رهبر بریتانیا بوریس جانسون ‘همچنان به بهبود’ پس از یک شب سوم در بخش مراقبت های ویژه

نخست وزیر بوریس جانسون برگ خیابان داونینگ در راه خود را به کاخ باکینگهام پس از انتخابات عمومی در لندن و بریتانیا 13 دسامبر 2019.

توماس Mukoya | ایسنا

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون “در ادامه به, بهبود,” او گفت: شنبه پس از گذراندن یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس.

صحبت کردن با روزنامه نگاران سخنگوی همچنین گفت جانسون تا به حال یک شب خوب است و “در ارواح خوب است.” نخست وزیر که در حال حاضر در در سنت توماس ” بیمارستان در لندن دریافت کرده است “استاندارد اکسیژن درمان” نشان می دهد که او نه در ونتیلاتور.

وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden صبح روز پنج شنبه در نظر جانسون وضعیت گفتن که جانسون است که “ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان” و اضافه کرد: “من فکر می کنم همه چیز برای او بهتر است.”

جانسون نبرد در بیمارستان می آید به عنوان انگلیس روز چهارشنبه گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش مرگ و میر تا کنون — 938 مرگ و میر — افزایش کلی مرگ و میر به 7,097 مردم است.

دولت اضطراری کمیته در حال برگزاری پنجشنبه برای بحث در مورد مستند اقدامات و به بررسی داده های علمی اطراف گسترش coronavirus در انگلستان پس از محدودیت در زندگی عمومی معرفی شدند در اواخر ماه مارس است.

دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا در حال حاضر deputizing برای جانسون و صندلی خواهد نشست.

تقریبا همه کسب و کار باقی می ماند بسته به جز برای کسانی که ضروری و عمومی شده است گفت: برای ماندن در خانه مگر اینکه آنها نیاز به خرید مواد غذایی دریافت دارو و یا ورزش یک بار در روز.

Johnson, 55, منتقل شد به بخش مراقبت ويژه در سنت توماس ” در بیمارستان در روز دوشنبه شب پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

او اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نبود بستری در بیمارستان تا روز یکشنبه برای “آزمون” با توجه به علائم مداوم ویروس ها از جمله سرفه و تب.

Sunak گفت که جانسون عفونت نشان داد COVID-19 بود “بی رویه” بیماری است که تأثیر مردم در سراسر انگلستان به او ارائه شده برای حمایت از نخست وزیر که او نام خود را به “دوست” و گفت: “افکار من با او و خانواده اش.”

جانسون اولین رهبر جهان به قرارداد coronavirus و ورود او به بخش مراقبت های شوکه بسیاری از. روز سه شنبه او فرستاده شد بهترین آرزوها از رهبران اروپا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او را به نام “دوست بسیار خوب.”

— CNBC Ryan براون کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>