انگلستان نماینده مجلس را افزایش می دهد $26,000 برای خیریه های فروش لباس است که موجب رسانه های اجتماعی خشم

تریسی Brabin بالا بردن نقطه سفارش در ویکیانبار روز دوشنبه در زیر خیابان داونینگ تصمیم به سفارش ارشد روزنامه نگاران از برخی از بریتانیا اخبار مهم سازمان به ترک قبل از یک جلسه مطبوعاتی در بوریس جانسون Brexit برنامه.

مجلس عوام/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

تریسی Brabin بریتانیا در مجلس مطرح £20,200 ($26,336) برای امور خیریه با فروش یک شانه لباس در eBay است که موجب اختلاف زمانی که او آن را در انگلستان به مجلس در هفته گذشته.

Brabin سایه وزیر برای وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش بریتانیا پیشرو حزب مخالف مطرح شده پول برای Girlguiding انگلستان — بریتانیا معادل پیشاهنگی دختران.

این “shouldergate” که به فروش می رسد در خروجی آنلاین Asos پس از رسانه های اجتماعی دیوانگی دریافت 180 مناقصه در eBay.

Brabin سابق بازیگر نقش مکمل زن را دریافت یورش توهین در توییتر در هفته گذشته پس از ظاهر شدن در مجلس عوام با پوشیدن لباس سیاه و سفید.

عضو مجلس بی درنگ خاموش کردن منتقدان در توییتر خواستار از جنسیتی طبیعت از دیدگاه.

در ظاهر در یکی انگلیسی, صبحانه تلویزیون نشان می دهد بحث او گفت: تمرکز بر روی لباس او بود “احمقانه” اما افزود: “ما یک وظیفه به تماس های روزمره جنسیتی.”

در یکی دیگر از صبحانه تلویزیون ظاهر Brabin گفت: “تند و تیز نظرات آنقدر تکان دهنده و به طوری جنسی” که او “نمی تواند سر خود را دور از آن.”

Brabin گفت که او تحت فشار قرار دادند به دلیل این که او در یک “موقعیت ممتاز” و “بسیاری از زنان در محل کار ندارد و این فرصت است.”

سیاستمدار گفت که او تصمیم به جمع آوری پول برای Girlguiding چرا که خود را “فوق العاده” کار هنگامی که آن را به کمک به توسعه دختران جوان’ اعتماد به نفس و عزت نفس — چیزی است که می تواند به خصوص تحت تاثیر رسانه های اجتماعی او اشاره کرد.

در رابطه با این موضوع Brabin تصریح کرد در توییتر است که دولت انگلیس را آنلاین جدید مضرات لایحه “نیاز به رفتن بیشتر با مقررات سخت تر قرار دادن یک وظیفه مراقبت در رسانه های اجتماعی شرکت ها برای محافظت از ما افراد جوان آنلاین و اولویت بندی ایمنی بیش از سود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>