انگلستان در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از coronavirus مربوط به مرگ و میر در اروپا پس از گزارش بیشتر مرگ و میر نسبت به ایتالیا.

وزارت بهداشت اعلام کرده است افزایش 693 به 29,427بیش ایتالیا آخرین رقم رسمی از 29,315.

اما کارشناسان خواست احتیاط وقتی که می آید به این اعداد و کسی که دارای “بدترین مرگ و میر در اروپا” به عنوان کشورهای مختلف ضبط COVID-19 مرگ متفاوت است.

نیز وجود دارد که تغییرات در جمعیت, جمعیت تراکم جمعیت و همچنین به عنوان چگونه مقامات جمع آوری آمار و ارقام.

Older people in Italy
تصویر: ایتالیا دارای نسبت بالاتری از بیش از 65s (22 درصد) در جمعیت آن در مقایسه با انگلستان

به عنوان پروفسور دیوید Spiegelhalter پیشرو آمار در دانشگاه کمبریج با اشاره به اخبار آسمان: “من فکر می کنم این نوع از یوروویژن مسابقه بین است که در بالا و چه کسی دوم در اروپا کاملا قشنگ fatuous عملیات.”

وی افزود: “کشورهایی هستند که انجام داده اند بسیار خوب است. که شامل ما. اما تلاش برای ایجاد دقیق این مقایسه فقط غیر ممکن است در این مرحله است.”

در حالی که وزارت بهداشت آمار و ارقام در حال حاضر شامل مرگ و میر در مراقبت از خانه و جامعه و همچنین بیمارستان های ایتالیا, ندارد, مراقبت صفحه اصلی مرگ و میر در مجموع آن است.

بیشتر از Covid-19

در یک روز هفته گذشته انگلستان مرگ و میر به شکل گل رز با 4,419 پس از عدم مرگ و میر بیمارستان است که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس شدند. این رقم شامل 3,811 مرگ و میر در مراقبت از خانه و جامعه و رفتن به اوایل ماه مارس.

ایتالیا همچنین دارای نسبت بالاتری از بیش از 65s (22 درصد) در جمعیت آن در مقایسه با انگلستان (17.9%) اتحادیه اروپا, آمار و ارقام نشان می دهد. افراد مسن شناخته می شوند در معرض خطر از COVID-19. نیز وجود دارد که کمتر در مناطق ساخته شده است در ایتالیا که ممکن است یک عامل در چرا انگلستان می تواند مرگ و میر بیشتر.

Italy: The journey of a coronavirus nation
ایتالیا: سفر یک coronavirus ملت

روز دوشنبه تجزیه و تحلیل آمار اداره ISTAT پیشنهاد ایتالیا به تعداد مرگ و میر بسیار بالاتر گزارش شده است.

آن را اشاره به هزاران مرگ و میر است که هرگز به طور رسمی نسبت به COVID-19.

از 25,354 بیش از حد “مرگ” بین 21 مارس و 31 مارس coronavirus ثبت شده توسط عمران سازمان حفاظت به عنوان علت رسمی برای 13,710. که در سمت چپ در اطراف 11,600 مرگ و میر حساب نشده.

در انگلستان, وزارت بهداشت, مرگ و میر, آمار و ارقام تنها شامل افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک جایگزین اندازه گیری است که از دفتر آمار ملی است که بر اساس همه اشاره COVID-19 در گواهی فوت از جمله مشکوک COVID-19.

این فایرفاکس گفت: 29,710 مرگ و میر مربوط به COVID-19 شد ثبت شده در انگلستان و ولز تا 2 آوریل.

همراه با آخرین معادل اعداد برای اسکاتلند (2,272 فتح و میر ثبت نام تا 26 مارس) و ایرلند شمالی (393 مرگ و میر ثبت نام تا 29 آوریل) به این معنی که در مجموع 32,375 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در حال حاضر ثبت شده در سراسر انگلستان است.

Nurse in Belgium
تصویر: بلژیک دارای بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر

وزیر امور خارجه Dominic Raab است را رد کرد و بین المللی مقایسه.

او گفت: “من فکر نمی کنم ما می خواهیم یک حکم واقعی در چگونه به خوبی کشورها انجام داده اند تا زمانی که این بیماری همه گیر است و به خصوص تا زمانی که ما باید جامع بین المللی داده ها در تمام علت مرگ و مير است.”

او افزود: “ما در حال حاضر انتشار داده است که شامل تمام مرگ و میر در همه تنظیمات و همه کشورها را که بنابراین من مطمئن هستم که بین المللی مقایسه کار می کند مگر اینکه شما با اطمینان می دانیم که همه کشورهای در حال اندازه گیری در همان راه.

“و آن نیز بستگی دارد چقدر خوب رک و پوست کنده کشورهای در حال جمع آوری آمار خود را و خود ما دفتر آمار ملی انگلیس به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان یک رهبر جهانی.”

در ضمن مرگ و میر رقم در فرانسه و همچنین در میان بدترین آمار کشورهای اروپایی شامل مرگ و میر در بیمارستان ها و مراقبت از خانه اما نه مرگ و میر در جامعه گسترده تر.

در اواخر ماه گذشته فرانسه و اتحادیه پزشکان عمومی تخمین زده شده است 9,000 coronavirus مرگ و میر در خانه از همه گیری آغاز شد, بر اساس یک نظرسنجی از اعضای آن است.

و در اسپانیا یکی دیگر از شدت ضربه ملت رقم مرگ و میر می کند شامل آن دسته از افرادی که بیش از احتمال کشته شدن توسط ویروس اما هرگز مورد آزمایش قرار.

وزرای دوست ندارم مقایسه تیتر مرگ و میر شکل و گفت که بیش از حد مرگ و میر – تعداد مرگ و میر ناشی از همه علل است که بیش از به طور متوسط برای این زمان از سال است – بیشتر معنی دار متریک.

آسمان اخبار و تحلیل پیدا کرده است که انگلیس در میان کشورهای اروپایی با بیشترین تعداد بیش از حد “مرگ” در طول بیماری همه گیر.

یک جایگزین مقایسه این است که نگاهی به تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در هر میلیون نفر است.

این نهاد انگلستان در جایگاه چهارم در 423 پشت بلژیک (683) اسپانیا (543) و ایتالیا (480).

More than 1,100 people have died in Belgium
18 مارس: بلژیک رکورد بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا

بلژیک شمارش مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های مراقبت است بلکه از جمله مرگ و میر در مراقبت از خانه که مظنون هستند اما نه تایید به عنوان COVID-19 عفونت.

پروفسور دیوید Spiegelhalter اشاره کرد: “فقیر بلژیک است که در بالای جدول لیگ در نظر مرگ و میر در هر میلیون نفر است.

“درک من این است که نیمی از مرگ و میر خود را از مردم در مراقبت از خانه ها که حتی تست شده و کسانی که مرگ را نمی خواهد حتی تعداد ما روزانه ارقام در انگلستان است.

“پس از آن تنها بعد از آن زمانی که ما می توانیم نگاهی به مرگ ثبت نام و یا حتی افرادی که کردم COVID در مرگ خود را ثبت نام زمانی که ما می توانیم نگاهی به تعداد اضافی مرگ و میر شده است که وجود دارد در کشور بیش از این دوره است.

“و من فکر می کنم آن را تنها زمانی که ما می توانید شروع به ساخت مقایسه بین کشورها در مورد چه بوده است و در مجموع تاثیر خود را در جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de