رهبر بریتانیا بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه با کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان اما وضعیت او پایدار است توجه کنند.

“نخست وزیر این وضعیت پایدار است و او همچنان در بخش مراقبت های ویژه برای نظارت بر. او در ارواح خوب” داونینگ استریت در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

جانسون بستری شد واحد در سنت توماس ” بیمارستان لندن در روز دوشنبه شب پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

آن را در ماه مارس اعلام کرد که 27 جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus اما او نبود بستری در بیمارستان تا روز یکشنبه برای “آزمون” با توجه به علائم مداوم ویروس ها از جمله سرفه و تب است.

در سخنرانی خود در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputizing برای جانسون گفت: نخست وزیر بوده است “دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک.”

“او نمی نیاز به هر گونه تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند. او همچنان در ارواح خوب و در همراهی با عمل بالینی پیشرفت خود را همچنان به نظارت نزدیک در مراقبتهای ویژه” Raab گفت.

انگلستان در گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش مرگ و میر تا کنون در سه شنبه 786 مرگ و میر گزارش شده از مصرف کلی مرگ و میر به 6,159 مردم است. افزایش شدید مرگ و میر (از 439 گزارش روز دوشنبه بوده است تا حدودی نسبت به تاخیر در جمع آوری داده ها از آخر هفته اسکای نیوز گزارش داد. به تاریخ 55,242 مردم در انگلستان آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات وجود دارد گفت: نشانه های آزمایشی که از گسترش این ویروس رو به کاهش است. دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel روز سه شنبه گفت که “ممکن است که ما در حال شروع به دیدن… منحنی تراز وسط قرار دارد.” او گفت: این امر می تواند یکی دیگر از “هفته یا بیشتر” قبل از وجود دارد می توان با قطعیت گفت که با این حال.

جانسون اولین رهبر جهان به قرارداد coronavirus و ورود او به بخش مراقبت های شوکه بسیاری از. روز سه شنبه او فرستاده شد بهترین آرزوها از رهبران اروپا و رئیس جمهور تهمت که او را به نام “دوست بسیار خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>