شهر لندن آسمان خراش ها در امتداد رودخانه تیمز

Gary Yeowell | DigitalVision | گتی ایماژ

دولت بریتانیا می خواهد آن مرکز مالی شناخته شده به عنوان شهر لندن به دسترسی دائمی به بازار اروپا پس از Brexit دوره گذار است با توجه به بار مالی.

انگلستان متوقف بودن یک عضو کامل اتحادیه اروپا در ژانویه 31, اما آن را هنوز به تعریف آن در آینده ترتیبات تجاری با دیگر 27 کشور اتحادیه اروپا. یک مذاکره کاغذ, گیر افتاد, جوراب ساق بلند, لنز, دوربین, دوشنبه نشان داد که دولت به دنبال به دست آوردن یک “جامع و دائم هم ارزی تصمیم گیری” برای آن صنعت مالی با توجه به گزارش.

این امر به این معنی است که اتحادیه اروپا خواهد اعطای دسترسی به بازار در مشخص فعالیت ارائه شده است که انگلستان به شرح زیر است همان قانونی قوانین به عنوان بروکسل. خدمات مالی و کمک به حدود 7 درصد از انگلستان خروجی کل در سال 2018 با توجه به گزارش های از انگلستان به مجلس. این شرکت در حال حاضر اجازه فعالیت آزادانه در سراسر اتحادیه اروپا و سازمان ملل که اجازه می دهد تا شرکت آمریکایی مستقر در انگلستان به فروش محصولات مالی به اتحادیه اروپا مبتنی بر شرکت های, به عنوان مثال. با این حال اتحادیه اروپا نشان داد که اگر این است که برای ادامه آن بستگی دارد که آیا انگلستان بخواهد به دنبال استانداردهای اروپایی است.

صحبت کردن در ماه دسامبر در اتحادیه اروپا خدمات مالی رئیس Valdis Dombrovskis گفت که بروکسل آماده است به قطع دسترسی به بازار به اتحادیه اروپا اگر انگلستان تصمیم می گیرد به انحراف از قوانین و مقررات. نخست وزیر بوریس جانسون در ضمن گفت که او می خواهد به انگلیس به انشعاب از کلید مقررات اتحادیه اروپا.

دولت انگلیس بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

برای خواندن کامل Financial Times گزارش اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de