نرخ تورم در بریتانیا به طور غیر منتظره بازدید شش ماه اخیر در ژانویه تحت فشار قرار دادند تا قیمت سوخت

خریداران را به خود راه پایین خیابان آکسفورد

دن Kitwood | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

انگلیسی, تورم به طور غیر منتظره ای رخ داد شش ماه اخیر در ژانویه تحت فشار قرار دادند تا با بالاتر قیمت بنزین و کوچکتر از حد معمول افت airfares اطلاعات رسمی نشان میدهد در روز چهارشنبه.

قیمت مصرف کننده افزایش در نرخ سالانه از 1.8 درصد در مقایسه با 1.3 درصد در ماه دسامبر به دور نیست بانک مرکزی انگلستان را هدف 2% دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان به حال با اشاره به میزان 1.6%.

در حالی که نرخ تورم متوسط با تاریخی استانداردهای ارقام اشاره در کمی قوی تر فشار بر بودجه خانواده.

بانک مرکزی انگلیس گفت: در ماه ژانویه است که در آن انتظار می رود نرخ تورم به اجرا در زیر آن هدف را از طریق 2020, bottoming در حدود 1.2 درصد در سه ماهه سوم این سال است.

در فایرفاکس نیز گفت: مجلس افزایش قیمت در ماه دسامبر در سریع ترین رقم در بیش از یک سال و اضافه کردن به نشانه هایی از بهبود در اعتماد به نفس در بازار زیر نخست وزیر بوریس جانسون پیروزی در انتخابات که در ماه است.

“افزایش تورم است که تا حد زیادی ناشی از افزایش قیمت در پمپ و airfares سقوط کمتر از یک سال پیش” فایرفاکس آمار مایک Hardie گفت.

“علاوه بر این گاز electricities قیمت بدون تغییر بودند در این ماه کاهش یافت اما این زمان در سال گذشته با توجه به مقدمه ای از انرژی قیمت کلاه.”

قیمت سوخت تا 4.7 درصد در مقایسه با سال قبل از آن مارک بزرگترین افزایش از ماه نوامبر سال 2018 با فایرفاکس گفت.

اندازه گیری تورم پایه که شامل انرژی و سوخت الکل و تنباکو افزایش به 1.6% از 1.4 درصد در ماه دسامبر.

این فایرفاکس ارقام نیز پیشنهاد بیشتر فشار در خط لوله برای مصرف کننده قیمت.

تولید کنندگان مواد اولیه و افزایش هزینه های 2.1 درصد در مقیاس سالانه در ماه گذشته بزرگترین افزایش از ماه آوریل و منعکس کننده افزایش قیمت فلزات گرانبها به خصوص برای پالادیوم است که مورد استفاده در ساخت مبدل های کاتالیزوری برای اتومبیل.

رویترز نظرسنجی تا به حال با اشاره به 0.1 ٪ کاهش.

تولید کنندگان افزایش قیمت آنها شارژ سالانه 1.1 درصد در مقایسه با پیش بینی یک 1.0% افزایش یابد.

در فایرفاکس نیز گفت: قیمت خانه در ماه دسامبر افزایش سالانه 2.2% در سراسر بریتانیا پس از 1.7 درصد افزایش در ماه نوامبر مارک قوی ترین افزایش از ماه نوامبر سال 2018 است.

“سالانه قیمت مسکن رشد در تمام مناطق بریتانیا برای اولین بار این اتفاق در نزدیک به دو سال با لندن از دیدن آن قوی ترین رشد از ماه اکتبر سال 2017” Hardie گفت.

قیمت در لندن به تنهایی افزایش 2.3%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>