انگلستان به بررسی اینکه آیا COVID-19 آغاز شده در آزمایشگاه

بریتانیا است که در میان تعدادی از کشورهای تحقیق در مورد منشاء این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله امکان آن می تواند مربوط به یک آزمایشگاه انجام تحقیقات به بیماری در خفاش ها, اخبار آسمان آموخته است.

آن است که تصور می شود بسیار محتمل است که این رمان coronavirus اتفاق به طور طبیعی و انسان ساخته شده است.

اما این که حکومت می کند نه از این بیماری شاید داشتن پدید آمده به طور تصادفی از یک آزمایشگاه در شهر ووهان در استان هوبئی که اولین مورد شناخته شده از این بیماری ثبت شد.

اخبار آسمان می داند که بریتانیا و دیگران در حال نگاه کردن به تمام امکانات به عنوان آنها سعی می کنند برای ایجاد منبع اصلی از COVID-19 شیوع.

ان بی سی نیوز گزارش روز پنج شنبه که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده است بررسی این که آیا آن آمد به طور تصادفی از یک ووهان آزمایشگاه مطالعه بیماری در خفاش ها.

“این یک احتمال هر چند نه به احتمال زیاد امکان” یک مقام رسمی گفت: به نقل از.

در مورد هوش در امروز ان بی سی نشان می دهد, وزیر دفاع علامت Esper گفت: “این چیزی است که ما شده ایم از نزدیک در حال حاضر برای برخی از زمان” و اضافه کرد که نتایج این تحقیقات در “مجمل” است.

بیشتر از Covid-19

این ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) گزارش شده است مطالعه coronaviruses در خفاش ها.

روز سه شنبه یک مقاله نویس واشنگتن پست ادعا کرد که ما از مقامات سفارت چین در بازدید از موسسه ویروس شناسی دو سال پیش و ارسال هشدار به واشنگتن در مورد اتهام ناکافی ایمنی وجود دارد.

یک کابل مورخ 19 ژانویه 2018, ظاهرا بخوانید: “در طول تعامل با دانشمندان در WIV آزمایشگاهی آنها اشاره کرد جدید آزمایشگاه جدی کمبود مناسب تکنسین های آموزش دیده و محققان مورد نیاز با خیال راحت به کار این بالا مهار آزمایشگاه.”

این ووهان موسسه ویروس شناسی قبلا رد شایعات که این ویروس ممکن است به صورت مصنوعی سنتز در یکی از آزمایشگاه و یا شاید فرار از چنین تسهیلاتی با توجه به آژانس خبری رویترز.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در تلاش است برای تعیین اینکه آیا COVID-19 ناشى از یک ووهان آزمایشگاه.

مایک Pompeo, وزیر خود را از دولت گفت: پکن “نیاز به آمده پاک” در چه می دانند.

این بیماری همه گیر است stoked جدید تنش بین دو قدرت های جهانی با ایالات متحده نیز به شدت تردید از چین رکورد مرگ و میر ناشی از این ویروس باور این ارقام به طور قابل توجهی زیر گزارش شده است.

Donald Trump has fiercely defended his response to the coronavirus crisis
واکنش در برابر تهمت برای برش که بودجه

بیش از چهار ماه به بحران منبع واقعی این بیماری باقی می ماند یک رمز و راز به رغم ادعاهای اولیه از چین که آن را به حال نشات گرفته از یک بازار مواد غذایی در ووهان.

در ژانویه مدیر چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک جلسه مطبوعاتی “ریشه های جدید کروناویروس است که حیات وحش به فروش می رسد به طور غیر قانونی در ووهان غذاهای دریایی بازار”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

است که شایع ترین نظریه اما شده است وجود دارد بدون قطعی اثبات است.

رمز و راز دارای سوخت یک مجموعه از دروغ, از جمله ادعاهای وزارت خارجه چین که COVID-19 may آورده شده است به چین توسط نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

در میان دیگر تئوری های توطئه است و یک ادعا لینک کلیک کنید برای 5G تجهیزات مخابراتی است که حتی منجر به تلفن دکل در سراسر اروپا مورد حمله قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>