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر.”

او گفت: اگر قرار بود با یک کاهش سریع در موارد دولت را در نظر بگیرید که آیا آن می تواند استراحت اقدامات خاصی در “یک راه امن است و هنوز هم تضمین می کند این بیماری همه گیر را پایین می رود”.

A sign warning visitors to “Go Home” at Barry Island on March 25, 2020 in Barry, United Kingdom. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to at least 182 countries, claiming over 18,000 lives and infecting hundreds of thousands more
تصویر: ثبت نام در بری جزیره می گوید ‘COVIDIOTS’ به رعایت قوانین مستند

نظرات خود را پس از یک کلید دولت مشاور هشدار داد انگلستان بود “نقاشی خود را به گوشه ای” با هیچ پاک کردن استراتژی خروج از بحران است.

پروفسور گراهام Medley یک بیماری همه گیر modeller ارائه مشاوره به دولت در COVID-19 شیوع هشدار داد این مستند اقدامات صرفا یک “حفره یا سوراخ”.

با توجه به گزارش در زمان خود مدل سازی نشان داد که به مردم اجازه بازگشت به کار و یا بازگشایی مدارس اجازه می دهد این بیماری همه گیر را دوباره و به هیچ وجه تا به حال یافت شده است از کاهش مستند در حالی که کنترل این ویروس.

او به این روزنامه گفت: انگلیس باید در نظر اجازه می دهد مردم را به گرفتن ویروس در حداقل مرگبار راه ممکن است و نه اجازه می دهد تاثیر بر اقتصاد مردم و سلامت روحی و مضرات در شرایط خشونت خانگی و کودک آزاری و غذا فقر را به طور نامحدود ادامه.

پروفسور Medley گفت: بار: “این بیماری بسیار تند و زننده است که ما تا به حال به سرکوب آن به طور کامل. سپس ما نوع رنگ خودمان را به گوشه ای چرا که پس از آن سوال خواهد شد چه ما در حال حاضر ؟

“ما انجام داده اند سه هفته از این مستند بنابراین یک تصمیم بزرگ آینده در مارس 13. در شرایط گسترده ما رفتن به ادامه آسیب به کودکان برای محافظت از مردم آسیب پذیر است یا نه؟”

پروفسور Medley افزود: “اگر ما حمل با مستند آن اقدام به خرید ما بیشتر در زمان ما می توانیم بیشتر فکر را در آن قرار داده اما آن را نمی کند حل و فصل هر چیزی, آن یک حفره یا سوراخ است.”

تست دیده می شود به عنوان حیاتی در ردیابی ویروس و به انگلستان امیدواریم از پایان زمان مستند.

در حال حاضر حدود 10000 تست های انجام شده در هر روز.

به وزیر بهداشت متعهد به انجام 100,000 COVID-19 آزمون در هر روز در انگلستان تا پایان ماه آوریل است.

متخصصان سلامت باید گفت که آنها در حال حاضر در حال “تست به حد مواد ما” و اضافه کرد که آنها آماده هستند برای افزایش ظرفیت, اما تنها اگر با توجه به یک “منبع قابل اعتماد” تجهیزات برای انجام این کار.

موسسه علوم پزشکی (IBMS) هشدار داده است “خطر بسیار واقعی” است که بیمارستان ها ممکن است اجرا معرف ترک بیماران قادر به آزمایش می شود.

یک معرف شیمیایی است نیاز به تعیین اگر یک coronavirus تست مثبت است یا منفی.

“بریتانیا متعدد با کیفیت بالا آزمایشگاههای معتبر و با تجهیزات مناسب با قابلیت پردازش بیش از 100,000 آزمون در روز راه اندازی و آماده برای دیدار با تست اهداف” سخنگوی IBMS گفت.

“در حال حاضر انگلستان می روند تا 25,000 یک روز که ممکن است می تواند به افزایش 100,000 جلسه بلند پروازانه هدف تنظیم مت, Hancock, همه در بیمه خدمات درمانی. وجود دارد تامین مواد موضوع را با کمبود در سراسر جهان در معرف کیت.

“عرضه پلاستیک با دقت هستند که با استفاده از معرف نیست با توجه به آماده می شود تا اواسط ماه مه.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: 684 بیشتر مردم درگذشت در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع مرگ و میر در انگلستان به 3,605.

در میان مرگ و میر تایید شد دو بیمه خدمات درمانی پرستاران – Areema Nasreen و Aimee o’rourke.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>